Notiek ielāde...

Izveidot Dizainu Jūsu

Rp

Skatīt produkta informāciju

Rp

Līdz pat 55% lētāk nekā citos juvelierizstrādājumu veikalos. [?]

GLAMIRA piedāvā vislabākās cenas saviem klientiem, nezaudējot kvalitāti. Zemāk ir minēti galvenie punkti, kas palīdz mums sasniegt šo mērķi:

 • Sevi pierādījis uzņēmums juvelierizstrādājumu tirdzniecībā
 • Tieši no avotiem
 • Ilgtermiņa sadarbība ar uzticamiem piegādātājiem un ētiski izejmateriāli.
 • Priekšrocības, esot Internetā
 • Nav noliktavas - saņem, ko vēlies, nevis tikai to, kas ir mūsu noliktavā
 • Pašu eksperti
 • Nav "slēpto maksu"

Apskati šeit ja vēlies iegūt papildu informāciju par mūsu cenu politiku!

0,00 €
Bezmaksas sūtīšana
60 dienu agriešanas politika

  Paredzamais piegādes laiks : otrdiena, 31 maijs

Apskati piegādes iespējas!

 • Standarta bezmaksas piegāde

  Paredzamais piegādes laiks: otrdiena, 31 maijs
  0,00 €
 • Express sūtījums

  Paredzamais piegādes laiks: pirmdiena, 30 maijs
  20,00 €
 • Premium sūtījums

  Paredzamais piegādes laiks: piektdiena, 27 maijs
  35,00 €

Jūs varat izvēlēties piegādes veidu, veicot maksājumu.

Gadījumā, kad izmantojat bankas pārskaitījumu, paredzamais piegādes laiks tiek aprēķināts no dienas, kad maksājums ir saņemts.
Extended WarrantyIzvēlieties Paplašināto Aizsardzības Plānu

Paplašinātais Aizsardzības Plāns

Juvelierizstrādājumu aizsardzības plāni ir paplašināti pakalpojumu plāni, kas nodrošina papildu pakalpojumus, kuri neietilpst standarta mūža garantijā. Šie plāni nodrošina plašāku Jūsu juvelierizstrādājumu aizsardzību papildus Mūža Garantijai.

Salīdziniet Plānus

Paplašinātās aizsardzības plānu variet izvēlēties norēķināšanās laikā.

Sīkāka informācija

Vispārējs
Preces Nr.gutschein-RP

Sīkāka informācija

Vispārējs
Preces Nr.gutschein-RP
VĒRTĒJUMI UN ATSAUKSMES

Šis produkts vēl nav saņēmis nevienu atsauksmi.

Vidējais vērtējums
96.2849% of 100
4.81
Atsauksmju skaits
11193
Skatīt visas Glamira atsauksmes un vērtējumus, lai uzzinātu, ko citi klienti domā par GLAMIRA produktiem un pakalpojumiem. Tāpat jūs varat dalīties ar savu atsauksmi, apmeklējot mūsu produktu lapas. Skatīt visas GLAMIRA produktu atsauksmes.

Uzziniet, ko klienti domā par mūsu pakalpojumiem, izmantojot vairāk nekā 10 000 atsauksmes neatkarīgā atsauksmju vietnē.

trustpilottrustpilot
trustpilot4.7Lieliski

SŪTĪJUMA INFORMĀCIJA

 • Paredzamais piegādes laiks:
 • Bezmaksas nosūtīšana ar:
 • DHL
 •  Bezmaksas sūtīšana
 •  Bezmaksas gravēšana
 •  Bezmaksas dāvanu kastīte
 •  Iespēja iesaiņot anonīmi
PAPILDU IEGUVUMI, IZMANTOJOT ŠO PIRKUMU:
 • 60 Day Return Policy

  60 dienu atgriešanas politika Mēs vēlamies, lai Jūs būtu pilnībā apmierināti. Ja Jūs neesat apmierināti ar savu izvēli (gravēti vai negravēti izstrādājumi), Jūs varat to/s atgriezt 60 dienu laikā to sākotnējā stāvoklī.

 • 60 Day Resizing Policy

  60 dienu izmēru maiņas politika Lielas lietas sākas ar mazām lietām. GLAMIRA palīdzēs Jums saglabāt pārsteiguma noslēpumu un palielinās gredzena izmēru vienu reizi bez maksas 60 dienu laikā pēc saņemšanas.

 • Lifetime Warranty

  Mūža garantija Mēs esam pārliecināti par mūsu juvelierizstrādājumu kvalitāti un garantējam mūža garantiju visiem mūsu produktiem. Katru pasūtījumu izgatavo un rūpīgi apstrādā mūsu eksperti no pašas pirmās sekundes. Izbaudiet profesionālā šedevra kvalitāti un pārliecinieties, ka Jūsu unikālās dizaina rotaslietas ilgs mūža garumā.

 • 100% Satisfaction Oriented Customer Support

  100% orientēts uz klientu apmierinātību GLAMIRA klientu atbalsta centrs priecāsies Jums palīdzēt vienā no skaistākajiem brīžiem Jūsu dzīvē. Mūsu misija ir klientu apmierinātība; veltiet laiku, lai atklātu ideālu dizainu, kamēr mēs parūpēsimies par visu citu.

 • Custom Made Jewellery

  Personalizēti juvelierizstrādājumi ar unikālu produkta ID Jūsu personalizētais produkts ir unikāls juvelierizstrādājums. Lai to pierādītu, mēs pievienojam unikālu produkta ID visiem produktiem, kas individuāli izveidoti tieši Jums. Šis unikālais produkta ID arī norāda uz Jūsu juvelierizstrādājuma mūža garantiju.

 • Fast Delivery

  Ātra piegāde Laiks ir atslēgas vārds, kad runa ir par pārsteigumu kāzām vai saderināšanām. GLAMIRA ir lepna būt viena no ātrākajiem ražotājiem un piegādātājiem juvelierizstrādājumu tirgū.
  Mēs arī piedāvājam bezmaksas piegādi visiem pasūtījumiem. Turklāt, ja Jūs vēlaties saglabāt savu pasūtījumu kā pārsteigumu, vienkārši izvēlieties iespēju ''anonīms iesaiņojums'', un mēs nosūtīsim Jūsu izvēlēto produktu vienkāršā iepakojumā bez GLAMIRA logotipa.

 • Authenticity Certificates for Brilliants and Gemstones

  Autentiskuma sertifikāts briljantiem un dārgakmeņiem Mūsu eksperti - gemologi rūpīgi pārbauda visus GLAMIRA dimantus un dārgakmeņus pirms sertifikātu izsniegšanas. Katrā pasūtījumā ir iekļauts sertifikāts. Ja Jūs interesē GIA (Amerikas Gemoloģijas Institūts) sertificēti dimanti, mūsu klientu atbalsta komanda būs priecīga Jums palīdzēt.

 • Allergy-Free Material

  Alerģiju neizraisoši materiāli Mūsu produkcijā izmantotie metāli un akmeņi ir augstas kvalitātes, un tie neizraisa alerģijas. Kad runa ir par rotaslietu valkāšanu, komforts ir tikpat svarīgs kā pati rota. Mūsu mērķis ir pārliecināties, ka Jūsu individuālās, unikālās dizaina rotaslietas ne tikai labi izskatīsies, bet arī Jūs jutīsieties ērti, tās valkājot..

 • Ilggadīga pieredze

  Ilggadīga pieredze Pateicoties daudzu gadu profesionālai attieksmei un centieniem pastāvīgi uzlabot mūsu darbu, GLAMIRA ir izplatījies pa daudzām valstīm un ir departamenti visā pasaulē. Pasūtīšana no mums garantē rotaslietu, kas liecina par uzticību daudzu gadu pieredzei nozarē.

 • Founded in Heilbronn - Germany, delivering top quality since 2008

  Dibināta Heilbronnā, Vācijā, nodrošina visaugstāko kvalitāti kopš 2008. GLAMIRA ir Vācijā dibināts uzņēmums, un tas atšķiras no citiem juvelieriem ar divām svarīgām īpašībām: kvalitāte un precizitāte. Gadu gaitā iegūtā pieredze visos uzņēmuma procesos ļauj mums sniegt augstākās kvalitātes pakalpojumus un rotaslietas.

 • Tieši no avotiem

  Tieši no avotiem visi dārgakmeņi un rotaslietas. Katrs mazumtirdzniecības modeļa solis ietekmē galīgo produkta cenu. Mēs aptveram visas procesā iesaistītās fāzes, sākot no paša pirmā - papīra pildspalvas pieskāriena līdz izstrādājums tiek nodots kurjeram. Neiesaistot starpniekus: dīlerus, importētājus, vairumtirgotājus un lielveikalus, mēs varam Jums ļaut daudz ietaupīt.

 • Conflict free diamonds and gemstones

  Ar konfliktiem nesaistīti dimanti, dārgakmeņi un metāli Dārgmetāli un akmeņi bieži tiek iegūti šausminošos apstākļos visā pasaulē. Mēs, GLAMIRA, garantējam, ka nevieni no ražošanā izmantotiem materiāliem: dimanti, dārgakmeņi vai metāli nav saistīti ar konfliktiem; tie ir iegūti ētiski no reģioniem bez vardarbības saskaņā ar Kimberlijas procesa sertifikācijas sistēmu.

GLAMIRA Logo iekšpusē

Katram Glamira zīmola gredzenam ir iegravēts iekšpusē mūsu logotips, kā parādīts attēlā. Izvēlieties, vai vēlaties mūsu logo iegravētu joslas iekšpusē.

GLAMIRA Logo inside Izrakstīties Pierakstīties

Dimants

Dimants ir apbrīnots un iekārots dārgakmenis kopš seniem laikiem. Veidojies simts jūdzes zem zemes virsmas pirms vairāk nekā miljards gadiem, dimants ir viscietākais no visiem dārgakmeņiem. Tas ir pazīstams arī kā "dārgakmeņu karalis un dārgakmens karalienēm". Glamira garantē, ka dimanti bagātinās Jūsu izskatu

Paraiba turmalīns

Paraiba turmalīns ir ļoti reta turmalīna šķirne, kas izceļas ar neona zilu, zaļu un zili zaļu krāsu. Laboratorijas radītajām Paraibām ir tādas pašas īpašības kā dabīgajām. Šī pasakainā akmens popularitāte ir izskaidrojama ar tā saistību ar dzīvi, mīlestību un zemi, caur tā ietekmi uz čakrām. Profesionāls griezums vēl vairāk izceļ šo akmeņu neparasto mirdzumu un unikālās nokrāsas.

Citrona kvarca

Klasisks pusdārgakmens, citrona kvarcs aizrauj rotaslietas mīļotājus ar savu svaigo krāsu. Tas pārsvarā ir krāsu diapazonā: no dzidra un skaidra līdz pat ļoti spilgtai dzeltenai krāsai. Šis akmens ir pazīstams ar tā spēcīgo un augsto enerģiju, kas novērš negatīvas emocijas, šaubas un uzlabo garastāvokli un sniedz pārliecību.

Sultanīts

Sultanīts, klasificēts kā pusdārgakmens, ir ļoti populārs, jo maina krāsu unikāli. Atkarībā no gaismas avota un no dažādiem virzieniem, ļoti reti sastopamais dārgakmens ir redzams dažādās nokrāsās. Laima zaļš dienasgaismā un persiku un ķiršu rozā tuvā gaismā.

Laboratorijā Audzēts Dimants

Laboratorijā audzētiem dimantiem piemīt visas dabisko dimantu struktūras īpašības un priekšrocības, turklāt tie ir pasargāti no vides un ētikas ietekmes, ko bieži rada ieguve atradnēs. Norises gaita un materiāli, kas iekļauti dimantu radīšanā, ir līdzvērtīgi konvencionālajiem - vienīgā atšķirība ir tā, ka viss process kopumā aizņem ievērojami mazāk laika. Dimanta aizstāšanai tiek piemērots zaļais process, kur spēcīga karstuma rezultātā tiek radīts dimanta klons. Bezoglekļa dimants tiek ražots no īsta dimanta. Tā kā abu dimantu uzbūves struktūra ir tik ļoti līdzīga, tie nav atšķirami viens no otra, laboratorijā radīti dimanti arī tiek klasificēti, pamatojoties uz 4C (griezums, krāsa, dzidrums un karāti), ko izstrādājušas HRD un IGI laboratorijas.

Zaļais topāzs

Klasificēts kā pusdārgakmens, zaļais topāzs ir topāzu grupas akmens, ko bieži vien saistīta ar lojalitāti un mīlestību pret zaļo krāsu. Tas nodrošina mieru, uzlabo intelektu un palīdz risināt problēmas un iegūt labu veselību.

Zaļais safīrs

Klasificēts kā dārgakmens, zaļā safīra īpašā krāsa svārstās no gaiši piparmētru zaļas līdz tumši bagātīgai zaļai, izmantojot dzelzi. Ir teikts, ka šis retais dārgakmens ir ļoti nomierinošs, un tas nomierina acis un palielina uzticību.

Oranžais safīrs

Klasificēts kā dārgakmens, oranžais safīrs ir iecienīts starp tiem, kas mīl oranžo krāsu. Tas var būt gaiši oranžs līdz pat sarkanīgi oranžam, tas nomierina jūsu sirdi un prātu, atbrīvo jūs no negatīvām domām un aktivizē prieka enerģiju.

Dimants

Dimants ir apbrīnots un iekārots dārgakmenis kopš seniem laikiem. Veidojies simts jūdzes zem zemes virsmas pirms vairāk nekā miljards gadiem, dimants ir viscietākais no visiem dārgakmeņiem. Tas ir pazīstams arī kā "dārgakmeņu karalis un dārgakmens karalienēm". Glamira garantē, ka dimanti bagātinās Jūsu izskatu

Melnais dimants

Melnie dimanti ir dimanti, kas ir ar atšķirīgu kristālisko struktūru, ko sauc polikristāliski. Tas nozīmē, ka tas ir savā veidā līdzīgi kā daudzi dimanti saķērušies kopā. Tā kā tas ir pilnīgi tīrs oglekļa kristāls savā struktūrā, to parasti sauc par "Carbonado". Tomēr tehniski tie ir dimanti, kas ir vēl cietāki un retāki nekā baltais dimants.

ROZĀ SAFĪRS

Rozā safīrs ir dārgakmens, tas tika uzskatīts par ārkārtīgi retu līdz brīdim, kad 1990-ajos gados Madagaskarā tika atklāti jauni nogulumi. Rozā krāsa ir viena no visbiežāk sastopamajām safīra krāsām. Šie akmeņi var būt visdažādākajās nokrāsās, sākot no blāvi rozā līdz spilgtai, intensīvai purpura krāsai. Saka, ka rozā safīri simbolizē lojalitāti, uzticību un patiesību, tāpēc tie ir ļoti iecienīti akmeņi saderināšanās gredzenos.

PURPURA RODOLĪTS

Rodolīts ir pusdārgakmens, tas ātri ieguva popularitāti dārglietu rotaslietu tirgū, pateicoties tā pievilcīgajai krāsa un arī tāpēc, ka tas bieži vien ir ļoti tīrs, bez jebkādiem trūkumiem un ieslēgumiem. Nosaukums ir radies no grieķu vārda "rhodon" - roze. Hinduismā to saistīta ar 1. (pamata) čakru, un tiek uzskatīts, ka tas veicina veselīgu dzimumaktu, stabilitātes un drošības sajūtu. Tas arī sekmē veiksmīgu uzņēmējdarbību un celt pašapziņu.

LONDON BLUE TOPĀZS

"London blue" topāzs ir viens no trim pieejamiem topāzu cilmes pusdārgakmeņiem, tas neapšaubāmi ir īpašs un ekskluzīvs tā tumšās krāsas dēļ. Tas izceļas ar savu tumšo nokrāsu, un to novērtē visi, kas vēlas kaut ko neparastu. Ar savu specifisko zaļo nokrāsu un tumši pelēko pieskaņu, "London blue" topāzs ir lieliski piemērots saderināšanās gredzeniem, ja vēlaties parādīt, cik neparasta ir Jūsu mīlestība. Tas ir dārgakmens, kas ne tikai piesaista ikviena uzmanību, bet arī, tiek ticēts, ka Jūsu komunikācija un izteiksme kļūst spēcīgāka.

MORGANĪTS

Morganīts tiek uzskatīts par dabisku, neparastu un izsmalcinātu pusdārgakmeni, ko pasaulē var atrast tikai dažās vietās. Interesanti, bet cena neatspoguļo tā retumu. Visprecīzākais apraksts ietvertu vārdus, kā piemēram, rets, mirdzošs, izturīgs, ar izcilu skaidrību un spožumu. Krāsa, ko dabiski iegūst no mangāna piejaukuma, var atšķirties sākot ar skaidri sudrabaini sārtu, persiku līdz pat purpursarkanai nokrāsai, padarot morganītu neparastu un izcilu. Līdzīgi kā zaļais smaragds, morganīts ir dievišķās mīlestības simbols, tas varētu būt tāpēc, ka abi akmeņi ir berila izcelsmes. Lieliska izvēle unikālam saderināšanās gredzenam vai dāvanai šim īpašajam dzīves notikumam.

Ametists

Klasificēti kā pusdārgakmens, Ametists ir violeta, caurspīdīga minerāla kvarca variācija. Ametists visbiežāk gūst savas skaistās krāsas no dzelzs piemaisījumiem to kristāliskās struktūras, lai gan tie var arī būt iekrāsoti dabiskā starojuma iedarbībā.

Zaļais turmalīns

Klasificēts kā pusdārgakmenis, Zaļais turmalīns (Verdelite) ir apvienots ar daudziem metāliem, veidojot savu bora silikāta pamatni, kas ir viena no vissarežģītākajām kristāla struktūrām. Tas ir parādā savu smaragda zaļo krāsu hromam, kas ir tā struktūrā. Akmens tiek uzskatīts, ka piesaista veiksmi, panākumus, pārpilnību un labklājību.

Citrīns

Klasificēts kā pusdārgakmens, Citrīns, kas iegūts no citrīna - dzeltenā augļa, kas līdzīgs citronam un nozīmē "citrons" daudzās valodās, ir dzeltena un/vai oranža kvarca variācija. Tas ir viens no populārākajiem un pieejamajiem dārgakmeņiem, tas ir saistīts ar veiksmi un labklājību

Smaragds

Klasificēts kā dārgakmenis, Smaragds ir vērtīgs dārgakmens; ar dziļāku un spilgtāku zaļo krāsu. Smaragds, starp retākajiem dārgakmeņiem, satur dzimumzīmes, kas nozīmē daudzus ieslēgumus un sasniegtus virsmas lūzumus. Kā Venēras dārgakmens, Smaragds simbolizē mūžīgo jaunību un atdzimšanu.

Zilais topāzs

Topāzs ir klasificēts kā pusdārgakmens, atrodams starp milzīgiem un nevainojamiem kristāliem un tiek slīpēts tūkstošos karātu dārgakmeņos. Tas mainās uz bezkrāsainu un dzeltenu. Laba cietība apvienojumā ar relatīvo bagātību un pieejamību. Topāzs dabīgi zilā krāsā ir ļoti reti sastopams.

Granāts

Klasificēts kā pusdārgakmenis, Granāts ir kombinācija no vairākām cieši saistītām minerālvielām, kam ir līdzīgas fiziskās un kristāliskās īpašības. Granāts atšķiras krāsās un izmēros. Tomēr, galvenokārt pazīstamā krāsa Granāta dārgakmeņiem ir tumši sarkana un uzskatāms par kaislīgu lūgšanu akmeni.

Rubīns

Klasificēts kā dārgakmenis, Rubīns, kas ir ciets, izturīgs un rets, ir viens no visvairāk iekārotajiem dārgakmeņiem. Pat caurspīdīgi, liela izmēra rubīni ir retāki, nekā dimanti. Rubīns ir bijis simbols vitalitātei un karaliskumam gadsimtiem ilgi.

Safīrs

Klasificēts kā dārgakmenis, Safīrs ir korunda kristāla variācija un caurspīdīgs, bieži zils dārgakmens, ir saistīts ar mieru un laimi. Tas ir otrais ar Rubīnu cietības ziņā uz dimantu.

Baltais safīrs

Baltais safīrs ir klasificēts kā dārgakmenis, tas ir sava veida safīrs bezkrāsainā formā. Safīrs iegūst savu krāsu no mikroelementiem, kad tas formējas. Baltais safīrs ir brīvs no šo mikroelementu piemaisījumiem, kas to padara retu un unikālu.

Uguns opāls

Klasificēts kā pusdārgakmens, Uguns opāls ir pārskatāmas formas opāls, kas parasti nerāda kādu opalosenci, tikai gaiši zaļu mirdzumu. To krāsa mainās no dzeltenas līdz oranžai un sarkanai. Tiek arī uzskatīts, ka tas veicina iztēli un sapņus

Kvarcs

Klasificēts kā pusdārgakmens, Kvarcs ir plaši iegūts no vulkāniskām un metamorfajām klintīm. Tas bieži vien ir krāsains kā rozes un dūmakains, vai ar piemaisījumiem.

Rozā kvarcs

Rozā kvarcs, klasificēts kā dārgakmens, ir rožaini rozā krāsā dažādās kvarca variācijās. Ir maigā krāsā, sākot no ļoti gaiši rozā līdz vidēji rozā tonim.

Dūmakainais kvarcs

Klasificēts kā pusdārgakmens, Dūmakainais kvarcs ir brūni dūmakaina dažāda kvarca variācija. Tā krāsa mainās no gaiši pelēcīgi brūnas līdz tumši melnai.

Tanzanīts

Klasificēts kā pusdārgakmens, Tanzanīts ir zils vai violets dažādas zoisīta variācijas dārgakmens, kas satur vanādiju. Nesen atklāts dārgakmens, Tanzanīts ir kļuvis par vienu no populārākajiem un pievilcīgākajiem dārgakmeņiem. Tiek uzskatīts, ka tas pārstāv dzīvi.

Swarovski

Swaroski ir mazs kristāla gabaliņš ar augstas tehnoloģijas palīdzību sagriezts līdzenās un cietās līknēs. Kas atšķir to no citiem? - Griezuma veids dod tam spīdumu, kas līdzīgs dimantam, kad tas ir pakļauts gaismas ietekmei.

Swarovski

Swaroski ir mazs kristāla gabaliņš ar augstas tehnoloģijas palīdzību sagriezts līdzenās un cietās līknēs. Kas atšķir to no citiem? - Griezuma veids dod tam spīdumu, kas līdzīgs dimantam, kad tas ir pakļauts gaismas ietekmei.

Swarovski

Swaroski ir mazs kristāla gabaliņš ar augstas tehnoloģijas palīdzību sagriezts līdzenās un cietās līknēs. Kas atšķir to no citiem? - Griezuma veids dod tam spīdumu, kas līdzīgs dimantam, kad tas ir pakļauts gaismas ietekmei.

Swarovski

Swaroski ir mazs kristāla gabaliņš ar augstas tehnoloģijas palīdzību sagriezts līdzenās un cietās līknēs. Kas atšķir to no citiem? - Griezuma veids dod tam spīdumu, kas līdzīgs dimantam, kad tas ir pakļauts gaismas ietekmei.

Peridots

Klasificēts kā pusdārgakmens, Peridots, kas ir mazāks par trīs karātiem, ir ļoti bieži sastopams, bet tie, kam vairāk nekā pieci karāti ir reti, un tādēļ tiem ir lielāka vērtība. Atsevišķu peridota dārgakmeņu krāsa var atšķirties visu toņu zaļā krāsā. Tiek teikts, ka tas dod valkātājam spēku.

Akvamarīns

Klasificēts kā pusdārgakmens, Akvamarīns ir dārgakmens, kas satur gaišo un zilgani zaļo berila variāciju. Tā nosaukums runā pats par sevi; gadsimtiem ilgi šis mūžīgas dārgakmens ūdens krāsā ir bijis jauniešu, cerības, veselības un uzticības simbols.

Rozā turmalīns

Klasificēts kā pusdārgakmenis, rozā turmalīns, vislabāk zināmais un modernas krāsas turmalīna dārgakmens, kas ir ar vislielāko krāsu spektru. Tādēļ tas ir pazīstams kā visu dārgakmeņu varavīksne.

Zaļais ametists

Klasificēts kā pusdārgakmens, Zaļais ametists ir gaiši zaļš kvarca kristāls. Tas savu krāsu ir parādā vai nu vulkāniskās aktivitātes termiskai apstrādei vai dabiskam Zemes kodola karstumam. Zaļais ametists ir akmens, kas veicina intuitīvas spējas apvienojumā ar mīlestību.

Dzeltenais safīrs

Klasificēts kā pusdārgakmens, Dzeltenais safīrs ir dabisks safīra veids, kas ir korunda variācija. Zems dzelzs saturs korundā ir atbildīgs par Dzeltenā safīra nokrāsu. Akmens ir saistīts ar auglību un labu laulību.

Pērle

Pērle ir senākais zināmais dārgakmens, ka gadsimtiem ilgi tika uzskatīts par visvērtīgāko. Kas atšķir pērli no citiem dārgakmeņiem? - Organiskās vielas, kas iegūtas no dzīvām būtnēm - austerēm un moluskiem. Sauktas par "mēness asarām", pērles var variēt krāsās: rozā, baltā un melnā.

Pērle

Pērle ir senākais zināmais dārgakmens, ka gadsimtiem ilgi tika uzskatīts par visvērtīgāko. Kas atšķir pērli no citiem dārgakmeņiem? - Organiskās vielas, kas iegūtas no dzīvām būtnēm - austerēm un moluskiem. Sauktas par "mēness asarām", pērles var variēt krāsās: rozā, baltā un melnā.

Pērle

Pērle ir senākais zināmais dārgakmens, ka gadsimtiem ilgi tika uzskatīts par visvērtīgāko. Kas atšķir pērli no citiem dārgakmeņiem? - Organiskās vielas, kas iegūtas no dzīvām būtnēm - austerēm un moluskiem. Sauktas par "mēness asarām", pērles var variēt krāsās: rozā, baltā un melnā.

Onikss

Melnais onikss dārgakmens ir variācija no halcedona un tā kristāla klases pārstāvjiem. Tas ir piezemējošs akmens, domājams, lai saglabātu valkātāja saistību ar realitāti, un atbrīvošanos no iekšējās nelīdzsvarotības un ārējās negatīvās enerģijas.

Melnā oniksa

Melnais onikss dārgakmens ir variācija no halcedona un tā kristāla klases pārstāvjiem. Tas ir piezemējošs akmens, domājams, lai saglabātu valkātāja saistību ar realitāti, un atbrīvošanos no iekšējās nelīdzsvarotības un ārējās negatīvās enerģijas.

Brūnais dimants

Brūnie jeb ''šokolādes'' dimanti ir brūnganā krāsā, šie smalkie dimanti tiek uzskatīti par iemīļotiem dimantiem. Tie tiek dēvēti par ''šokolādes'' dimantiem to brūnās krāsas dēļ. Tiem ir skaista krāsu kombinācija; brūno dimantu salīdzina arī ar konjaku vai šampanieti atkarībā no tā brūnās krāsas intensitātes. Šokolādes dimanti ir jaunākās modes dārgakmeņi. Šie dimanti Jums noteikti patiks, ja Jums garšo šokolāde un ja vēlaties iet unikālu, jaunākās tendences ceļu ar juvelierizstrādājumiem!

Zilais dimants

Zilie dimanti tika pirmo reizi atrasti Indijā un atvesti uz Rietumiem 17. gadsimtā. Šiem pievilcīgajiem dimantiem, kas sevī ietver debesis un okeāna nokrāsu, ir neparasta krāsa un noteiktas īpašības. Līdzīgi citiem krāsu dimantiem zilajam dimantam var piemist plaša toņu gamma, sākot ar bālganu līdz debeszilai krāsai. Pastāv arī citi vārdi, lai aprakstītu šo dimantu: jūras zils, koši zils, gaiši zils.

Dzeltenais dimants

Dzeltenais dimants ir pašreiz ļoti pieprasīts dimantu tirgū. Dzeltenie dimanti tiek dēvēti arī par gaiši dzeltenu (Canary) dimantu vai par Zimmy. Tie izskatās neatkārtojami skaisti ieskauti citos akmeņos vai vieni paši. Tā kā tiem ir unikāla vērtība to dzīvelīgās dabas dēļ, tie var būt izmantoti dažādās kombinācijās. Ja Jums ir interese iegādāties dzeltenos dimantus, Jums noteikti ir dažādas alternatīvas, lai izdaiļotu gredzenu ar šo dimantu.

Zaļais dimants

Zaļais dimants simbolizē dabu, augšanu, harmoniju, ilgtspējību un auglību. Augsti vērtēts un apbrīnots dārgākmens. Ir dažādi toņi, ar kuriem zaļais dimants izceļas. Šie toņi var būt sākot ar gaiši zaļu līdz pat tumši un koši zaļam - kādu vien velkātājs vēlas. Zaļais dimants tiek uzskatīts par vismierīgāko krāsu un satur spēcīgu emocionālu saistību ar drošību. Tas varētu būt iemesls, kāpēc dārglietu mīļi izvēlas to ne tikai gredzenos, bet arī auskaros un kaklarotās.

Rozā dimants

Rozā dimants ir viens no pieprasītākajiem dimantiem, dāmu iemīļots juvelierizstrādājumos! Sapņaina krāsa kombinācijā ar uzmanīgi izveidotu dimanta formu ir fantāzija, kas piepildījusies. Tas rada greznas un romantiskas sajūtas, rozā dimants ir īpašs papildinājums Jūsu dārglietu kolekcijai. Tā pat kā citi krāsu dimanti tiem ir dažādi toņi, sākot ar gaiši un līdzpat tumši rozā, tie var būt bālgani, ļoti gaiši, gaiši, intensīvi, dziļi, koši un spilgti.

Baltais topāzs

Baltais topāzs tiek uzskatīts par pusdārgakmeni, silikātu minerāls, kas ir ļoti līdzīgs dimantam. Lai gan tas nav tik ciets kā dimants (8 Mosa mērogā), to novērtē tā skaidrības un caurredzamības dēļ. Topāza nosaukums nāk no grieķu vārda ''tapazos", kas nozīmē "meklēt". Iespējams tā nav nejaušība, ka baltais topāzs tiek lietots dziedināšanā, tas palīdz mainīt negatīvās domas uz pozitīvām, kā arī atrast ceļu, mērķi un dot Jums papildu enerģiju, kas dažreiz ir nepieciešama. Ja Jūs meklējat rotaslietas ar akmeni, kas liek atskatīties, spēj nodrošināt skaidrību un izturību līdzvērtīgu dimantam, baltais topāzs būs labākā izvēle.
Krāsa var būt tumši zilos vai jūras zilos toņos. Gaisma nelaužas cauri akmenim, labs sākums smalkiem juvelierizstrādājumiem.
Nelieli ieslēgumi redzami ar neapbruņotu aci, ''Ļoti labi - AA'' safīrs ir zilas nokrāsas, gaisma nedaudz laužas cauri dārgakmenim.
''Izcili - AAA'' safīram piemīt bagātīgi zila krāsa, akmenī ir ļoti mazi ieslēgumi. Ja Jums interesē augstas kvalitātes dārgakmeņi, tad šī ir Jūsu pareizā izvēle.
Krāsa un neparastais slīpējums akmeni padara mirdzošu, un tas apžilbina acis gan dabīgā, gan mākslīgā apgaismojumā. Pārsvarā iegūts iekārotajā Ceilonas reģionā, tonis ir dziļš un spilgti zils.
Krāsa ir tumši sarkanā tonī. Gaisma nelaužas cauri akmenim, labs sākums smalkiem juvelierizstrādājumiem.
Nelieli ieslēgumi redzami ar neapbruņotu aci, ''Ļoti labi - AA'' rubīns ir rozīgi sarkanā krāsā, gaisma nedaudz laužas cauri dārgakmenim.
''Izcili - AAA'' rubīns ir vidēji sarkans, akmenī ir ļoti mazi ieslēgumi. Ja Jums interesē augstas kvalitātes dārgakmeņi, tad šī ir Jūsu pareizā izvēle.
Krāsa un neparastais slīpējums akmeni padara mirdzošu, un tas apžilbina acis gan dabīgā, gan mākslīgā apgaismojumā.
Krāsa ir vidēji zaļa. Gaisma nelaužas cauri akmenim, labs sākums juvelierizstrādājumiem.
Nelieli ieslēgumi redzami ar neapbruņotu aci, ''Ļoti labi - AA'' smaragds ir zaļas nokrāsas, gaisma nedaudz laužas cauri dārgakmenim.
''Izcili - AAA'' smaragdam piemīt bagātīgi zaļa krāsa, akmenī ir ļoti mazi ieslēgumi. Ja Jums interesē augstas kvalitātes dārgakmeņi, tad šī ir Jūsu pareizā izvēle.
Krāsa un neparastais slīpējums akmeni padara mirdzošu, un tas apžilbina acis gan dabīgā, gan mākslīgā apgaismojumā. Iecienīts dižciltīgo vidū, AAAA smaragds ir maksimālais dārgakmens.
Dzeltenajiem dimantiem parasti ir gaišs krāsu tonis un zema intensitāte. Šī ir minimālā prasība smalkiem juvelierizstrādājumiem.
Tā kā šim dzeltenajam dimantam ir dzīvāka krāsa, tas noteikti ir iecienītāks dimants. Šiem dimantiem ir vidēji intensīva krāsa un nedaudz tumšāks tonis.
Šie dzeltenie dimanti noteikti ir visiecienītākā izvēle, kad runa ir par dzeltenajiem dimantiem. Tie ir intensīvi dzeltenā krāsā un labi piemēroti smalkiem juvelierizstrādājumiem.
Šie dzeltenie dimanti ir visintensīvākie un spilgtākie. Tie ir ļoti reti un piemēroti Jjūsu vislabākajām juvelierizstrādājumiem.
Šiem zilajiem dimantiem parasti ir gaišs krāsu tonis un zema intensitāte. Šī ir minimālā prasība smalkiem juvelierizstrādājumiem.
Šie zilie dimanti noteikti ir visiecienītākā izvēle, kad runa ir par zilajiem dimantiem. Tie ir intensīvi zilā krāsā un labi piemēroti smalkiem juvelierizstrādājumiem.
Šie zilie dimanti ir visintensīvākie un spilgtākie. Tie ir ļoti reti un piemēroti Jjūsu vislabākajām juvelierizstrādājumiem.
Tā kā šim rozā dimantam ir dzīvāka krāsa, tas noteikti ir iecienītāks dimants. Šiem dimantiem ir vidēji intensīva krāsa un nedaudz tumšāks tonis.
Šie rozā dimanti noteikti ir visiecienītākā izvēle, kad runa ir par rozā dimantiem. Tie ir intensīvi rozā krāsā un labi piemēroti smalkiem juvelierizstrādājumiem.
Šie rozā dimanti ir visintensīvākie un spilgtākie. Tie ir ļoti reti un piemēroti Jjūsu vislabākajām juvelierizstrādājumiem.
Zaļiem dimantiem parasti ir gaišs krāsu tonis un zema intensitāte. Šī ir minimālā prasība smalkiem juvelierizstrādājumiem.
Tā kā šim zaļajam dimantam ir dzīvāka krāsa, tas noteikti ir iecienītāks dimants. Šiem dimantiem ir vidēji intensīva krāsa un nedaudz tumšāks tonis.
Šie zaļie dimanti noteikti ir visiecienītākā izvēle, kad runa ir par zaļajiem dimantiem. Tie ir intensīvi zaļā krāsā un labi piemēroti smalkiem juvelierizstrādājumiem.
Šie zaļie dimanti ir visintensīvākie un spilgtākie. Tie ir ļoti reti un piemēroti Jjūsu vislabākajām juvelierizstrādājumiem.
Brūnajiem dimantiem parasti ir gaišs krāsu tonis un zema intensitāte. Šī ir minimālā prasība smalkiem juvelierizstrādājumiem.
Tā kā šim brūnajam dimantam ir dzīvāka krāsa, tas noteikti ir iecienītāks dimants. Šiem dimantiem ir vidēji intensīva krāsa un nedaudz tumšāks tonis.
Šie brūnie dimanti noteikti ir visiecienītākā izvēle, kad runa ir par brūnajiem dimantiem. Tie ir intensīvi brūnā krāsā un labi piemēroti smalkiem juvelierizstrādājumiem.
Šie brūnie dimanti ir visintensīvākie un spilgtākie. Tie ir ļoti reti un piemēroti Jjūsu vislabākajām juvelierizstrādājumiem.
Ametists kategorija Labi (A) parāda, ka ir nelieli ieslēgumi. Gaisma nelaužas cauri dārgakmenim. Sākuma līmenis smalkiem juvelierizstrādājumiem.
Nedaudz mazu ieslēgumu ir redzami ar neapbruņotu aci. Ametists kategorija Ļoti labi (AA) parāda, ka nedaudz gaismas laužas cauri dārgakmenim.
Ametists kategorija Izcili (AAA) parāda to, ka tas ir augstas kvalitātes dārgakmens un atrodams smalkākajos juvelierizstrādājuma veikalos. Vislabākā izvēle, ja jāizvēlas Ametists.
Kategorijas Heirloom (AAAA) Ametists tika uzskatīts par dižciltīgo dārgakmeni. Šie dārgakmeņi ir visdzidrākie, bagātākie krāsā un nevainojami.
Citrīns kategorija Labi (A) parāda, ka ir nelieli ieslēgumi. Gaisma nelaužas cauri dārgakmenim. Sākuma līmenis smalkiem juvelierizstrādājumiem.
Nedaudz mazu ieslēgumu ir redzami ar neapbruņotu aci. Citrīns kategorija Ļoti labi (AA) parāda, ka nedaudz gaismas laužas cauri dārgakmenim.
Citrīns kategorija Izcili (AAA) parāda to, ka tas ir augstas kvalitātes dārgakmens un atrodams smalkākajos juvelierizstrādājuma veikalos. Vislabākā izvēle, ja jāizvēlas Citrīns.
Kategorijas Heirloom (AAAA) Citrīns tika uzskatīts par dižciltīgo dārgakmeni. Šie dārgakmeņi ir visdzidrākie, bagātākie krāsā un nevainojami.
Granāts kategorija Labi (A) parāda, ka ir nelieli ieslēgumi. Gaisma nelaužas cauri dārgakmenim. Sākuma līmenis smalkiem juvelierizstrādājumiem.
Nedaudz mazu ieslēgumu ir redzami ar neapbruņotu aci. Granāts kategorija Ļoti labi (AA) parāda, ka nedaudz gaismas laužas cauri dārgakmenim.
Granāts kategorija Izcili (AAA) parāda to, ka tas ir augstas kvalitātes dārgakmens un atrodams smalkākajos juvelierizstrādājuma veikalos. Vislabākā izvēle, ja jāizvēlas Granāts.
Kategorijas Heirloom (AAAA) Granāts tika uzskatīts par dižciltīgo dārgakmeni. Šie dārgakmeņi ir visdzidrākie, bagātākie krāsā un nevainojami.
Topāzs-Zilais kategorija Labi (A) parāda, ka ir nelieli ieslēgumi. Gaisma nelaužas cauri dārgakmenim. Sākuma līmenis smalkiem juvelierizstrādājumiem.
Nedaudz mazu ieslēgumu ir redzami ar neapbruņotu aci. Topāzs-Zilais kategorija Ļoti labi (AA) parāda, ka nedaudz gaismas laužas cauri dārgakmenim.
Topāzs-Zilais kategorija Izcili (AAA) parāda to, ka tas ir augstas kvalitātes dārgakmens un atrodams smalkākajos juvelierizstrādājuma veikalos. Vislabākā izvēle, ja jāizvēlas Topāzs-Zilais.
Kategorijas Heirloom (AAAA) Topāzs-Zilais tika uzskatīts par dižciltīgo dārgakmeni. Šie dārgakmeņi ir visdzidrākie, bagātākie krāsā un nevainojami.
Peridots kategorija Labi (A) parāda, ka ir nelieli ieslēgumi. Gaisma nelaužas cauri dārgakmenim. Sākuma līmenis smalkiem juvelierizstrādājumiem.
Nedaudz mazu ieslēgumu ir redzami ar neapbruņotu aci. Peridots kategorija Ļoti labi (AA) parāda, ka nedaudz gaismas laužas cauri dārgakmenim.
Peridots kategorija Izcili (AAA) parāda to, ka tas ir augstas kvalitātes dārgakmens un atrodams smalkākajos juvelierizstrādājuma veikalos. Vislabākā izvēle, ja jāizvēlas Peridots.
Kategorijas Heirloom (AAAA) Peridots tika uzskatīts par dižciltīgo dārgakmeni. Šie dārgakmeņi ir visdzidrākie, bagātākie krāsā un nevainojami.
Akvamarīns kategorija Labi (A) parāda, ka ir nelieli ieslēgumi. Gaisma nelaužas cauri dārgakmenim. Sākuma līmenis smalkiem juvelierizstrādājumiem.
Nedaudz mazu ieslēgumu ir redzami ar neapbruņotu aci. Akvamarīns kategorija Ļoti labi (AA) parāda, ka nedaudz gaismas laužas cauri dārgakmenim.
Akvamarīns kategorija Izcili (AAA) parāda to, ka tas ir augstas kvalitātes dārgakmens un atrodams smalkākajos juvelierizstrādājuma veikalos. Vislabākā izvēle, ja jāizvēlas Akvamarīns.
Kategorijas Heirloom (AAAA) Akvamarīns tika uzskatīts par dižciltīgo dārgakmeni. Šie dārgakmeņi ir visdzidrākie, bagātākie krāsā un nevainojami.
Uguns Opāls kategorija Labi (A) parāda, ka ir nelieli ieslēgumi. Gaisma nelaužas cauri dārgakmenim. Sākuma līmenis smalkiem juvelierizstrādājumiem.
Nedaudz mazu ieslēgumu ir redzami ar neapbruņotu aci. Uguns Opāls kategorija Ļoti labi (AA) parāda, ka nedaudz gaismas laužas cauri dārgakmenim.
Uguns Opāls kategorija Izcili (AAA) parāda to, ka tas ir augstas kvalitātes dārgakmens un atrodams smalkākajos juvelierizstrādājuma veikalos. Vislabākā izvēle, ja jāizvēlas Uguns Opāls.
Kategorijas Heirloom (AAAA) Uguns Opāls tika uzskatīts par dižciltīgo dārgakmeni. Šie dārgakmeņi ir visdzidrākie, bagātākie krāsā un nevainojami.
Zaļais Ametists kategorija Labi (A) parāda, ka ir nelieli ieslēgumi. Gaisma nelaužas cauri dārgakmenim. Sākuma līmenis smalkiem juvelierizstrādājumiem.
Nedaudz mazu ieslēgumu ir redzami ar neapbruņotu aci. Zaļais Ametists kategorija Ļoti labi (AA) parāda, ka nedaudz gaismas laužas cauri dārgakmenim.
Zaļais Ametists kategorija Izcili (AAA) parāda to, ka tas ir augstas kvalitātes dārgakmens un atrodams smalkākajos juvelierizstrādājuma veikalos. Vislabākā izvēle, ja jāizvēlas Zaļais Ametists.
Kategorijas Heirloom (AAAA) Zaļais Ametists tika uzskatīts par dižciltīgo dārgakmeni. Šie dārgakmeņi ir visdzidrākie, bagātākie krāsā un nevainojami.
Zaļais Turmalīns kategorija Labi (A) parāda, ka ir nelieli ieslēgumi. Gaisma nelaužas cauri dārgakmenim. Sākuma līmenis smalkiem juvelierizstrādājumiem.
Nedaudz mazu ieslēgumu ir redzami ar neapbruņotu aci. Zaļais Turmalīns kategorija Ļoti labi (AA) parāda, ka nedaudz gaismas laužas cauri dārgakmenim.
Zaļais Turmalīns kategorija Izcili (AAA) parāda to, ka tas ir augstas kvalitātes dārgakmens un atrodams smalkākajos juvelierizstrādājuma veikalos. Vislabākā izvēle, ja jāizvēlas Zaļais Turmalīns.
Kategorijas Heirloom (AAAA) Zaļais Turmalīns tika uzskatīts par dižciltīgo dārgakmeni. Šie dārgakmeņi ir visdzidrākie, bagātākie krāsā un nevainojami.
Rozā Turmalīns kategorija Labi (A) parāda, ka ir nelieli ieslēgumi. Gaisma nelaužas cauri dārgakmenim. Sākuma līmenis smalkiem juvelierizstrādājumiem.
Nedaudz mazu ieslēgumu ir redzami ar neapbruņotu aci. Rozā Turmalīns kategorija Ļoti labi (AA) parāda, ka nedaudz gaismas laužas cauri dārgakmenim.
Rozā Turmalīns kategorija Izcili (AAA) parāda to, ka tas ir augstas kvalitātes dārgakmens un atrodams smalkākajos juvelierizstrādājuma veikalos. Vislabākā izvēle, ja jāizvēlas Rozā Turmalīns.
Kategorijas Heirloom (AAAA) Rozā Turmalīns tika uzskatīts par dižciltīgo dārgakmeni. Šie dārgakmeņi ir visdzidrākie, bagātākie krāsā un nevainojami.
Rozā Kvarcs kategorija Labi (A) parāda, ka ir nelieli ieslēgumi. Gaisma nelaužas cauri dārgakmenim. Sākuma līmenis smalkiem juvelierizstrādājumiem.
Nedaudz mazu ieslēgumu ir redzami ar neapbruņotu aci. Rozā Kvarcs kategorija Ļoti labi (AA) parāda, ka nedaudz gaismas laužas cauri dārgakmenim.
Rozā Kvarcs kategorija Izcili (AAA) parāda to, ka tas ir augstas kvalitātes dārgakmens un atrodams smalkākajos juvelierizstrādājuma veikalos. Vislabākā izvēle, ja jāizvēlas Rozā Kvarcs.
Kategorijas Heirloom (AAAA) Rozā Kvarcs tika uzskatīts par dižciltīgo dārgakmeni. Šie dārgakmeņi ir visdzidrākie, bagātākie krāsā un nevainojami.
Tanzanīts kategorija Labi (A) parāda, ka ir nelieli ieslēgumi. Gaisma nelaužas cauri dārgakmenim. Sākuma līmenis smalkiem juvelierizstrādājumiem.
Nedaudz mazu ieslēgumu ir redzami ar neapbruņotu aci. Tanzanīts kategorija Ļoti labi (AA) parāda, ka nedaudz gaismas laužas cauri dārgakmenim.
Tanzanīts kategorija Izcili (AAA) parāda to, ka tas ir augstas kvalitātes dārgakmens un atrodams smalkākajos juvelierizstrādājuma veikalos. Vislabākā izvēle, ja jāizvēlas Tanzanīts.
Kategorijas Heirloom (AAAA) Tanzanīts tika uzskatīts par dižciltīgo dārgakmeni. Šie dārgakmeņi ir visdzidrākie, bagātākie krāsā un nevainojami.
Dūmakainais Kvarcs kategorija Labi (A) parāda, ka ir nelieli ieslēgumi. Gaisma nelaužas cauri dārgakmenim. Sākuma līmenis smalkiem juvelierizstrādājumiem.
Nedaudz mazu ieslēgumu ir redzami ar neapbruņotu aci. Dūmakainais Kvarcs kategorija Ļoti labi (AA) parāda, ka nedaudz gaismas laužas cauri dārgakmenim.
Dūmakainais Kvarcs kategorija Izcili (AAA) parāda to, ka tas ir augstas kvalitātes dārgakmens un atrodams smalkākajos juvelierizstrādājuma veikalos. Vislabākā izvēle, ja jāizvēlas Dūmakainais Kvarcs.
Kategorijas Heirloom (AAAA) Dūmakainais Kvarcs tika uzskatīts par dižciltīgo dārgakmeni. Šie dārgakmeņi ir visdzidrākie, bagātākie krāsā un nevainojami.
Morganīts kategorija Labi (A) parāda, ka ir nelieli ieslēgumi. Gaisma nelaužas cauri dārgakmenim. Sākuma līmenis smalkiem juvelierizstrādājumiem.
Nedaudz mazu ieslēgumu ir redzami ar neapbruņotu aci. Morganīts kategorija Ļoti labi (AA) parāda, ka nedaudz gaismas laužas cauri dārgakmenim.
Morganīts kategorija Izcili (AAA) parāda to, ka tas ir augstas kvalitātes dārgakmens un atrodams smalkākajos juvelierizstrādājuma veikalos. Vislabākā izvēle, ja jāizvēlas Morganīts.
Kategorijas Heirloom (AAAA) Morganīts tika uzskatīts par dižciltīgo dārgakmeni. Šie dārgakmeņi ir visdzidrākie, bagātākie krāsā un nevainojami.
Purpura Rodolīts kategorija Labi (A) parāda, ka ir nelieli ieslēgumi. Gaisma nelaužas cauri dārgakmenim. Sākuma līmenis smalkiem juvelierizstrādājumiem.
Nedaudz mazu ieslēgumu ir redzami ar neapbruņotu aci. Purpura Rodolīts kategorija Ļoti labi (AA) parāda, ka nedaudz gaismas laužas cauri dārgakmenim.
Purpura Rodolīts kategorija Izcili (AAA) parāda to, ka tas ir augstas kvalitātes dārgakmens un atrodams smalkākajos juvelierizstrādājuma veikalos. Vislabākā izvēle, ja jāizvēlas Purpura Rodolīts.
Kategorijas Heirloom (AAAA) Purpura Rodolīts tika uzskatīts par dižciltīgo dārgakmeni. Šie dārgakmeņi ir visdzidrākie, bagātākie krāsā un nevainojami.
Cavorīts kategorija Labi (A) parāda, ka ir nelieli ieslēgumi. Gaisma nelaužas cauri dārgakmenim. Sākuma līmenis smalkiem juvelierizstrādājumiem.
Nedaudz mazu ieslēgumu ir redzami ar neapbruņotu aci. Cavorīts kategorija Ļoti labi (AA) parāda, ka nedaudz gaismas laužas cauri dārgakmenim.
Cavorīts kategorija Izcili (AAA) parāda to, ka tas ir augstas kvalitātes dārgakmens un atrodams smalkākajos juvelierizstrādājuma veikalos. Vislabākā izvēle, ja jāizvēlas Cavorīts.
Kategorijas Heirloom (AAAA) Cavorīts tika uzskatīts par dižciltīgo dārgakmeni. Šie dārgakmeņi ir visdzidrākie, bagātākie krāsā un nevainojami.
Nelieli ieslēgumi, dārgakmens ir gaišā krāsā. Gaisma nelaužas cauri.
Mazi ieslēgumi ir redzami tikai pēc ļoti rūpīgas apskates, bet tie nav viegli saskatāmi.
Augstas kvalitātes dārgakmens atrodams smalkākajos juvelierizstrādājuma veikalos. Ieslēgumi nav redzami ar neapbruņotu aci.
Visaugstākās kvalitātes. Nevainojami un izcili noslīpēti. Ieslēgumi nav redzami pat palielinot 10x.
Nelieli ieslēgumi, dārgakmens ir gaišā krāsā. Gaisma nelaužas cauri.
Mazi ieslēgumi ir redzami tikai pēc ļoti rūpīgas apskates, bet tie nav viegli saskatāmi.
Augstas kvalitātes dārgakmens atrodams smalkākajos juvelierizstrādājuma veikalos. Ieslēgumi nav redzami ar neapbruņotu aci.
Visaugstākās kvalitātes. Nevainojami un izcili noslīpēti. Ieslēgumi nav redzami pat palielinot 10x.
Nelieli ieslēgumi, dārgakmens ir gaišā krāsā. Gaisma nelaužas cauri.
Mazi ieslēgumi ir redzami tikai pēc ļoti rūpīgas apskates, bet tie nav viegli saskatāmi.
Augstas kvalitātes dārgakmens atrodams smalkākajos juvelierizstrādājuma veikalos. Ieslēgumi nav redzami ar neapbruņotu aci.
Visaugstākās kvalitātes. Nevainojami un izcili noslīpēti. Ieslēgumi nav redzami pat palielinot 10x.
Swarovski cirkonijs zaļā krāsā: Piemīt tās pašas īpašības kā kubiskajam cirkonijam zaļā krāsā. Atšķirība ir tā, ka Swarovski ir pasaulē pazīstams sintētisko akmeņu zīmols.
Kubiskais cirkonijs zaļā krāsā: Kubiskais cirkonijs zaļā krāsā bieži tiek izmantots kā smaragda aizstājējs. Tas ir sintētisks akmens, kas atšķiras no smaragda - dabiska dārgakmeņa dažādos toņos.
Swarovski cirkonijs: Piemīt tās pašas īpašības kā kubiskajam cirkonijam; tas ir bezkrāsains un spilgts. Atšķirībā no kubiskā cirkonija Swarovski ir pasaulē pazīstams sintētisko akmeņu zīmols.
Kubiskais cirkonijs: Kubiskais cirkonijs ir mākslīgi izveidots materiāls, kas kalpo par alternatīvu dimanta juvelierizstrādājumiem tā izturības un spožuma dēļ. Šis sintētiskais akmens var būt caurspīdīgs un bezkrāsains, kā arī dažādās krāsās un formās.
Swarovski cirkonijs zilā krāsā: Piemīt tās pašas īpašības kā kubiskajam cirkonijam zilā krāsā. Atšķirība ir tā, ka Swarovski ir pasaulē pazīstams sintētisko akmeņu zīmols.
Kubiskais cirkonijs zilā krāsā: Kubiskais cirkonijs zilā krāsā bieži tiek izmantota kā safīra aizstājējs. Tas ir sintētiskais akmens, kas atšķiras no safīra - dabiska dārgakmeņa dažādos toņos.
Swarovski cirkonijs sarkanā krāsā: Piemīt tās pašas īpašības kā kubiskajam cirkonijam sarkanā krāsā. Atšķirība ir tā, ka Swarovski ir pasaulē pazīstams sintētisko akmeņu zīmols.
Kubiskais cirkonijs sarkanā krāsā: Sarkano kubisko cirkoniju bieži lieto kā rubīna aizstājēju. Tomēr tas ir sintētiskais akmens, kas atšķiras no rubīna, kas ir dabisks dārgakmens, kas nāk dažādos toņos un īpašībās.
Dimanti ietver acīmredzamus ieslēgumus, kas ir nosakāmi ar 10x palielinājumu un viegli redzami ar neapbruņotu aci.
SI dimantiem ir nelieli ieslēgumi, kas ir pamanāmi zem 10x palielinājuma un bieži redzami ar neapbruņotu aci.
Šīs kategorijas dimanti satur ļoti nelielus ieslēgumus, kurus var redzēt 10X palielinot ar palielinošu spoguli, tie nav pamanāmi ar neapbruņotu aci.
Šīs kategorijas dimanti var saturēt ļoti, ļoti niecīgus ieslēgumus, kurus ir ļoti grūti noteikt pat palielinot 10X, tie nav pamanāmi ar neapbruņotu aci.
VS dimantiem, zināms, ir ļoti nelieli ieslēgumi, kas nav redzami ar neapbruņotu aci, un tos var redzēt tikai palielinājumā.
Dimanti ar VVS skaidrību satur ļoti nelielus ieslēgumus, kurus ir ļoti grūti atklāt 10x palielinājumā. Šie ieslēgumi nav pamanāmi ar neapbruņotu aci.
"Mazi vai ļoti mazi ieslēgumi" nav redzami ar neapbruņotu aci, un tos var redzēt tikai palielinot.
Attiecas uz " ļoti ļoti nedaudz iekļauto ", un ir zināms, ka tā ir viena no visaugstākajām pakāpēm, kas ierindota pēc iekšienes nevainojamām un nevainojamām.
Dabisks, spīdīgs rubīns, termiski neapstrādāts. Šis rubīns ir augstākās kvalitātes, tam ir mazi ieslēgumi, kas var būt redzami ar neapbruņotu aci.
Dabisks, intensīvas krāsas, termiski neapstrādāts rubīns. Tas ir rubīns ar vislielāko vērtību.
Dabisks, zilas krāsas safīrs, termiski neapstrādāts. Tas ir augstākās kvalitātes, ar nelieliem ieslēgumiem, kas var būt redzami ar neapbruņotu aci.
Dabisks, intensīvas krāsas, termiski neapstrādāts safīrs. Tas ir safīrs ar vislielāko vērtību.
Dabisks, spilgtas krāsas smaragds, termiski neapstrādāts. Tas ir augstākās kvalitātes, ar nelieliem ieslēgumiem, kas var būt redzami ar neapbruņotu aci.
Dabisks, ļoti intensīvas krāsas smaragds, termiski neapstrādāts. Tas ir smaragds ar vislielāko vērtību.

Smaragds (laboratorijā izveidots)

Atšķirīgās krāsās un bez ieslēgumiem laboratorijas radītie smaragdi ir nevainojamības iemiesojumi. Turklāt laboratorijas radītiem smaragdiem ir tādas pašas astroloģiskās īpašības kā dabiskajiem, lai tie būtu iedarbīgi arī uz jūsu ķermeni un dvēseli. Tā ir lieliska izvēle tiem, kas meklē pilnību uz akmeņiem.

Safīrs (laboratorijā izveidots)

Laboratorijā izveidotajam safīram ir dziļas zilas nokrāsas, kam ir tādas pašas fizikālās, ķīmiskās un optiskās īpašības kā dabiskajam safīram. Pateicoties tā dzirkstošajam skaistumam, laboratorijā izveidotais safīrs ir lielisks risinājums tiem, kas vēlas iegūt akmeņu vizuālo izcilību.

Rubīns (laboratorijā izveidots)

Ar savu pilnību un gludumu, laboratorijas radītie rubīna akmeņi ir tikpat lieliski kā dabiskie. Papildus valdzinošajam skaistumam, laboratorijā izveidotais rubīns ir spēka simbols un dzīves kaislība. Tā kā laboratorijas radītiem rubīniem ir tādas pašas fizikālās, optiskās un ķīmiskās īpašības kā dabiskajiem rubīniem, tie būs arī lieliska alternatīva rubīna cienītājiem.

Rubelīts (laboratorijā izveidots)

Zināms arī kā rozā turmalīns, rubelīta nosaukums ir iegūts no latīņu vārda “rubellus”, kas nozīmē “sarkanīgs”. Ar savu elpu aizraujošo rozā un sarkanās krāsas kombināciju rubelīts ir akmens, kas, domājams, ienes pircējam dzīvības enerģiju. Tiem, kuri ir apjukuši, izvēloties dabisko un oriģinālo, laboratorijā radītie rubelīti satur tās pašas īpašības, ko dabiskie.

Moissanite (laboratorijā izveidots)

Moissanite, kas atgādina dimantu ar caurspīdīgu un spīdīgu virsmu, ir silīcija karbīda minerālu forma, un tas ir vēl viens laboratorijas izveidoto akmeņu veids. Tā kā Moissanite ir tik izturīgs kā dimanti, tā ir lieliska alternatīva saderināšanās gredzena izvēlei.

Zilais cirkons

Zināms arī kā Kambodžas zilais cirkons, jo tā izcelsme ir Kambodžā, zilā cirkona nokrāsa ir tuvāk debesu zilā vai pasteļzilā krāsā. Dabiskajam zilajam cirkonam, kas atgādina dimantus un kam ir līdzīgi nosaukumi ar kubiskā cirkonija oksīdu, nevajadzētu sajaukties ar sintētisko kubiskā cirkonija oksīdu. Domājams, ka kā cirkonu ģimenes loceklis zilajam cirkonam ir liela ietekme uz cilvēka ķermeni. Tiek uzskatīts, ka zilais cirkons, iztīrot sava īpašnieka prātu, atslābina īpašnieku.

Brūnais cirkons

Cēlies no Tanzānijas, brūnais cirkons ir vēl viens cirkonu ģimenes loceklis. Dabisko brūno cirkonu ar savu dimantiem līdzīgo izskatu un nosaukumu nedrīkst sajaukt ar sintētisko kubiskā cirkonija oksīdu. Tā kā tas ir dabīgs akmens, tāpat kā citi cirkonu ģimenes locekļi, tiek uzskatīts, ka arī brūnajam cirkonam ir pozitīva ietekme uz cilvēka ķermeni. Pateicoties dziedinošajai iedarbībai, tiek uzskatīts, ka brūnais cirkons atbrīvo fiziskas sāpes. Tas varētu būt lielisks risinājums tiem, kas vēlas sajust mātes zemes dziedinošo spēku.

Baltais cirkons

Baltais cirkons ir cēlies no Tanzānijas un Nigērijas, un tas ir caurspīdīgs dabīgais akmens ar rombiem līdzīgu izskatu. To nevajadzētu sajaukt ar kubiskā cirkonija oksīdu, jo baltais cirkons ir dabīgs akmens, bet kubiskais cirkonijs - sintētisks. Baltajam cirkonam ir neticama vizuālā kvalitāte, jo tam ir dubultā refrakcija. Tā būs lieliska dimanta alternatīva, ja jūs meklējat to pašu pievilcību ar citu izvēli.

Kunzīts

Pievēršot uzmanību tā krāsu diapazonam, kas atšķiras no delikāta pasteļtoņa līdz intensīvi violeti purpursarkanai krāsai, kunzīts ir nezināms, bet rets skaistums. Bieži sastopams lielākos izmēros, kunzīts ir monoklinisks, un tā kristāli parasti pārvēršas asmenim līdzīgā formā. Pat ja tas nav zināms lielākajai daļai cilvēku, ir tik nozīmīgas figūras, kas rotā sevi ar kunzītu, kā Glosteras hercogiene.

Melnais opāls

tiek uzskatīts par visretāko opāla veidu, melnajam opālam ir dažādi krāsu toņi, kas atšķiras no strūklas melnas līdz tumši pelēkai. Tas, kas padara šo akmeni īpašu, ir toņu dažādība, kuras ir redzamas akmenī. Jūs varētu redzēt spīdīgi sarkanas, oranžas vai zaļas nokrāsas, kas atspoguļojas no melnā opāla.

Neptun Garden topāzs

Nosaukts pēc Neptūna virsmas harmoniskā krāsu diapazona, Neptun Garden topāzs sveic jūs sava akmens ārpuszemes šarmā. Lai uzlabotu krāsu un kvalitāti, Neptun Garden topāzs ir pārklāts ar vielu. Kā topāza akmeņu dalībnieks, šim akmenim ir arī relaksējošas iezīmes, pateicoties tā enerģijai. Akmens spēku ticīgajiem tas nomierinās jūsu nervus un pasargās no slimībām.

Mercure topāzs

Ar caurspīdīgo virsmu Mercure topāzs atspoguļo gaismu, piešķirot aurora efektu. Tāpat kā planēta Mercury pārvēršas zilā krāsā, kad atstarojas saules gaisma, Mercure topāza žilbinošās krāsas var redzēt, tiklīdz tas būs pakļauts saules gaismai. Šis efekts tiek nodrošināts pārklāšanas procesā, ko sauc par fizikālu nogulsnēšanos tvaikā, un tā rezultātā rodas gaismas efekts.

Mistiskais topāzs

Tik mistisks kā nosaukums, mistiskais topāzs ir krāsu paradīze ar savu varavīksnes spīdumu. Pārklāšanas procesā tā krāsa tiek uzlabota un iegūst galīgo formu. Uzskata, ka tas aizdzen negatīvās sajūtas un novērš ļaunos garus, šis akmens atslābina tā īpašnieku. Ar savu “acu tīro” akmeni, mistiskajā topāzā nav vietas nepilnībām. Varavīksnes saīsinātai versijai šis akmens ir lieliska izvēle.

Rozā topāzs

Kā viena no retākajām topāza versijām, rozā topāzs izkausēs rozā mīļotāju sirdis ar savu smalko skaistumu. Pārklāšanas procesā tā krāsa tiek uzlabota un iegūst galīgo formu. Tiek uzskatīts, ka šis akmens, atdzīvinot tā īpašnieka enerģiju, pateicoties saules dievišķajai aizsardzībai, jūs glābs no negatīvās enerģijas. Tā kā tas veicina radošo domāšanu, rozā topāzs varētu būt lieliska izvēle dizaineriem vai māksliniekiem. Apskatot tā iekšpusi, jūs jutīsit tā krāsu siltumu.

Opāls

Būdams pārsteidzošs akmens ar savu dzirkstošo skaistumu, opāls ar balto krāsu ir visizplatītākais opāla veids. Tiek uzskatīts, ka, tāpat kā citi opāla akmeņi, tam ir liela enerģija un ievērojama ietekme uz ķermeni. Tiek uzskatīts, ka opāls maina negatīvo enerģiju uz pozitīvo un iztīra tā īpašnieka prātu.

Sultanīta akmens

Sultanīta akmens, kas klasificēts kā pusdārgakmens, pēdējā laikā ir kļuvis ļoti populārs. Atkarībā no gaismas avota tā krāsas var mainīties no šampanieša uz persiku. Pateicoties augstajam refrakcijas indeksam, jūs varētu redzēt šo krāsu masīvu pat vājā apgaismojumā. Parasti to ražo lielākos karātos, lai redzētu šīs elpu aizraujošās krāsas izmaiņas.

Tsavorīts

Būdams viens no Grossular granāta saimes locekļiem, tsavorīts ar savu retumu ir bijis viens no populārākajiem dārgakmeņiem. Aizraujošās zaļās krāsas dēļ tas varētu jums atgādināt par smaragdu. Ņemot vērā zaļo krāsu no ķīmiskās struktūras, kas satur hromu vai vanādiju, tsavorīts ir svētki acīm. Tiek uzskatīts, ka tsavorīts dziedina tā īpašnieka emocionālās traumas vai slimības.

Melnais safīrs

Kā safīru ģimenes loceklis melnais safīrs ir viena no minerālu korunda šķirnēm. Ar piķa-melno nokrāsu, melnais safīrs saglabā tā tumšos toņus, lai arī daži no tiem, atklājot gaismu, var atklāt metāliskus toņus. Melnais safīrs, kas galvenokārt tiek iegūts Austrālijā, varētu būt lieliska alternatīva melnā mīļotājiem. Tiek uzskatīts, ka melnie safīri savu īpašnieku uztur mierīgu haotiskā situācijā un kalpo kā aizsargājošs vairogs pret iebiedēšanu.
Dārgakmeņu kvalitāte
Katram dārgakmenim ir dažādas īpašības, piemēram, krāsa un skaidrība, kas raksturo dārgakmens kvalitāti.
Dārgakmeņu kvalitāte
Sūtiet manu gredzenu vidējā izmērā:
Ja nezināt sava gredzena izmēru, varat atlasīt šo opciju. Mēs izgatavosim un nosūtīsim jūsu gredzenu visizplatītākajā gredzena izmērā. Gadījumā, ja šis izmērs jums nebūs piemērots, varat gredzenu bez maksas mainīt 60 dienu laikā pēc produkta saņemšanas.
Krāsa
Precīza krāsa var mainīties atkarībā no dārgakmeņu ķīmiskā sastāva. Krāsu skala dimantiem svārstās no D līdz Z. Augstākā krāsu pakāpe un visbaltākais akmens pieejams ir D krāsas dimantiem. Tā ir arī retākā krāsu pakāpe, kas nozīmē lielāku vērtību. Dimantiem no G līdz J krāsu klāsta ir tikko jaušama krāsa un tas tiek uzskatīts par gandrīz bezkrāsainu. Ideālas krāsas dimantu parasti tiek uzskatīts krāsā H.
Colour
Metāls / Krāsa
Metāls attiecas uz pamatmateriālu, kas izmantots juvelierizstrādājumu ražošanā. Krāsu nosaka metāla kombinācija ar citiem sakausēšanas aģentiem.
alloy
Centrālais akmens:
Centrālais akmens ir galvenais juvelierizstrādājuma akmens. Centrālā akmens karāti ir lielāki nekā pārējiem izstrādājuma akmeņiem.
Akmens 3:
Akmens 3 sastāv no mazākiem papildu akmeņiem, kas uzsver centra akmens un akcenta akmeņu harmoniju.
Akcentējošais akmens:
Akcentējošo akmeni izmanto, lai norobežotu papildu vai sekundāro akmeni (us), kas parasti ir mazāks pēc lieluma, bet daudz vairāk nekā 1 dārgakmens.
Dārgakmens dzidrība:
Dārgakmens dzidrība attiecas uz akmens krāsu un dzidrības pakāpi. Dārgakmens dzidrību nosaka tā veids. AAA dzidrība attiecas uz ļoti dzidriem akmeņiem, bet AA dzidrības pakāpe piemīt daļēji dzidriem akmeņiem.
Stone Clarity
Karāti:
Karāti raksturo dimantu un citu dārgakmeņu izmēru.
Carat
Viengabalains:
Termins ''Solid'' norāda, ka priekšmets nav iekšā tukšs.
Solid
GLAMIRA Logotips:
Akmens forma:
Forma apraksta dimanta formu un izskatu, piemēram apaļš, princess (kvadrātiskas formas), smaragda, ovāla vai starojuma. Visām šīm formām ir dažādas formas un dažādi citi atribūti.
Stone Shape
Akmens forma:
Forma apraksta dimanta formu un izskatu, piemēram apaļš vai ovāla. Visām šīm formām ir dažādas formas un dažādi citi atribūti.
Stone Shape
Dārgakmens diametrs:
Diametrs (izmērs) ir reālais dārgakmens izskats. Akmens diametrs tiek lietots, lai noteiktu reālo dārgakmens izmēru labāk par karātsvaru, ņemot vērā daudzās slīpējuma iespējas.
Stone Diameter
Platums:
Tas attiecas uz gredzena platuma diapazonu, atkarībā no tā veida.
width
Biezums:
Gredzena biezums tiek mērīts milimetros vertikālā veidā no iekšpuses pret pirkstu virzienā uz ārpusi.
1.2 mm 1.4 mm 1.6 mm 1.8 mm 2.0 mm
Akmens tips:
Tas attiecas uz akmeņiem, sākot no cirkonija līdz dimantam. Tas iekļauj arī to tīrību un karāta svaru.
Virsma:
Tas attiecas uz tiem procesiem, piemēram, pulēšana, pārklājums, smalcināšana.
Profils:
Tas attiecas uz laulības gredzenu formām, ieskaitot plakano liekumu, vieglo liekumu un tradicionālo liekumu. Būt plakanam no ārpuses un viegli liektam iekšpusē ir tipiska plakanā liekuma gredzena pazīme. Vieglais ieliekums attiecas uz gredzena profiliem, kas ir nedaudz noapaļota gan iekšējā un ārējā virsmā. Tradicionālā liekuma gredzens ir ļoti noapaļots gan no iekšpuses, gan ārpuses.
profile
Dāvanu kaste/iepakojums
Dekoratīvas Glamira kastes, lai ievietotu tajā izvēlētās dāvanas.
Gift Box/ Case
Dāvanu kaste/iepakojums
Dekoratīvas Glamira kastes, lai ievietotu tajā izvēlētās dāvanas.
Gift Box/ Case
Sakausējumi:
Tas ir dažādu metālu maisījums. Apvienojot dažādus metālu daudzumus, sakausējumi maina tīru metālu īpašības, lai iegūtu vēlamās īpašības. Tādiem dārgmetāliem kā, piemēram, zelts, sudrabs, palādijs vai platīns, ražotājs parasti lieto pēc tam, kad metāls jau ir sakausēts.
alloy
Gravēšana
GLAMIRA izmanto lāzergravēšanu, kas nodrošina nevainojumu un gludu apdari.
Jūsu izstrādājuma gravēšana neietekmēs tā atbilstību mainīt izmēru bez maksas, kā arī mūža garantiju un labošanu.