Notiek ielāde...

JUVELIERIZSTRĀDĀJUMU KOPŠANA UN UZTURĒŠANA

Nevalkājiet rotaslietas dušā, vannā, peldbaseinā vai burbuļvannā. Šampūns un ziepes var uzkrāties uz metāla virsmas, kā arī uz dārgakmeņiem, padarot Jūsu rotaslietas nespodras. Mitrums nelabvēlīgi ietekmē dārgmetālus. Nepakļaujiet juvelierizstrādājumus mitruma ietekmei un nevalkājiet tos ļoti karstā vidē, piemēram, saunā vai sauļojoties.

Sadzīves tīrīšanas līdzekļi var padarīt rotaslietas nespodras vai pat sabojāt tās. Izvairieties no saskares ar jebkādām ķīmiskām vielām. Mēs iesakām nenēsāt rotaslietas, veicot mājsaimniecības darbus, strādājot dārzā, vingrojot, gatavojot ēst, tīrot vai sportojot. Visi dārgakmeņi ir jūtīgi; pat dimants, trieciena gadījumā, var ieplaisāt. Sargājiet savas rotas no jebkādiem triecieniem saskarē ar cietām virsmām. Atgādinām; jo labāk juvelierizstrādājumi tiek kopti, jo ilgāk tie Jums kalpos!

Labāk, ja Jūs noņemat rotaslietas pirms gulētiešanas. Miega laikā var tikt sabojāta ķēdīte, saliekts zars gredzenam vai kulonam, kā rezultātā Jūs varat arī pazaudēt akmeni.

Jā, tā var kaitēt. Ģērbšanās laikā noteikti uzvelciet rotaslietas pēdējās, lai tās netiktu pakļautas losjona, smaržu, matu lakas vai citu kosmētikas līdzekļu vai ķīmisko vielu ietekmēm, kas var radīt neatgriezeniskus rotaslietu defektus, piemēram, krāsas maiņu, traipus vai mirdzuma zudumu. Uzvelkot juvelierizstrādājumu kā pēdējo, tiks novērsta tā aizķeršanās aiz drēbēm un tādējādi iespēja sabojāties. Akmens iestatījumus var viegli aizsērēt ar krēmu. Izvairieties uzklāt losjonu, kamēr valkājat gredzenus.

Noņemot gredzenu, vienmēr turiet to pie saknes, nevis pie akmens vai akmens novietojuma. Tas nodrošinās Jūsu gredzena akmens drošību un tīrību.

Uzglabājiet rotaslietas atsevišķi, lai izvairītos no skrāpējumiem vai bojājumiem.
Mitrums var radīt traipus; izvairieties turēt savu juvelierizstrādājumu uzglabāšanas kastītes vannas istabā.
Dabiskās eļļas no Jūsu ādas var padarīt dimantus, dārgakmeņus un pērles blāvus. Lietojiet tās pēc iespējas mazāk, kad nēsājat rotaslietas.

Pērlēm, atšķirībā no daudziem citiem dārgakmeņiem ir nepieciešamas skābeklis. Glabājiet tos lina maisiņā

GLAMIRA dāvanu kastes ir paredzētas prezentācijai vai dāvināšanai, un tās nav paredzētas ilgstošai uzglabāšanai. Juvelierizstrādājumus vislabāk glabāt materiālos, kuri piemērotie tieši Jūsu rotaslietas metālam un dārgakmenim.

Glabājiet savus dimantus atsevišķi, jo dimanti var saskrāpēt citas rotaslietas un pat viens otru.

Tīriet rotaslietas uzmanīgi un regulāri, lai noņemtu eļļas traipus, putekļus vai citus netīrumus. Ja nepieciešams, izmantojiet maigas ziepes un ūdeni, kā arī mīkstu drānu. Noteikti nosusiniet rotaslietas un pagaidiet, līdz tās ir pilnībā nožuvušas, pirms nolieciet vietā glabāšanai.

Daži juvelierizstrādājumu tīrīšanas līdzekļi var saturēt abrazīvus vielas, kas var būt pārāk kaitējoši Jūsu juvelierizstrādājumiem, un ne visi no tiem ir piemēroti dažādu veidu metāliem un dārgakmeņiem. Drošākais veids, kā tīrīt rotaslietas, ir izmantot maigas ziepes un ļoti mīkstu drāniņu vai otu.

Ja netīrumus ir grūti noņemt, iemērciet rotaslietas tīrā ūdenī uz 5 līdz 10 minūtēm. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šo metodi nevajadzētu izmantot, lai tīrītu pērļu juvelierizstrādājumus vai materiālus, kas ir jūtīgi pret mitrumu, piemēram, koka rotaslietas.

Jūs varat atrast noderīgu informāciju internetā, taču, lūdzu, pārliecinieties, ka tā ir no uzticamiem avotiem, un atcerieties, ka minētās tīrīšanas metodes, var būt piemērotas tikai bižutērijai bez akmeņiem. Metāla tīrīšanas paņēmienu izmantošana juvelierizstrādājumiem ar dimantiem, dārgakmeņiem un pērlēm, var radīt nopietnus rotaslietu bojājumus.

Mēs neiesakām izmantot ultraskaņas vai tvaika tīrītājus, jo tie nav piemēroti lielākajai daļai dārgakmeņu un pērļu rotaslietām. Katra rotaslieta ir jākopj un jāuztur atkarībā no izstrādājuma īpašībām.

Zelts ir mīksts metāls kas ir galvenais iemesls, kāpēc tas tiek sajaukts ar citiem metāliem juvelierizstrādājumu ražošanas laikā. Tā kā tas ir mīksts metāls, tas tiek pakļauts skrāpējumiem un tāpēc prasa maigu apiešanos un tīrīšanu. Zelta rotaslietas var palikt nespodras arī nepiemērotā vidē. Izvairieties no spēcīgām ziepēm, tostarp ķermeņa mazgāšanas līdzekļiem, hlora un balinātājiem, kā arī no nezināmām ķīmiskām vielām. Ikdienas valkāšana var padarīt zelta rotaslietu virsmu blāvu. Regulāri tīriet rotaslietas, lai saglabātu to spožumu. Tīrot juvelierizstrādājumus, esiet saudzīgi un nepulējiet tās pārāk spēcīgi, lai nesaskrāpētu. Pēc tīrīšanas vienmēr rūpīgi nožāvējiet rotaslietas. Ja Jūsu zelta juvelierizstrādājumos ir dārgakmeņi, lūdzu, ņemiet to vērā arī apkopes un tīrīšanas laikā. Dārgakmeņiem, pamatojoties uz to struktūru, var būt nepieciešamas dažādas apkopes metodes.

Gan platīns, gan pallādijs ir hipoalerģiski metāli, kā arī reti sastopami un izturīgi. Šie metāli ir izturīgāki pret skrāpējumiem tomēr tas nenozīmē, ka tiem nav nepieciešama kopšana vai tie ir droši pret bojājumiem. Jums vienmēr uzmanīgi jārūpējas par savām rotaslietām, lai tās Jums patīkami kalpotu visa mūža garumā.
Ir normāli, ka platīna un pallādija juvelierizstrādājumi zaudē savu spodrumu ikdienas nolietojuma rezultātā (iegūst patinu). Patina ir matēts spīdums, un daudziem cilvēkiem tas ir iecienīts šo metālu izskats. Platīna vai pallādija rotaslietas var viegli notīrīt, izmantojot maigas ziepes un siltu ūdeni.
Ja Jūsu platīna vai pallādija rotaslietas satur dārgakmeņus, lūdzam to ņemt vērā arī apkopes un tīrīšanas laikā. Dārgakmeņiem var būt nepieciešamas dažādas apkopes metodes, pamatojoties uz to struktūru. Nemērcējiet un netīriet ar birsti smalkus dārgakmeņus, kas ir piestiprināti Jūsu platīna vai pallādija juvelierizstrādājumiem.

Smalkais sudrabs ir mīksts un kaļams materiāls, ko var viegli sabojāt un saskrāpēt. Tomēr ar pienācīgu aprūpi un kopšanu Jūsu sudraba rotaslietas lieliski kalpos visu mūžu .
Sudrabs reaģē uz gaisu un dažādām ādas eļļām. Ir ļoti svarīgi regulāri tīrīt sudraba rotaslietas, lai pasargātu tās no nogulsnēm. Sudrabs ātrāk zaudē spodrumu, ja tiek pakļauts mitrumam un putekļiem. Ja notīrīsiet netīrumus, pirms tie uzkrājas, Jūs varēsiet priecāties par savām sudraba rotaslietām ilgu laiku. Pēc tīrīšanas sudraba rotaslietas jāuztur sausas un pareizi jāuzglabā.
Sudraba rotaslietu tīrīšanai neizmantojiet papīra dvieļus vai salvetes, jo tie var tās saskrāpēt.
Vienmēr atcerieties, ka peldbaseini nav vēlami sudrabam un hlors var neatgriezeniski sabojāt Jūsu rotaslietas. Pirms peldēšanās noteikti noņemiet sudraba rotaslietas. Ja esat aizmirsuši tās noņemt pirms peldēšanās, pēc tam noteikti noskalojiet un nosusiniet.
Ja Jūsu sudraba juvelierizstrādājumos ir dārgakmeņi, lūdzam to ņemt vērā arī apkopes un tīrīšanas laikā. Dārgakmeņiem var būt nepieciešamas dažādas apkopes metodes, pamatojoties uz to struktūru. Ja rotaslietu tīrīšanai vēlaties izmantot sudraba kopšanas šķīdumu, pārliecinieties, ka dārgakmeņi uz juvelierizstrādājumiem nesaskaras ar šķīdumu vai citām ķīmiskām vielām.

Tie ir īpaši materiāli, ko izmanto juvelierizstrādājumiem, un tiem ir nepieciešama aprūpe, lai nodrošinātu ilgu kalpošanas laiku. Sargājiet savas rotas no pārmērīga karstuma, kā arī ilgstošas saskarsmes ar ūdeni un mitrumu.
Emaljas un keramikas juvelierizstrādājumi un to sastāvdaļas ir mazāk izturīgas pret triecieniem, salīdzinājumā ar dārgmetāliem; tāpēc uzmanieties no triecieniem vai to nokrišanas uz cietām virsmām.
Ja Jūsu juvelierizstrādājumos ir dārgakmeņi, lūdzam ar to rēķināties arī apkopes un tīrīšanas laikā. Jāņem vērā arī citu juvelierizstrādājumu metālu kopšana.

Neapstrādāts dimants ir cietākais dabiskais materiāls, taču neaizmirstiet, ka ja nerīkojas ar to uzmanīgi, griezts un pulēts dimants var viegli saskrāpēties vai tikt iešķelts. Sargājiet savas dimanta rotaslietas no triecieniem pret cietām virsmām.
Vienmēr atcerieties, ka dimanti var saskrāpēt arī viens otru, kā arī citus dārgakmeņus. Nemetiet dimanta rotaslietas vienā traukā ar citām juvelierizstrādājumiem un esiet piesardzīgi, valkājot vairākus dimanta gredzenus kopā.
Ziepes un šampūns var izveidot uz dimantiem slāni, kā rezultātā tie zaudēs savu spīdumu. Dimanti ir arī ļoti pakļauti netīrumu un eļļas absorbēšanai. Eļļa no Jūsu pirkstu galiem uzkrāsies uz Jūsu dimanta, samazinot to mirdzumu un veicinot izbalēšanu.
Ja Jūsu dimants izskatās duļķains, visticamāk, tie ir putekļi vai netīrumi, kas iestrēguši zem akmens vai plēve, kas uzkrājusies uz akmens. Regulāra tīrīšana palīdzēs Jūsu dimantam spoži mirdzēt.

Dabisko dārgakmeņu sastāvs ir ļoti jūtīgs. Tiem nepiemīt dimantu izturība, tāpēc nepieciešama papildu aprūpe, lai tie kalpotu ilgu laiku. Pārliecinieties, ka esat pasargājis tos no atsišanās pret cietu virsmu vai triecieniem. Neglabājiet tos kopā ar citām rotaslietām vienā glabāšanas vietā. Ir ļoti svarīgi regulāri kopt dārgakmeņus, kā arī uzturēt tos tīrus, lai aizsargātu to dabisko nokrāsu. Vienkārši noslaukiet dārgakmeņu rotaslietas ar mīkstu drāniņu, lai no tām notīrītu aplikumus.
Gaisma un siltums var ietekmēt dārgakmens izturību un krāsu. Izvairieties no pārmērīga karstuma un pēkšņām temperatūras izmaiņām, jo ​​tās var būt iemesls dažu dārgakmeņu bojāšanai.

Pērles ir ļoti jutīgi dabas elementi un parasti nav ideāli piemērotas ikdienas lietošanai. Viens no iemesliem, kāpēc tās ir tik trauslas ir ļoti mīkstais sastāvs. Tās jālieto ļoti uzmanīgi. Pērles jāsargā no smaržām, kosmētikas, sviedriem, netīrumiem, tīrīšanas līdzekļiem, ūdens un karstuma.
Jūs varat maigi noslaucīt savas pērļu rotaslietas ar nedaudz mitru drāniņu, bet nekad nemērciet tās ūdenī.
Neglabājiet pērles plastmasas maisiņos. Tās jāuzglabā ar audumu izklātā juvelierizstrādājumu kastītē vai jāietin mīkstā lina drāniņā, lai saglabātu pērļu spožumu un kvalitāti. Nekad nemetiet tās savā juvelierizstrādājumu kastītē, jo tās var viegli sabojāt.

Gredzeni ir vairāk pakļauti ārējiem faktoriem nekā citas rotaslietas, jo rokas tiek nepārtraukti izmantotas ikdienas darbībās neatkarīgi no tā, cik dažādas ir šīs darbības. Īpaši gredzeni, kas valkāti uz dominējošās rokas, būs vairāk pakļauti bojājumiem. Jūs varat turpināt droši valkāt savu gredzenu, kamēr vien rūpējaties par to.
Gredzena atbilstība var īslaicīgi mainīties daudzu faktoru dēļ, piemēram, temperatūras vai svara svārstības, ceļošana un grūtniecība. Mēs iesakām to uzmanīgi pārdomāt, pirms izlemjat mainīt gredzena izmēru.

Lai auskari kalpotu ilgāk, vienmēr atcerieties, ka tiem jābūt pēdējai uzvelkamajai rotaslietai. Auskarus mēdz ietekmēt Jūsu izmantotie matu kopšanas līdzekļi vairāk nekā jebkuru citu rotaslietu, jo tie atrodas ļoti tuvu Jūsu matiem.
Pirms gulētiešanas ir jānoņem lieli stīpiņu vai ķēdīšu stila auskari, lai tie nesabojātos un nekur neaizķertos vai nesavainotu valkātāju.

Ķēdīšu kaklarotas, rokassprādzes un kāju sprādzes sapīsies kopā, ja tās tiks uzglabātas vienā traukā. Lai nerastos mezgli, lūdzam glabājiet ķēdītes atvērtas visā garumā laikā, kad tās netiek valkātas.
Guļot ar ķēdītēm, tās var izstaipīties, palikt trauslas un pārtrūkt. Pirms gulētiešanas vienmēr noņemiet ķēdītes.

Mēs dodam priekšroku alerģijām draudzīgiem materiāliem, kurus rūpīgi izvēlamies pirms izmantojam katram GLAMIRA juvelierizstrādājumam. Tomēr alerģiju var izraisīt daudzi citi faktori, piemēram, personiskie apstākļi un juvelierizstrādājumu izmantošanas veids. Ja Jums ir alerģija pret zināmiem metālu veidiem, varat izvēlēties sev antialerģiskus metālus, no kuriem veidotās rotaslietas Jums kalpotu visa mūža garumā.

Ja Jums ir jutīga āda, mums ir daži padomi, kas palīdzēs izvairīties no ādas kairinājumiem un izsitumiem, valkājot rotaslietas:

  • Gredzens, kas ir cieši pievilkts pirkstā, var izraisīt ādas kairinājumu. Pārliecinieties, lai gredzens Jums precīzi der.
  • Ziepju, kosmētikas, putekļu vai netīrumu uzkrāšanās zem gredzeniem, īpaši laulības gredzeniem, var izraisīt jūtīgas ādas kairinājumu.
  • Karstos un mitros gadalaikos vai vidēs, āda svīst zem rotaslietām, ja tās tiek valkātas ilgu laiku. Tas var kairināt ādu un dažiem cilvēkiem izraisīt alerģiju.
  • Auskari un gredzeni, visticamāk, notur ūdeni uz ādas. Vienmēr noņemiet rotaslietas pirms vannas vai dušas un pirms rotaslietu uzlikšanas noteikti noslaukiet no ķermeņa ziepes un ūdeni.
  • Veicot mājsaimniecības darbus, rokas tiek bieži mazgātas. Mazgāšanas līdzekļi vai citi tīrīšanas līdzekļi kopā ar ūdeni var palikt zem gredzena un izraisīt alerģiskas reakcijas. Mājas darbu laikā vienmēr noņemiet rotaslietas. Pirms atkārtotas gredzena, nēsāšanas rūpīgi nomazgājiet un nosusiniet rokas.
  • Juvelierizstrādājumu tīrīšanas līdzekļi var izraisīt alerģiskas reakcijas. Izvairieties no rūpnieciskiem tīrīšanas līdzekļiem.

Retos gadījumos dažiem cilvēkiem var novērot zaļus vai tumšus traipus uz ādas juvelierizstrādājumu nēsāšanas laikā. Tā nav alerģiskas reakcijas pazīme. Tas var notikt, ja konkrēti metāli reaģē ar noteiktām vielām, piemēram, skābēm vai sāli uz ādas, kā arī ķermeņa krēma vai citu kosmētikas līdzekļu sastāvdaļām. Svīšana ir vēl viens faktors, jo tas izraisa oksidāciju mitruma daudzuma dēļ.