Bezmaksas piegāde

  60 dienu atgriešanas politika

 
   

Juvelierizstrādājumi

IETEIKTIE PRODUKTI
boderATKLĀJ VAIRĀK
 • ROKASSPRĀDZES

  ROKASSPRĀDZES
  Vienkārši ar vienu pieskārienu Jūs varat būt savas rotas veidotājs ... Atdzīviniet aproces, izmantojot dažādus dārgakmeņus un veiciet galīgo pieskārienu!

 • Gredzeni pirksta vidū

  Gredzeni pirksta vidū
  Dažkārt nelieli akcenti atsvaidzina Jūsu stilu un uzvedību. Apskatiet kolekciju ar gredzeniem pirksta vidū, tie ir mazi un sapņaini, atbilstoši Jūsu noskaņai.

 • KRĀSAINU DIMANTU JUVELIERIZSTRĀDĀJUMI

  KRĀSAINU DIMANTU JUVELIERIZSTRĀDĀJUMI
  Grezns un elegants... perfekti pasvītro Jūsu unikālo kaislību. Tiecies pēc neparastā un aplūko mūsu Krāsainu dimantu izstrādājumu kolekciju!

 • ROTASLIETAS AR INICIĀLI VAI VĀRDU

  ROTASLIETAS AR INICIĀLI VAI VĀRDU
  Rotaslieta ir neparasta, ja tajā ir iegravēti iniciāļi vai vārdi, kas izsaka Jūsu emocijas.

 • Kāju sprādzes

  Kāju sprādzes
  Grezna rota, kas sniegs enģeļa izskatu Jūsu stilam. Apskatiet kāju sprādžu kolekciju, un palutini sevi ar vienu no tām...

 • VIENKĀRŠA DIZAINA JUVELIERIZSTRĀDĀJUMI

  VIENKĀRŠA DIZAINA JUVELIERIZSTRĀDĀJUMI
  Ja ļaujaties dzīvei bez sarežģījumiem, GLAMIRAS vienkāršais dizains palīdzēs dot jaunu izpratni Jūsu stilam.

 • kolekcija

  kolekcija
  Pērles, smaragda dizains un divejādi lietojamais gredzes ir viss, kas Jums vajadzīgs, lai padarītu Jūsu rotaslietu sapni par īstenību. Aizmirstiet ierasto, apskatiet mūsu kolekciju un izvēlieties neparastu stilu!

 • DEGUNA AUSKARI

  DEGUNA AUSKARI
  Apburoši deguna auskari ir izveidoti, lai sajūsminātu tos, kas seko modes tendencēm! Izdari izvēli un izvēlies unikālu juvelierizstrādājumu, kas ieguvis popularitāti dažādu vecuma grupās.

 • Piespraude

  Piespraude
  Vai nu savai mmammai, dārgiem draugiem vai mīļotajai; atzīmējiet savu mīlestību! Tas ir galvenais, sniegt kādam neaizmirstamu baudu.

 • Izveido dizainu savai rotai

  Izveido dizainu savai rotai
  Ja nevarat atrast savu sapņu juvelierizstrādājumu nevienā veikalā, Jūs esat pareizā vietā! GLAMIRA var pielāgot Jūsu vēlmēm un izvēlētajam stilam.

JUVELIERIZSTRĀDĀJUMI

Juvelierizstrādājumi ietver spēku paust jebkuras emocijas, kas var dot jums iespēju justies unikālam. Tā ir atslēga veidot individuālu izskatu jebkurā situācijā ikvienam, kam ir stils.

Ar plašu klāstu augstas kvalitātes luksusa juvelierizstrādājumu, GLAMIRA mudina atvērt savu prātu un līdzību uz cieņu un grāciju papildus ienest svaigumu un prieku jūsu dzīvē. Vai tās ir sieviešu rotaslietas, vīriešu vai bērnu juvelierizstrādājumi, ko jūs meklējat, atklājiet mūsu pēc pasūtījuma izstrādātos burvīgo gredzenu, auskaru un kaklarotu modeļus, iegravētas rotaslietas izgatavotas no dzeltenā, rozā vai baltā zelta, sudraba un daudz citiem populāriem materiāliem! Neskaitāmas izvēles juvelierizstrādājumu modeļi, kas var apmierināt katru gaumi un budžetu, jums patiks. GLAMIRA arī dod iespēju pievienot krāsas juvelierizstrādājumiem, kas apburs jūs, piedāvājot krāsainus dārgakmeņus un pusdārgakmeņus, piemēram, ametistu, olivīnu, tanzanītu, akvamarīnu un vēl un vēl. Mūsu mājas lapā jūs varat atrast kaklarotu, kas būs pastāvīga sastāvdaļa īpašos gadījumos; īpašais gredzens, kas ilustrē jūsu mīlestību un apņemšanos pret savu mīļoto vai pāri auskaru, lai attēlotu elegantu un atšķirīgu izskatu.

Vēl no GLAMIRA jūs varat pasniegt sava mīļotajam neaizmirstamu dāvanu. Personalizēti juvelierizstrādājumi ka jūs varat veidot ar visiem dārgakmeņiem, sākot no Lielā Četrinieka (dimants , rubīns, smaragds un safīrs), līdz Swarovski un citiem akmeņiem, sakausējumiem vai karātu opcijām būs labākās dāvanu izvēles, ko baudīt mūžību. Ar GLAMIRA jūs esat ierobežots vienīgi savā iztelē!