Notiek ielāde...

Atgriezt pasūtījuma formu

 • Lūdzu, aizpildiet un iesniedziet tālāk norādīto veidlapu, lai atgrieztu savu produktu. Ja vēlaties uzzināt par mūsu atgriešanas politiku pirms iesniegšanas, varat apmeklēt šo saiti: https://www.glamira.lv/return-policy/

  1. Izmēra maiņa
  2. Gravēšana
  3. Remonta pieprasījums
  4. Atsaukšana
  Iemesls:
  Tas ir bojāts
  Trūkst detaļas
  Neatbilst tam, ko pasūtīju
  Cits (līdz 1000 rakstzīmēm)
  Apmaksas veids *
  1. Kredītkarte
  2. Bankas pārskaitījums
  3. Paypal
  Izvēlies preci, kuru vēlies atgriezt. :

  Lai mēs varētu uzsākt atgriešanas procesu, e-pasta adresei un pasūtījuma numuram ir jāatbilst mūsu reģistram. Lūdzu, pārliecinieties, ka Jūsu pasūtījuma numurs ir pareizs un Jūsu e-pasta adrese ir tā, kuru sākotnēji izmantojāt, lai veiktu pasūtījumu.

  Vai jūs vēlētos piegādes etiķite savam atgriešanas produktam? [?]
  Jā, es vēlētos piegādes etiķeti par 10 €.
  1. Nodot servisa punktā
  2. Kurjera savākšanas adrese
 • SVARĪGA PIEZĪME:
  • Lūdzu, ņemiet vērā, ka jūsu atgriešanas pieprasījums tiks apstrādāts, pamatojoties uz informāciju, kuru iesniedzat tiešsaistē. Netiks ņemtas vērā izdrukātas un ar roku pildītas atgriešanas veidlapas.
  • lai nodrošinātu ātru un efektīvu atgriešanu, mēs nevarēsim mainīt jūsu pieprasījumus pēc atgriešanas veidlapas iesniegšanas. Pirms iesniedzat, lūdzu, vēlreiz pārbaudiet informāciju, ko esat uzrakstījis.
  • Izmēra maiņas process aizņem apmēram 25 darba dienas. Gadījumā, ja jums tuvojas kāds notikums, piemēram, kāzas, mēs iesakām jums nosūtīt savu produktu pēc pasākuma. Jūs varat konsultēties ar mūsu klientu atbalsta komandu, ja jūsu 60 dienu termiņš beigsies pirms jūsu notikuma datuma.
* Obligāti aizpildāmie lauki