x
 
   

Atgriezt pasūtījuma formu

 • Mēs strādājam ar pilnu jaudu un darām visu iespējamo, lai jūsu produkts tiktu piegādāts norādītajā laikā. Tomēr dažās teritorijās, laiku pa laikam, var rasties īsas kavēšanās, ņemot vērā pašreizējās pandēmijas radītos ierobežojumus. Mēs novērtējam jūsu pacietību un sapratni šajos retajos gadījumos.


  Lūdzu, aizpildiet un iesniedziet tālāk norādīto veidlapu, lai atgrieztu savu produktu. Ja vēlaties uzzināt par mūsu atgriešanas politiku pirms iesniegšanas, varat apmeklēt šo saiti: https://www.glamira.lv/return-policy/

  1. Izmēra maiņa
  2. Gravēšana
  3. Remonta pieprasījums
  4. Atsaukšana
  Iemesls:
  Tas ir bojāts
  Trūkst detaļas
  Tagad ir tas, ko pasūtīju
  Cits (līdz 1000 rakstzīmēm)
  Apmaksas veids *
  1. Kredītkarte
  2. Bankas pārskaitījums
  3. Paypal
  Izvēlies preci, kuru vēlies atgriezt. :

  Lai mēs varētu uzsākt atgriešanas procesu, e-pasta adresei un pasūtījuma numuram ir jāatbilst mūsu reģistram. Lūdzu, pārliecinieties, ka Jūsu pasūtījuma numurs ir pareizs un Jūsu e-pasta adrese ir tā, kuru sākotnēji izmantojāt, lai veiktu pasūtījumu.

  Vai jūs vēlētos piegādes etiķite savam atgriešanas produktam?
  Jā, es vēlētos piegādes etiķeti par 10€.
  1. Nodot servisa punktā
  2. Kurjera savākšanas adrese
  Es esmu izlasījis noteikumus un nosacījumus un piekrītu tiem.
  Es neesmu noņēmis/usi zīmogu.
  Es neesmu lietojis preci.
  Manā atgriešanas sūtījumā es iekļaušu visas papildus lietas (oriģinālo dāvanu kasti, sertifikātu, citus reklāmas materiālus utt.).
SVARĪGA PIEZĪME:
 • Lūdzu, ņemiet vērā, ka jūsu atgriešanas pieprasījums tiks apstrādāts, pamatojoties uz informāciju, kuru iesniedzat tiešsaistē. Netiks ņemtas vērā izdrukātas un ar roku pildītas atgriešanas veidlapas.
 • lai nodrošinātu ātru un efektīvu atgriešanu, mēs nevarēsim mainīt jūsu pieprasījumus pēc atgriešanas veidlapas iesniegšanas. Pirms iesniedzat, lūdzu, vēlreiz pārbaudiet informāciju, ko esat uzrakstījis.
 • Izmēru maiņas un labošana process var ilgt līdz 25 darba dienām. Gadījumā, ja jums tuvojas kāds notikums, piemēram, kāzas, mēs iesakām jums nosūtīt savu produktu pēc pasākuma. Jūs varat konsultēties ar mūsu klientu atbalsta komandu, ja jūsu 60 dienu termiņš beigsies pirms jūsu notikuma datuma.
* Obligāti aizpildāmie lauki