x
 
   

SMARAGDS

Smaragdam, kas tiek klasificēts kā dārgakmens, ir dziļa un spilgti zaļa nokrāsa. Smaragds ir ieguvis savu nosaukumu no franču vārda ‘Esmeraude’ un viduslaiku angļu vārda ''Esmeraude”, kas nozīmē ''zaļais dārgakmens”.

 

Smaragdam, kas tiek klasificēts kā dārgakmens, ir dziļa un spilgti zaļa nokrāsa. Smaragds ir ieguvis savu nosaukumu no franču vārda ‘Esmeraude’ un viduslaiku angļu vārda ''Esmeraude”, kas nozīmē ''zaļais dārgakmens”. Tā kā tas pieder berilu ģimenei, smaragds iegūst nokrāsu no minimāla hroma un vanādija daudzuma, kas izmantots dārgakmens izstrādes laikā. Turklāt tam ir dzimumzīmes, kas nozīmē ieslēgumus un virsmu sasniedzošus lūzumus. Šie ieslēgumi un tā dziļā zaļā nokrāsa padara to par vienreizēju. Ķīmiskā sastāva dēļ smaragds ir diezgan trausls, un, saskaroties ar to, tas viegli salūst. Tomēr, lai saglabātu smaragda kristāla integritāti, tika izveidots īpašs ‘smaragda griezums’. Gadsimtu gaitā tas kļuva slavens ne tikai ar smaragdiem, bet arī ar citām dārglietām. Tas nozīmē tipisku četrpusēju formu ar šķautnēm, lai parādītu šī dārgakmens daudzveidīgo skaistumu. Šo dārglietu iegūst galvenokārt Kolumbijā, Amerikas Savienotajās Valstīs, Krievijā, Austrālijā, Zambijā, Pakistānā, Indijā, Brazīlijā, Madagaskarā un Norvēģijā.
Saderināšanās gredzeni ar smaragdu
Smaragds ar savu skaistumu un dziļi zaļo krāsu ir viens no vērtīgākajiem dārgakmeņiem pasaulē, un tas ir iekārots gadsimtiem ilgi. Tā pievilcība tika slavēta daudzās leģendās, mītos un tradicionālos stāstos. Ēģiptes karaliene Kleopatra bija pazīstama ar dziļu un apsēstu mīlestību pret smaragdiem. Tas ir saistīts arī ar Venēru, romiešu mīlestības dievieti, kopš senie romieši uzskatīja, ka smaragds pārstāv visas viņas īpašības: skaistumu, auglību un labestību. Šis maija dzimšanas akmens arī pārstāv dzīves atjaunošanos un mūžīgo jaunību.
Kaklarotas ar smaragdu
Tā kā dažiem smaragdiem ir dzeltenzaļa nokrāsa, Glamira dod priekšroku tiem, kam ir pavisam nedaudz krāsas vai tās nav pavisam, jo vērtīgākie smaragdi ir bez krāsas un tie, kam ir tīrs zaļš tonis. Glamira rada smaragda rotaslietas, izvēloties dārgakmeņus ar bagātāku piesātinājumu, kas nozīmē lielāku spīdumu un labāku gaismu. Glamira kolekcijās tiek piedāvātas kaklarotas, aproces un smaragda gredzeni sievietēm, kā arī gredzeni un aproču pogas vīriešiem. Vispirms jums vajadzētu izvēlēties savu metālu, lai apvienotu ar smaragdu, un pēc tam izvēlēties pareizo karātu svaru un pabeidziet, savienojot smaragdu ar tādiem dārgakmeņiem kā dimants un safīrs. Izmantojot šo metodi, jūs varat izveidot savas rotaslietas; auskaru pāri ar smaragdu vai solitaire stila kulonu. Izmantojot vienu no smaragda saderināšanās gredzeniem, jūs varat dot mirdzošu pavasara zaļumu un optimisma uguni dzīvei, kas piepildīta ar mīlestību pret vissvarīgāko sievieti jūsu sirdī. Tieši jūs piešķirat nozīmi smaragdu skaistās krāsas apvienošanai ar Glamira dizainu.
Auskari ar smaragdu
IETEIKTIE PRODUKTI
boderATKLĀJ VAIRĀK