Smaragda juvelierizstrādājumi

emerald

Smaragds tiek klasificēts kā dārgakmens, tam ir ļoti dziļa un dzīvīgi zaļa krāsa. Tas ir ieguvis savu nosaukumu no franču ''Esmeraude'' un viduslaiku angļu valodas vārda ''Emeraude'', kas nozīmē ''zaļā pērle''. Smaragds ir berila paveids, tam ir krāsu nospiedumi no hroma un vanādija, kas radušies minerāla veidošanās laikā. Turklāt tam ir dzimumzīmes, kas nozīmē ieslēgumus un virsmu sasniedzošus lūzumus. Šie ieslēgumi un tā intensīvi zaļā krāsā padara to unikālu un īpašu. Ņemot vērā tā ķīmisko struktūru, smaragds ir diezgan trausls un slīpēšanas laikā viegli drūp. Tā pat īpašais ''Smaragda slīpējums'' tika izstrādāts, lai saglabātu smaragda kristāla integritāti, tas gadu gaitā kļuva populārs ne tikai smaragdiem, bet arī citiem dārgakmeņiem. Tā rezultātā smaragds iegūst tipisku taisnstūra formu, lai parādītu tā daudzveidīgo skaistumu. Akmens tiek iegūts galvenokārt Kolumbijā, Urālu kalnos Krievijā, Zambijā, Indijā, Madagaskarā, Norvēģijā, Brazīlijā, Pakistānā, Austrālijā un ASV.

Smaragds ar savu skaistumu, tā zaļgano nokrāsu ir viens no vērtīgākajiem dārgakmeņiem pasaulē un ir bijis iekārotākais dārgakmens ilgu laiku. Tā skaistums tika apbrīnots daudzos nostāstos, mītos un leģendās. Ir zināms, ka Ēģiptes valdniece Kleopatra dievināja smaragdus. Tie ir minēti arī saistītībā ar romiešu mīlestības dievieti Venēru, jo senie romieši ticēja, ka smaragds iemieso visas viņas īpašības: skaistumu, auglību un pārticību. Šis maijā dzimušo cilvēku akmens simbolizē dzīvības atjaunošanos un mūžīgo pavasari.
Tā kā krāsa, slīpējums un dzidrums ietekmē smaragdu vērtību, Glamira izvēlas tikai tos, kam ir augsta kvalitāte. Jūs varat atrast jebkuru formu un karātu smaragdus; tie rotās Jūsu izvēlētās Glamira rotaslietas. Lai arī daži smaragdi var būt dzeltenzaļā krāsā, Glamira dod priekšroku tiem, kam ir pavisam nedaudz krāsas vai tās nav pavisam, jo vērtīgākie smaragdi ir bez krāsas un tie, kam ir tīrs zaļš tonis.
Glamira veido smaragda rotaslietas, izvēloties tās ar bagātāku piesātinājumu, kas nozīmē vairāk spožuma un labāku gaismu. Glamira kolekcija piedāvā ne tikai auskarus, kaklarotas, rokassprādzes un smaragda gredzenus sievietēm, bet arī vīriešu aproču pogas. Ir ieteicams vispirms izlemt sakausējumu, ko Jūs vēlaties apvienot ar smaragdu, tad jāizlemj par atbilstošu karātu un beidzot var pieskaņot smaragdam nelielus dārgakmeņus, piemēram, dimantus vai safīrus. Izmantojot šo iespēju, varat izveidot savas rotaslietas: smaragda auskaru pāri vai piekariņu. Ar vienu no smaragda saderināšanās gredzeniem.
Jūs varat sniegt dzirkstošu pavasara zaļumu un neizdziestošas cerības pilnu dzīvi savai mīļotajai sievietei. Tas esat Jūs, kas piedos vērtību smaragda brīnišķīgo krāsu un Glamira dizaina kombinācijai.