x
 
   
UGUNS OPĀLA JUVELIERIZSTRĀDĀJUMI

UGUNS OPĀLA

UUguns opālam ir caurspīdīga opāla forma un tāpat kā pārējie opāli, tas satur silīcijskābi un tam ir relatīvi augsts ūdens saturs.

IETEIKTIE PRODUKTI
boderApskati vairāk

Uguns opāla

Uguns opālam ir caurspīdīga opāla forma un tāpat kā pārējie opāli, tas satur silīcijskābi un tam ir relatīvi augsts ūdens saturs. Tas tika nosaukts par uguns opālu tā krāsas dēļ, nosaukums ir atvasināts no latīņu vārda ‘Opalus’, kas saistīts ar Ops - Saturna sievu - auglības dievieti. Uguns opāls ir pusdārgakmens, tas veidojas sfēriskos slāņos ar trīsdimensiju atstarpēm, tādejādi sniedzot akmenim mirdzumu un intensitāti. Tam ir iekšējā struktūra, kas liek gaismas stariem lūzt, līdz ar to parādot tā krāsas. Atkarībā no apstākļiem kādos akmens veidojies, uguns opāls ir sastopams dažādās krāsās - no dzeltenas līdz pat oranžai un sarkanai, tādēļ nosaukumā ir vārds 'uguns'. Jo intensīvāka ir akmens krāsa, citiem vārdiem sakot, jo vairāk “uguns” - jo vērtīgāks būs uguns opāls. Tas ir galvenokārt atrodams Brazīlijā, kā arī Hondurasā, Gvatemalā, ASV, Kanādā, Austrālijā, Etiopijā un Turcijā.

Daudz minēts leģendās, uguns opāls ir it īpaši slavens Meksikā, jo maiji un acteki uzskatīja, ka dārgakmens ar tāda veida pārpilnību var rasties tikai paradīzes ūdeņos. Tāpēc viņi to nosauca par quetzalitzlipyollitli, kas nozīmē 'paradīzes putna akmens'. Maiji un acteki izmantoja akmeni rituālos, tāpēc šodien uguns opāls ir Meksikas nacionālais dārgakmens. Ir arī dzirdēts, ka Kleopatra valkājusi uguns opālus, lai valdzinātu Marku Antoniju, Romas valdnieku. Karaliene Viktorija izmantoja opāla rotaslietas, lai aizsargātu sevi pret ļaunuma un ienaidniekiem. Īsts krāsu un debesu skaistuma simbols, uguns opāls ir oktobrī dzimušo akmens.

Tā kā kvalitāte ir pirmais solis, kas tiek sperts, lai izveidotu īpašas uguns opāla rotaslietas, gredzenus, auskarus, kaklarotas, aproču pogas, Glamira piegādā uguns opālu ar AAA kvalitāti tuvu sarkanai krāsai. Sniedzot savu šarmu un skaistumu jebkurai rotaslietai, kas tiek veidota, uguns opāls ir lielisks akmens, ko var izmantot jebkurā sakausējumā un dizainā. Konfigurējot uguns opālu auskaru pāri, Jūs varat dzirdēt skaņas no paradīzes upēm vai Jūs varat piesaistīt savu mīlestību, savas sirds pavēlnieku ar uguns opāla gredzena palīdzību kā to izdarīja Kleopatra! Visbeidzot, ļauj, lai Glamira pārvērš Jūsu dzīvi par svētu spožuma rituālu!