KOLEKCIJA

Mēs vēlamies būt izcili un mēģinām radīt unikālas kolekcijas, kas saskanēs ar Jūsu neatkārtojamām sajūtām. Nekad neapstājieties pie viduvējības, bet ļaujiet GLAMIRAi Jūs iepazīstināt ar vismūsdienīgākajiem un labākajiem juvelierizstrādājumiem.

DIVU VEIDU LIETOJUMS

Jums nebūs tikai viena izskata gredzens! GLAMIRA piedāvā iespēju valkāt savu gredzenu divos dažādos veidos. Viss, kas jums jādara, ir jāpagriež un jāmaina savu gredzenu uz pusi, kuru vēlaties valkāt. Esiet neparasti un apskatiet mūsu izmeklēto divējāda lietojuma gredzenu kolekciju!

PĒRLES

Viens no dabas neparastākajiem brīnumiem, pērles ir aizrāvušas sievietes jau gadsimtiem ilgi. Izmeklētas un iegūtas no kvalificētiem avotiem, GLAMIRA sniedz Jums vislabāko, ko varat iegūt. Apskatiet mūsu Pērļu kolekciju un palutiniet sevi ar izsmalcinātu izstrādājumu!

EMALJA

Emalja ar izturīgu, mazgājamu un spīdīgu apdari noteikti ir viena no jaunākajām tendencēm juvelierizstrādājumu apstrādāšanā. Ideāls mūsdienīgu un tradicionālo izstrādājumu klāsts padara emalju par neaizvietojamu līdzekli, un GLAMIRA piedāvā Jums lielisku kolekciju apskatei.
boderEXPLORE MORE
 • Laulības Gredzeni

  Laulības Gredzeni
  Jūsu mūža kompanjoni… Lai Jūsu kāzu gredzeni pārstāv nebeidzamu mīlestības un labklājības ciklu, būdami iegravēti ar ziņu pēc Jūsu izvēles.

 • SADERINĀŠANĀS GREDZENI

  SADERINĀŠANĀS GREDZENI
  Saderinoties gredzens jāliek uz kreisās rokas zeltneša, jo tas tiek uzskatīts par mīlestības stīgu. Šādi tiek uzskatīts, ka pāris ir savienots ar sirdīm. Parādiet savu ziedošanos ar mūža saderināšanās gredzenu!

 • SIEVIEŠU JUVELIERIZSTRĀDĀJUMI

  SIEVIEŠU JUVELIERIZSTRĀDĀJUMI
  Glamira ir īstā vieta, kur elegantām un gudrām sievietēm atrast visplašākās izvēles augstas kvalitātes sieviešu rotaslietas.

 • VĪRIEŠU JUVELIERIZSTRĀDĀJUMI

  VĪRIEŠU JUVELIERIZSTRĀDĀJUMI
  Glamira piedāvā jauna stila, asa prāta un izsmalcinātības definīciju vīriešu juvelierizstrādājumiem. Vīrieši, kuri rūpējas par savu imidžu, atradīs visu nepieciešamo, lai izskatītos pievilcīgi.