Sieviešu juvelierizstrādājumi

Glamira ir īstā vieta, kur elegantām un gudrām sievietēm atrast visplašākās izvēles augstas kvalitātes sieviešu rotaslietas.

Sieviešu juvelierizstrādājumi
MĒS IESAKĀM

KOLEKCIJAS

Skatīt Visas Kolekcijas
boderATKLĀJ VAIRĀK
 • Laulības Gredzeni

  Laulības Gredzeni
  Jūsu mūža kompanjoni… Lai Jūsu kāzu gredzeni pārstāv nebeidzamu mīlestības un labklājības ciklu, būdami iegravēti ar ziņu pēc Jūsu izvēles.

 • SADERINĀŠANĀS GREDZENI

  SADERINĀŠANĀS GREDZENI
  Saderinoties gredzens jāliek uz kreisās rokas zeltneša, jo tas tiek uzskatīts par mīlestības stīgu. Šādi tiek uzskatīts, ka pāris ir savienots ar sirdīm. Parādiet savu ziedošanos ar mūža saderināšanās gredzenu!

 • KRĀSAINU DIMANTU JUVELIERIZSTRĀDĀJUMI

  KRĀSAINU DIMANTU JUVELIERIZSTRĀDĀJUMI
  Grezns un elegants... perfekti pasvītro Jūsu unikālo kaislību. Tiecies pēc neparastā un aplūko mūsu Krāsainu dimantu izstrādājumu kolekciju!

 • ROTASLIETAS AR INICIĀLI VAI VĀRDU

  ROTASLIETAS AR INICIĀLI VAI VĀRDU
  Rotaslieta ir neparasta, ja tajā ir iegravēti iniciāļi vai vārdi, kas izsaka Jūsu emocijas.

 • Kāju sprādzes

  KOKTEIĻA GREDZENI
  Dzīvē atstājiet vietu krāsai. Atklājiet izcili krāsainu dimantu un dārgakmeņu karnevālu ar kokteiļa gredzeniem.

 • Gredzeni pirksta vidū

  Gredzeni pirksta vidū
  Dažkārt nelieli akcenti atsvaidzina Jūsu stilu un uzvedību. Apskatiet kolekciju ar gredzeniem pirksta vidū, tie ir mazi un sapņaini, atbilstoši Jūsu noskaņai.

 • kolekcija

  Keramikas Juvelierizstrādājumi
  Mākslinieciska meistarība, kas piesātināta ar neparastiem elementiem. Ļaujiet Jūsu juvelierizstrādājumiem atspoguļot Jūsu radošumu, prasmīgi apvienojot dārgmetālus ar keramikas elementiem.

 • VIENKĀRŠA DIZAINA JUVELIERIZSTRĀDĀJUMI

  VIENKĀRŠA DIZAINA JUVELIERIZSTRĀDĀJUMI
  Ja ļaujaties dzīvei bez sarežģījumiem, GLAMIRAS vienkāršais dizains palīdzēs dot jaunu izpratni Jūsu stilam.

Notiek ielāde...

GLAMIRA sieviešu juvelierizstrādājumi – personalizēti gredzeni, auskari, kaklarotas un aproces

Juvelierizstrādājumi reprezentē sievietes burvīgo šarmu, gadu skaitam nav nozīmes, rotas derēs vienmēr. Ar GLAMIRA sieviešu rotaslietas atdzīvojas un iegūst personību. Tās runā caur krāsām, caur savu šarmu. Tās stāsta stāstus , kurus nepateikt vārdiem. Ikdienas pienākumu pārņemta, nezaudējiet fantāziju, ienāciet GLAMIRA maģiskajā pasaulē, kurā sajutīsieties kā Alise brīnumzemē. Pasaka turpinās realitātē, rakstiet pati nākamās rindas, veidojiet stāstu ar GLAMIRA! GLAMIRA - dabas maģiskais atspulgs. Zilais safīru ezers pirkstā, zaļās smaragdu lapiņas ap kaklu kaklarotās, bet saules spožums ausīs ar dzelteno citrīnu.. Tas viss no GLAMIRA klēpja, GLAMIRA dod iespēju personīgi radīt savu īpašo rotu (personalizētās rotaslietas).
Radiet tumši zilās Swarovski debesis ar dimantu zvaigznēm un balto safīru mēnesi. Citiem vārdiem sakot, izvēlieties savu īpašo Swarovski rotaslietu rotaslietu un kombinējiet to ar dimantiem, ļaujiet GLAMIRA to ietvert baltā, dzeltenā vai rozā zeltā. AAr Glamiru nepastāv nekāda veida ierobežojumi, ja nevēlaties apstāties pie zelta, izvēlieties sudrabu vai pallādiju. Piemēram, kombinējiet GLAMIRA dārgakmeņus ar sudrabu, tādējādi radot burvīgu sudraba rotaslietu. Visbeidzot, lai neatstātu Jūs un Jūsu ieveidoto rotaslietu anonīmu, GLAMIRA piedāvā gravēšanas iespējas.
GLAMIRA Jums sniedz labākās rotaslietas, un iespēju mirdzēt, atstāt iespaidu. Atcerieties, tieši mazās detaļas ir atbildīgas par visu kopskatu, tās pasvītro Jūsu būtību un stilu kopumā. Atrodiet šarmu, kas ieslēpts katrā dārgakmenī! GLAMIRA piedāvā augstu kvalitāti katram dārgakmenim, katram karātam. Atrodiet sevi šeit ar GLAMIRA juvelierizstrādājumiem sievietēm!