Notiek ielāde...

IEPIRKŠANĀS Bieži Uzdotie Jautājumi

Nē, jums nav nepieciešams GLAMIRA konts, lai veiktu pasūtījumu, jūs varat pasūtīt kā viesis. Tomēr, ar GLAMIRA kontu ir daudz priekšrocību. Piemēram, tas dod jums iespēju rediģēt vai atcelt pasūtījumu 30 minūšu laikā pēc pasūtījuma veikšanas. Jūs varat arī pieslēgties savam kontam jebkurā laikā un redzēt pasūtījuma pašreizējo stāvokli pasūtījuma vēsturē. Pierakstīšanās ar GLAMIRA kontu ir ļoti vienkārša, un tas aizņem mazāk nekā minūti.

GLAMIRA darbojas tiešsaistē, izvairoties no daudzām nevajadzīgām izmaksām, savukārt daudzi mazumtirgotāji ir pakļauti augstām izmaksām, kas saistītas ar darbību fiziskajos veikalos. Jūs varat izlasīt mūsu cenu politiku ,lai iegūtu sīkāku informāciju.

Mūža garantija garantē, ka jebkura ražotāja defekta gadījumā mēs sniegsim bezmaksas pakalpojumu jūsu produktam. Lūdzu, izlasiet mūsu atgriešanas politiku, lai iegūtu sīkāku informāciju.

GLAMIRA darbojas visā pasaulē ar vietējo izvietojumu 6 valstīs; ASV, Austrālija, Vācija, Šveice, Bulgārija un Turcija. Katrs no mūsu birojiem ir reģistrēts juridiskajās un komerciālajās iestādēs savā valstī. Mēs esam iesakņojies uzņēmums, un mēs nepārtraukti strādājam, lai paplašinātu vietējos birojus, lai nodrošinātu mūsu klientiem labākus pakalpojumus.

Mūsu tīmekļa vietne sniedz jums pilnīgu kontroli pār jebkuru juvelierizstrādājumu, ko vēlaties iegādāties. Mums ir plašs metālu, dārgakmeņu, akmens karātu un citu produktu iespēju klāsts, piemēram, platums, biezums, profils un virsma (apdare) atkarībā no dizaina.

GLAMIRAi ir liela dizaineru komanda. Katru dizainu veido speciāli veltīti GLAMIRA dizaineri.

Katrs GLAMIRA produkts ir pielāgots un izražots, balstoties uz klienta izvēli. Mums nav pieejami produkti noliktavā, katram produktam ir jāiet cauri ražošanas procesam. Mēs nepārtraukti strādājam pie ražošanas laika uzlabošanas, lai pārliecinātos, ka mēs varam piegādāt mūsu produktus pēc iespējas ātrāk. Izvēloties vienumu mūsu mājas lapā, jūs redzēsiet paredzamo piegādes datumu konkrētajam produktam. Ja jums tuvojas kāds īpašs notikums, jūs varat izvēlēties arī no dažādām apstrādes un piegādes iespējām, kas palīdzēs jums saņemt produktu ātrāk nekā standarta piegādes laiks.

Jā, jūs varat rediģēt dažus pasūtījuma datus (piemēram, gredzena izmēru, glamira logotipa pievienošanu vai noņemšanu) un pat atcelt to pirmajās 30 minūtēs pēc pasūtījuma veikšanas. Vispirms jums ir jāielogojoa savā GLAMIRA kontā. Kad esat ielogojies, varat apmeklēt lapu "Mans konts", apskatīt pasūtījumus un rediģēt vai atcelt pasūtījumu. Pasūtījuma rediģēšanu vai atcelšanu var veikt tikai klients, nevis klientu atbalsta komanda.

Ja Jūs vēlaties rediģēt savu pasūtījumu, Jūs to varat izdarīt mūsu mājaslapā pirmo 3 dienu laikā pēc pasūtījuma iegādes. Atgādinām, ka pasūtījuma atcelšana ir iespējama tikai vienas dienas laikā pēc pasūtījuma veikšanas. Lūdzam sekot zemāk esošajiem norādījumiem, lai rediģētu vai atceltu savu pasūtījumu.

1 - Pieslēdzaties savā GLAMIRA kontā. Ja jums nav GLAMIRA konta, varat to viegli izveidot, noklikšķinot uz pogas PIESLĒGTIES / REĢISTRĒTIES šīs lapas augšpusē.

2 - Pēc pieslēgšanās dodieties uz lapu Mans konts un kreisajā izvēlnē noklikšķiniet uz "Mani pasūtījumi".

3 - Atrodiet savu pasūtījumu un uzklikšķiniet `Atcelt`, lai atceltu vai `Rediģēt`, lai rediģētu to. Ja `Atcelt` iespēja neuzrādās, Jūsu pasūtījums vairāk nevar tikt atcelts.

Lūdzam ņemt vērā, ka pasūtījumu atcelšana vai rediģēšana var izraisīt ražošanas, piegādes vai naudas atmaksas kavēšanos. Kavēšanās gadījumā Jums tiks paziņots jauns aptuvenās piegādes vai atmaksas datums.

*Atcelšanas un modifikācijas pieprasījumi ir derīgi tikai tiem pasūtījumiem, kuru ražošanas process vēl nav sācies.

Pašlaik GLAMIRA pārdod tikai tiešsaistē, lai iepazīstinātu jūs ar lielāko iespējamo iespēju klāstu.

Šobrīd mums nav komerciālu līgumu vai B2B partneru. Ja jūs redzat GLAMIRA produktus, ko pārdod citi juvelieri, tas nozīmē, ka tie nav oriģināli GLAMIRA produkti un nav ar mūsu garantiju.

Mēs nepiedāvājam nekādus demo produktus, bet mēs piedāvājam ļoti elastīgu atgriešanas politiku, tāpēc jums nav jāuztraucas par pasūtījuma iesniegšanu un tā nepatiku. Mūsu atgriešanas politika dod jums iespēju atgriezt preci 60 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas, ja vien tas atbilst atgriešanās nosacījumiem. Lūdzu, izlasiet mūsu atgriešanas politiku, lai iegūtu plašāku informāciju.

Neuztraucieties, ja jūsu gredzens nav piemērots jūsu pirkstam, jo jūs varat nosūtīt savu gredzenu atpakaļ, lai mainītu tā izmēru bez maksas pirmajās 60 dienās pēc pasūtījuma saņemšanas. Lūdzu, izlasiet mūsu atgriešanas politiku, lai iegūtu plašāku informāciju.

Veikala kredīts ir gluži tāpat kā skaidrā nauda jūsu makā, un tas ir saistīts ar jūsu GLAMIRA kontu. Tas ļauj jums iegādāties juvelierizstrādājumus GLAMIRA interneta veikalā, neievadot kredītkartes vai citu maksājumu informāciju.

GLAMIRA veikala kredītam nav derīguma termiņa, tas ir spēkā tik ilgi, kamēr jums ir jūsu GLAMIRA konts.

GLAMIRA dāvanu kastes tiek piegādātas tikai ar pirkumu, un tās netiek pārdotas atsevišķi.

Jā, Jūs varat izvēlēties bezmaksas gravēšanas iespēju, pasūtījuma veikšanas laikā.

Ja produkts, kuru vēlaties iegādāties, ir gravējams, produkta lapā būs redzama gravēšanas opcija.

Iepirkšanās GLAMIRA mājas lapā ir tāda pati kā sev veltīts privāts juvelierizstrādājumu veikals. Tajā ir ļoti viegli pārlūkot jebkuru produktu un redzēt to ar jūsu izvēlētajām metāla un dārgakmens kombinācijām. Veikals ir pieejams 24 stundas diennaktī, un jūs varat tam piekļūt mājās, birojā, pat kafejnīcā, kamēr jūs atpūšaties un tērzējat ar draugiem.

GLAMIRA interneta veikals piedāvā dažādas maksājumu metodes, kā arī klientu orientētu klientu atbalsta komandu, kas palīdzēs jums jebkurā no jūsu jautājumiem. Turklāt jums nav jādara nekas, izņemot, lai veiktu maksājumu un gaidītu kurjeru! Jūsu produkts tiks rūpīgi izražots tikai jums un piegādāts līdz jūsu durvīm. Un tas viss būs par ļoti konkurētspējīgām cenām, kā arī augstākajiem kvalitātes standartiem. Rezervējiet nedaudz laika un pārlūkojiet mūsu produktus, lai uzzinātu vairāk par to priekšrocībām!

Ja jūs gaidāt pasūtījuma apstiprinājuma e-pastu, bet neesat to saņēmis, pārliecinieties, ka jūsu maksājums ir veikts, un jūs esat redzējuši pasūtījuma apstiprinājuma lapu mūsu tīmekļa vietnē. Ja esat pārliecināts, ka darījums bija veiksmīgs, pārbaudiet savu surogātpasta mapi, lai pārliecinātos, ka apstiprinājuma e-pasts nav bloķēts jūsu iesūtnē. Ja jūs joprojām nevarat to redzēt, varat sazināties ar mūsu klientu atbalsta komandu. Neaizmirstiet pievienot mums savu drošā e-pasta sarakstu, ja izmantojat lielākus drošības iestatījumus iesūtnē. Jūs varat sazināties ar mūsu klientu atbalsta komandu, apmeklējot šo saiti: https://www.glamira.lv/kontakts/

Nē, mūsu gredzeni nav dobi no iekšpuses. Mūsu produkti ir cieti un ražoti, pamatojoties uz klienta izvēlētajām metāla īpašībām.

GLAMIRA veikali ir katrai valstij specifiski, un produkta piegāde uz citu valsti nav iespējama, pateicoties sūtīšanas noteikumiem un nodokļu prasībām. Ja vēlaties piegādi uz citu valsti, jums ir jāveic pasūtījums no konkrētās valsts GLAMIRA veikala.

Labākais veids, kā uzzināt savu gredzena izmēru, ir pasūtīt bezmaksas gredzena mērītāju mūsu mājas lapā. Gredzena mērītājs ir plastmasas rīks, ko var valkāt tāpat kā gredzenu un atrast precīzu izmēru. To var pasūtīt, apmeklējot jebkuru mūsu mājas lapas gredzena lapu un noklikšķiniet uz opcijas "Atrast savu gredzena izmēru". Lūdzu, pārbaudiet mūsu gredzenu izmēru tabulu,lai iegūtu plašāku informāciju.

Produkta lapās varat skatīt produktu fotoattēlus kopā ar to 3D attēliem. Jūs varat arī ritināt uz leju produktu lapā, lai redzētu, vai mūsu klienti ir dalījušies ar fotoattēliem, lai iegūtu papildu informāciju.

Ja plānojat pārsteigumu un neesat pārliecināts par gredzena izmēru, jūs vienmēr varat pasūtīt vidējo gredzena izmēru un nosūtīt to atpakaļ, lai mainītu izmēruu pirmajās 60 dienās pēc produkta saņemšanas.

Vidējais gredzena izmērs svārstās starp L1/2-N sievietēm un S-T1/2 viriešiem. Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, pārbaudiet mūsu gredzena izmēra tabulu.

Katrs GLAMIRA produkts ir pielāgots un ražots, balstoties uz klienta izvēli. Mums nav pieejami produkti noliktavā, un katram produktam ir jāiet cauri ražošanas procesam. Tāpēc mēs lūdzam mūsu klientus izvairīties no salīdzināšanas iepirkšanās laikā un pasūtīt tikai to produktu, kas tiem patīk. Lūdzu, atcerieties, ka mums ir 60 dienu bezmaksas izmēru maiņas politika, un mēs darām visu iespējamo, lai apmierinātu mūsu klientus ar izvēlētajiem produktiem. Ja vēlaties mainīt gredzena izmēru vai neesat apmierināts ar savu produktu, mēs labprāt jums palīdzēsim. Pasūtījumi, ieskaitot salīdzināšanas pirkuma preces, visticamāk tiks atcelti pirms ražošanas procesa.

Jā, jūs varat rediģēt savu gredzena izmēru pirmajās 30 minūtēs pēc pasūtījuma veikšanas. Vispirms jums ir jāielogojas savā GLAMIRA kontā. Kad esat ielogojies, varat apmeklēt "mans konts" lapu, skatīt savus pasūtījumus un noklikšķinot uz Rediģēt. To var veikt tikai klients, nevis klientu atbalsta komanda.

Tā kā mūsu ražošanas un atgriešanas sistēmas ir pilnībā automatizētas, mēs nevaram manuāli mainīt procesu. Gredzena izmēra maiņa ir iespējama tikai pēc pareizā gredzena izmēra ievadīšanas mūsu tiešsaistes atgriešanas veidlapā un iesniedzot to mūsu sistēmā. Lūdzu, uzgaidiet, līdz saņemat savu produktu, un izpildiet izmēru maiņas soļus. Jūs varat arī pieprasīt bezmaksas gredzena mērītāju, lai pārliecinātos, ka jaunais gredzena izmērs būs pareizs.

GLAMIRA kuponus var iegūt tikai no GLAMIRA kampaņām mūsu tiešsaistes veikalos, kā arī mūsu jaunumu kampaņas un sociālo mediju kontus. Mēs nesadarbojamies ar trešajām pusēm par jebkāda veida kuponiem vai atlaižu kodiem. Pieraksties uz jaunumiem un sekojiet mums sociālajos medijos, lai uzzinātu par reklāmas kampaņām.

Jūs varat pierakstīties uz mūsu jaunumiem un sekot mums sociālajos medijos, lai vinnētu kuponus un atlaižu kodus.

Pievienojot produktu iepirkumu grozam un turpinot izrakstīšanos, maksājuma metodes lapā parādīsies laukums Dāvanu karte / kupons. Lūdzu, ievadiet kodu pirms maksājuma veikšanas un pārliecinieties, ka atlaide ir piemērota. Atlaides nevar tikt piemērotas pēc pasūtījuma iesniegšanas.

Kad jūs pievienojat produktu savam iepirkumu grozam un turpināt izrakstīšanos, jūs redzēsiet iespēju izmantot veikala kredītu papildus maksājumu metodēm. Lūdzu, ņemiet vērā, ka veikala kredīta opcija parādās tikai tad, ja jūsu kontā ir pieejams veikala kredīts un esat pierakstījies ar pareizo e-pasta adresi, kas saistīta ar jūsu GLAMIRA kontu.

Nē, pašlaik mēs nepiedāvājam katalogus, tā kā jūs varat apskatīt un radīt daudz vairāk produktu variantu mūsu tīmekļa vietnē. Visi mūsu modeļi ir tik tuvu jums kā jūsu mobilā ierīce.

Pārbaudiet, vai visi nepieciešamie lauki ir aizpildīti pareizi. Jūsu norēķinu adrese ir jāievada tieši tā, kā norādīts jūsu norēķinu pārskatā. Ja, veicot pasūtījumu, joprojām rodas grūtības, lūdzu, nekavējoties sazinieties ar mums.

Visi GLAMIRA produkti tiek nosūtīti kopā ar autentiskuma sertifikātu. GL sertificēts dimants nosaka, ka jūsu izstrādājumam izmantotais dimants ir rūpīgi pārbaudīts un izvēlēts ar mūsu iekšējās gemoloģijas speciālistiem. GL sertificēti dimanti tiek piegādāti ar ētiskiem avotiem, kas pieņēma Kimberli procesa principus.

GIA apzīmē Amerikas Gemoloģijas institūtu, kas ir visplašāk pazīstamais un ievērojamākais dimantu šķirošanas institūts pasaulē. Mēs piedāvājam GIA sertificētus dimantus, kā arī GL sertificētus dimantus. Abi sertifikāti garantē jūsu izstrādājumā izmantotā dimanta autentiskumu. Vienīgā atšķirība starp GL sertificētajiem un GIA sertificētajiem dimantiem ir tā, ka GL sertifikātu izsniedz mūsu iekšējie gemologi un tas ir pakalpojums, kas tiek iekļauts jūsu pirkumā bez maksas. GIA sertifikātu var nodrošināt tikai GIA, un tas ir maksas pakalpojums. Lūdzu, apmeklējiet mūsu dimanta sertifikācijas lapu, lai iegūtu plašāku informāciju par dimantu šķirošanu.

Jā, jūsu produkts būs identisks tam, ko redzat produkta lapā. Lūdzu, atcerieties, ka jūs pietuvināt, lai redzētu produkta informāciju produkta lapā, un produkti izskatās nedaudz lielāki nekā izmērs dzīvē. Lūdzu, pārliecinieties, ka precīzi vizualizācijai pārbaudāt produkta izmērus.

Nē, gravēšana nemainīs ražošanas laiku.

Nē, mēs nesaglabājam. Mūsu tīmekļa vietne ir 100% droša un jūsu maksājumu darījums ir šifrēts. Mēs nesaglabājam jūsu kredītkartes numuru vai paroli. Lūdzu, apmeklējiet mūsu Drošības politiku , lai iegūtu plašāku informāciju.