Notiek ielāde...

Kas mēs esam?

Pirmais veikals tika izveidots 1999. gadā Heilbronnā, Vācijā, un joprojām ir meitas uzņēmuma galvenā mītne. Pateicoties astoņu gadu veiksmīgai pieredzei augsti attīstītā juvelierizstrādājumu industrijā, uzņēmumam ir notikušas nozīmīgas biznesa pārmaiņas, palielinot piedāvājumu un klientu bāzi. Izveidots no neliela juvelierveikala līdz tas kļuva par vienu no galvenajiem spēlētājiem Eiropas juvelierizstrādājumu nozarē, nosaukums "GLAMIRA" tika izveidots 2011. gadā. Līdz 2011. gada beigām GLAMIRA ir panākusi izcilu progresu Lielbritānijā un Spānijā, kā arī Vācijā.

GLAMIRA 2012. gadā sāka izstrādāt un ražot savus produktus. Šīs stratēģijas izmaiņas ļāva aktīvi ienākt starptautiskajā arēnā. Tajā pašā gadā GLAMIRA Vācijā sāka veiksmīgi sadarboties ar Austriju un Šveici. 2013. gadā uzņēmums veiksmīgi pievienojās Dānijas, Zviedrijas un Francijas tirgiem.

Visā 2014. gadā GLAMIRA pastiprināja savu korporatīvo struktūru, kas ļāva uzņēmumam ienākt Rietumeiropas tirgos un ir strauji attīstījusies galvenajos Eiropas tirgos. 2016. gadā GLAMIRA turpināja paplašināt savu darbību Austrumeiropas un Tālo Austrumu tirgos papildus ASV, Klusā okeāna un Dienvidamerikas tirgiem.

2020. gadā GLAMIRA ir viena no juvelierizstrādājumu pionieriem, kas piegādā uz vairāk nekā 65 valstīm, kuru biroji atrodas 8 valstīs - Vācijā, Šveicē, ASV, Lielbritānijā, Norvēģijā, Austrālijā, Bulgārijā un Turcijā.

Mēs, kā Glamira, nenogurstoši strādājam, lai apmierinātu klientu vajadzības gan profesionāli, gan efektīvi - atbilstoši tās korporatīvajām vērtībām - integritāti un uzticību. GLAMIRA ir izstrādājusi pasaules līmeņa e-komercijas infrastruktūru, lai atvieglotu mūsdienu globālo patērētāju vajadzības, nodrošinot saviem lietotājiem ātru un kvalitatīvu pakalpojumu, izmantojot jaunākās tehnoloģijas.

https://www.glamira.lv/glamira-worldwide/