Notiek ielāde...

Maksājumu Metodes

KREDĪTKARTE

KREDĪTKARTE

Lai veiktu pasūtījumu, jūs varat veikt maksājumu ar savu kredītkarti (MasterCard, Visa, American Express, Diners Club International, JCB). Mēs garantējam, ka visi darījumi mūsu vietnē ir droši, un jūsu kredītkartes informācija netiek saglabāta mūsu sistēmā.

€0.00

PayPal

PAYPAL

Ja vēlaties maksāt, izmantojot PayPal, izvēlieties to kā maksājuma veidu, un jūs tiksiet automātiski novirzīts uz PayPal vietni. Ja jums ir PayPal konts, varat pieslēgties, izmantojot savus lietotāja datus, lai apstiprinātu maksājumu. Ja jums nav PayPal konta, varat reģistrēties un turpināt maksājumu.

€0.00

SOFORT

SOFORT
Izrakstīšanās laikā jūs tiksit novirzīts uz vietni sofort.com, kur bankas pārskaitījumam izmantosit savus tiešsaistes bankas datus. Tādējādi maksājuma informācija un saņēmējs tiek iepriekš aizpildīts. Jūsu ievadītie dati tiks šifrēti un pārsūtīti uz jūsu banku. Pēc tam jūs saņemsit darījuma numuru, kas jums jāievada apstiprināšanai.
Ne SOFORT, ne GLAMIRA nav piekļuves jūsu maksājuma informācijai.

€0.00

trustlylogo

Trustly

Izvēloties šo maksājuma veidu, jums tiks parādīts to banku saraksts, kuras Trustly piedāvā. Pēc bankas izvēles jums tiks lūgts pieteikties un apstiprināt maksājumu ar vēlamo autentifikācijas metodi.

€0.00