Maksājumu Metodes

KREDĪTKARTE

KREDĪTKARTE

Lai veiktu pasūtījumu, jūs varat veikt maksājumu ar savu kredītkarti (MasterCard, Visa, American Express, Diners Club International, JCB). Mēs garantējam, ka visi darījumi mūsu vietnē ir droši, un jūsu kredītkartes informācija netiek saglabāta mūsu sistēmā.

€0.00

PayPal

PAYPAL

Ja vēlaties maksāt, izmantojot PayPal, izvēlieties to kā maksājuma veidu, un jūs tiksiet automātiski novirzīts uz PayPal vietni. Ja jums ir PayPal konts, varat pieslēgties, izmantojot savus lietotāja datus, lai apstiprinātu maksājumu. Ja jums nav PayPal konta, varat reģistrēties un turpināt maksājumu.

€0.00

PĀRSKAITĪJUMS AR Adyen

PĀRSKAITĪJUMS AR Adyen

Izrakstīšanās laikā jūs atradīsiet informāciju par bankas kontu - tostarp IBAN un atsauces numuru, uz kuru jūs varat pārskaitīt maksājumu summu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažos gadījumos jūsu maksājums var aizņemt 2 - 3 dienas, tas ir atkarīgs no jūsu bankas, Jūsu pasūtījums tiks apstrādāts tikai pēc maksājuma saņemšanas.
Lūdzu, pārliecinieties, vai maksājuma informācijai esat pareizi ievadījis atsauces numuru. Trūkstoša vai nepareiza atsauces numura gadījumā Adyen atmaksās summu jūsu bankas kontā, un jūsu pasūtījums netiks apstrādāts.

€0.00

ENTERCASH

ENTERCASH

Jūs varat pasūtīt, izmantojot Entercash. Jūs tiksiet norvirzīts uz savu tiešsaistes bankas portālu, kur jūs izvēlēsities vēlamo maksājumu kontu. Attiecībā uz Entercash maksājumu reģistrācija nav nepieciešama.

€0.00