Juvelierizstrādājumi Bērniem

Juvelierizstrādājumi Bērniem

Krāsains un mīļš - tā mēs domājam par mūsu bērniem, vai ne? GLAMIRA ar tās krāšņo un unikālo dizainu ir sagatavojusi priecīgu kolekciju dzīves saulstariņiem- mūsu bērniem.

Juvelierizstrādājumi Bērniem
boderATKLĀJ VAIRĀK
  • ROKASSPRĀDZES

    ROKASSPRĀDZES
    Spīguļojošas un krāsainas aproces un rokassprādzes bērniem. Apskatiet piedavājumu un atrodiet savam bērnam vispiemērotāko dizainu.

  • JAUNAS KAKLAROTAS

    JAUNAS KAKLAROTAS
    Apskatiet mūsu kolekciju un atrodiet unikālas kaklarotas domātas tieši bērniem!

MĒS IESAKĀM
Notiek ielāde...

Mazuļu un bērnu juvelierizstrādājumi – auskari, gredzeni, aproces un kaklarotas

Arī bērni mīl juvelierizstrādājumus. GLAMIRA to saprot un tāpēc tā ļoti labi tiek galā ar to, ko bērni vēlas apvienojumā ar to, kas viņiem būtu nepieciešams. Glamira sadaļā bērnu juvelierizstrādājumi iekļauti gredzeni, auskari, aproces, kaklarotas.
Paceļat trepes pret debesīm un ļaujiet bērniem lasīt zvaigznes! Ļaujiet tiem veidot savus stāstus, burvīgi pasakainus, tajā pašā tverami īstus. Rādiet piemēru rotu iegādē, vērtību apzināšanā. Glamira piedalīsies šai jēgpilnā rotaļā, klausoties dimanta biz biz mārītes klusajos čukstos, noraugoties rozā turmalīna taureņu dejā starp dažādiem ziediem un dzīvniekiem. No krāsainiem dārgakmeņiem un metāliem variet radīt dzimšanas akmens rotu ( citās tautās tic, ka katram mēnesim ir savs dārgakmens, attiecīgā mēnesī piedzimstot - attiecīgs dzimšanas/dārgakmens), ko tie var nēsāt savai veiksmei.
GLAMIRA veido bērnu rotaslietas izsmalcinātā un elegantā veidā, lai atbalstītu bērna vērtību izjūtu.
Veidojot bērnu rotas lietas, GLAMIRA ļoti ņem vērā un ievēro veselības un drošības noteikumus. Visas zelta un sudraba rotaslietas ir droša bērnu maigajai un jūtīgajai ādai. GLAMIRA auskari, gredzeni, kaklarotas, aproces ir 100% brīvi no niķeļa. Ar Glamira Jums nav jāuztraucas, ka auskari varētu radīt iekaisumu vai alerģisku reakciju nesen caurdurtajās ausīs.
Glamira būs nevis traucēklis bērnu radošajā pasaulītē, bet gluži otrādi, kā krāsains papildinājums!
Visu apkopojot, ienāciet mūsu interneta veikalā, iepērcieties un sniedziet bērniem burvīgo iespēju nēsāt GLAMIRA profesionāļu radītos meistardarbus.
Savukārt bērnu personalizētie juvelierizstrādājumi ir īpaši un atšķiras no masu produkcijas, tie ir tikai vienā eksemplārā, radīti konkrētam cilvēciņam pēc konkrētām velmēm. Tie bagātinās bērnu iztēli ar krāsainajiem dārgakmeņiem līdz pat tīņu vecumam.