Līgavu komplekti

29 produkti [i]
Ātras filtrs
Atlasīt Akmens <span>Atlasīt</span> Akmens
Clear
Karāts Karāts
  • Vairāk
    Filtrs
Režģis 
Dilstošā kārtībā
29 Vienība (-s)
Par lapu
  • Kārtot pēc
  • Filtrs
    Uzlabots
Atrasti 29 pielāgojami produkti. [i]
Stili
Akmens
Metāla
krāsa
Karāts
Filtrs
Uzlabots
Notiek ielāde ... Ielādēt vairāk...
Režģis 
Dilstošā kārtībā
29 Vienība (-s)
Par lapu

Kāzu, laulību gredzenu komplekti GLAMIRA.lv

Kāpēc jāuztraucas, lai saskaņotu saderināšanās gredzenu ar laulību gredzenu, ja GLAMIRA to jau ir paveikusi, izveidojot laulību komplektu? Divi gredzeni: simpātisks saderināšanās gredzens un burvīgs kāzu gredzens. GLAMIRA laulības gredzenu komplekts ir radīts, lai uzsvērtu Jūsu burvību un eleganci, runājot dārgakmeņu vārdiem. To radīšanā izmantoti dažādi dārgakmeņi, arī dimanti, un šie komplekti paliks mūžīgi un īsti dārgumi vienmēr.
Izdariet savu izvēli šeit laulību dimanta komplekti. Izvēlieties saderināšanās gredzenu ar dimanta detaļām vai arī bez tām.
Kreisajā pusē, GLAMIRA produktu tabula sniegs palīdzību dimantu, to detaļu izvēlē.
Vēl jo vairāk, katru gredzenu variet personalizēt atsevišķi. Piemēram variet veidot baltā zelta laulību komplektu ar safīra „aci” .
Bet tikpat labi, variet GLAMIRA interneta veikalā izvēlēties variantus, kuru personalizēšana jāveic tikai daļēji, pārējo paveic GLAMIRA. Saderināšanās gredzenam var pievienot jebkuru dārgakmeni, vai likt lietā jebkuru sakausējumu. GLAMIRA produktiem dizaina iezīmes pārklājas, tas tāpēc, lai Jums būtu viegli radīt savu rotu – saskanīgi, izvēlēties dārgakmeņu centrālo ”aci”. Šis ir veids, kā piešķirt kreativitāti Jūsu laulību komplektam!