Līgavu komplekti

”Glamira”
Notiek ielāde...
Filtrs
Vairāk Gredzenu Kategorijas
Kārtot pēc: Visvairāk pārdotie
Akmens
Karāts

Produktu Apskats

Saraksts Koordinātu tīkls
Kārtot pēc: Visvairāk pārdotie
Atrasti 29 vēlmēm un gaumei pielāgojami izstrādājumi. [i]
  1. lifetime warranty
  2. Saderināšanās gredzeni

Saderināšanās un Laulību Gredzenu Komplekti GLAMIRA.lv

Kādēļ gan uztraukties par saderināšanās un laulību gredzenu saskaņotību, ja GLAMIRA ir jau par to parūpējusies, izveidojot Līgavas Komplekta kolekciju? Divi gredzeni, kur viens ir krāšņš saderināšanās gredzens, otrs- izsmalcināts laulību gredzenskļūst viens, gluži kā divi cilvēki, pietauvojoties laulības ostā.
Jums ir iespēja radīt sev vēlamo dizainu, pielāgojot dārgakmeņus, dārgmetalus un citus elementus. Līgavu komplekti var tikt izdaiļoti ar dimantiem, kas padarīs tos mūžīgus un vienmēr lolotus. Jums ir iespēja izvēlēties dimanta solitāro vai solitāro saderināšanās grezenu savienojumā ar laulības gredenu, kam ir vai nav spoža joslas apdare.
Katras juvelirizstrādājumu tiešsaistes vietnes kreisajā pusē atrodas konfigurāciju izvēlne, kas būs Jūsu rīcībā pielāgojot atlasītos juvelierizstrādājumus savām vēlmēm. Turklāt, balstoties uz savu gaumi, Jums ir iespēja personalizēt katru gredzenu atsevišķi. Jūs varat izvēlēties gatavu GLAMIRA Līgavas Komplektu vai arī lemt par noteikta komplekta saskaņošanu, ļaujoties savai iztēlei. Saderināšanās gredzeni var tikt konfigurēti ar jebkuru dārgakmeni vai sakausējumu pēc Jūsu izvēles, piemēram, baltā zelta Līgavu Komplektiem iespējams izvlēties arī safīru kā cetra akmeni. Balstoties uz Jūsu gaumi, GLAMIRA piedāvā izcelt katra komplekta centra dārgakmeni un akcentēt gredzenus ar jebkuriem papildinošajiem dārgakmeņiem pēc Jūsu izvēles. Tādējādi Jūsu radītajā Līgavas Komplektā atspoguļosies Jūsu unikālais radošums.