10% ATLAIDE VISIEM PIRKUMIEM VIRS 500€ 10% ATLAIDE VISIEM PIRKUMIEM VIRS 500€

  Bezmaksas piegāde

  60 dienu atgriešanas politika

 
   
Laulību gredzeni

Laulību gredzeni

Jūsu dzīves sabiedrotie... Lai Jūsu laulības gredzeni, kuros iegravēti vārdi pēc Jūsu izvēles, attēlo mūžīgo mīlestības plūdumu!

IETEIKTIE PRODUKTI
boderATKLĀJ VAIRĀK
 • Saderināšanās gredzeni

  Saderināšanās gredzeni
  Saderinoties gredzens jāliek uz kreisās rokas zeltneša, jo tas tiek uzskatīts par mīlestības stīgu. Šādi tiek uzskatīts, ka pāris ir savienots ar sirdīm. Parādiet savu ziedošanos ar mūža saderināšanās gredzenu!

 • Mūžība Gredzeni

  Mūžība Gredzeni
  Mūžības gredzeni simbolizē mūžīgo mīlestību un mūža atmiņas.

 • Līgavas komplekts

  Līgavas komplekts
  Īpaši topošajām līgavām! Briljanta Solitaire un labākie gredzenu modeļi ir iekļauti mūsu līgavu komplektos. Nēsājiet laimes atspoguļojumu Jūsu pirkstos!

 • SOLĪJUMA gredzeni

  SOLĪJUMA gredzeni
  Vienoti viena un tā paša iemesla dēļ, tie ir iemiesojums solījumam, ko esi devis savam mīļotajam. Glamira ir Jūsu pusē, kad dodaties pretī jaunai, laimes pilnai dzīvei!

Kāzu juvelierizstrādājumi –Pērciet personalizētus un jēgpilnus juvelierizstrādājumus interneta veikalā GLAMIRA.lv

Vai brīdī, kad visi griežas pa kreisi, Jūs sperat soļus pa labi? Jeb Jums patīk dejot savā ritmā? Respektīvi, Jūs esiet atšķirīga/s un Jums patīk uzsvērt savu individualitāti?

Ja tā, tad GLAMIRA piedāvā īpašus personalizējamus kāzu juvelierizstrādājumus Veidojiet savu variantu un variet būt droša/š, šāds vairs nebūs nevienam. GLAMIRA.lv ir specializētais juvelierizstrādājumu interneta veikals. Piedāvājumā kāzu gredzeni, saderināšanās gredzeni, laulību komplekti, solījuma gredzeni, saderināšanās gredzeni. Pie mums atradīsiet dažādu stilu, augstas kvalitātes gredzenus plašā cenu amplitūdā. Piedāvājam vienkāršus un diskrētus motīvus, vienlaikus, ja ir vēlēšanās, ļausim izpausties ekstravagancei ar īpašiem variantiem: pallādija, zelta, sudraba saderināšanās gredzenus kāzu gredzenu laulību komplekti pieejami arī baltā zelta, dzeltenā zelta un citi sakausējumu varianti - divkrāsu, trīskrāsu, monohromie sakausējumi.

Sieviešu gredzeni var prasmīgi tapt papildināti ar dimantiem vai kubisko cirkoniju. Iespējamas daudz dažādas konfigurācijas un viss, lai Jūsu īpašo dienu padarītu neaizmirstamu. Sakausējumu, materiālu, krāsu, stilu daudzveidība ļaus īstenoties Jūsu sapnim. Gredzeni ir ilgmūžīgi, tie ilustrē kopību, dvēselisko saikni un, protams, kaislīgu mīlestību. Divu mīlošu cilvēku spēcīgā mīlestība ir pelnījusi, ka to apzīmogo, sasaista ar kāzu gredzeniem. Tātad, GLAMIRA vēlas vēlreiz uzsvērt, piedāvājumā atradīsiet : tradicionālos kāzu vīriešu, un šāda paša veida gredzeni ir pieejami arī sievietēm, solījuma un laulības gredzenus; modernus sudraba gredzenus, vieglus, bet ilgmūžīgus platīna gredzenus, visbeidzot klasiskus, zelta gredzenus. Iedvesmojiet sevi, sāciet savu mīlas stāstu, veiciet izvēli GLAMIRA interneta veikalā - solījuma gredzeni, kāzu gredzeni no dzeltenā, baltā zelta kā arī neskaitāmos citos sakausējumos.

Izvēlieties no mūsu plašā kāzu juvelierizstrādājumu klāsta, personalizējiet- piemeklējiet dārgakmeņus, sakausējumus un pat personiskus iegravējumus.

Jūs satraucaties par izmēru? Nebaidieties, mēs Jums nosūtīsim bezmaksas gredzenu izmēra noteicēju Tāpat arī bez maksas variet saņemt konsultāciju, ja radušies kādi jautājumi.