Zelta laulības gredzenus

GLAMIRA
Zelts vienmēr ir bijis klasisks un nemanīga izvēle priekš lilūbu gredzeniem. Dabiski maigais izskats un elegantais spīdums padara zelta laulības gredzenus romantisku un vēlamu. Cietība un izturība atkarīga no karātiem, atkarībā no jūsu vajadzībām, jūs varat izvēlēties zeltu ar vēlamo karātu skaitu.
Zelta laulības gredzenus

platīna Laulību Gredzeni

GLAMIRA
Pats prestižākais metāls priekš laulību gredzeniem noteikti ir platīns.. Platīnam ir vislielākā izturība, tāpēc tas var šķist smagāks. Platīns ir 30 reizes retāks nekā zelts un 40% smagāks par 14 karātu zeltu. Platīna gredzena blīvums, tīrība un retums padara to ārkārtīgi vērtīgu un tas var palikt nemainīgs gadiem ilgi. Vēl jo vairāk, tā satīna izskatam un baltajam tonim ir dabisks un neatvairāms izskats.
platīna Laulību Gredzeni
MĒS IESAKĀM

Kāzu juvelierizstrādājumi –Pērciet personalizētus un jēgpilnus juvelierizstrādājumus interneta veikalā GLAMIRA.lv

Vai brīdī, kad visi griežas pa kreisi, Jūs sperat soļus pa labi? Jeb Jums patīk dejot savā ritmā? Respektīvi, Jūs esiet atšķirīga/s un Jums patīk uzsvērt savu individualitāti?

Ja tā, tad GLAMIRA piedāvā īpašus personalizējamus kāzu juvelierizstrādājumus Veidojiet savu variantu un variet būt droša/š, šāds vairs nebūs nevienam. GLAMIRA.lv ir specializētais juvelierizstrādājumu interneta veikals. Piedāvājumā kāzu gredzeni, saderināšanās gredzeni, laulību komplekti, solījuma gredzeni, saderināšanās gredzeni. Pie mums atradīsiet dažādu stilu, augstas kvalitātes gredzenus plašā cenu amplitūdā. Piedāvājam vienkāršus un diskrētus motīvus, vienlaikus, ja ir vēlēšanās, ļausim izpausties ekstravagancei ar īpašiem variantiem: pallādija, zelta, sudraba saderināšanās gredzenus kāzu gredzenu laulību komplekti pieejami arī baltā zelta, dzeltenā zelta un citi sakausējumu varianti - divkrāsu, trīskrāsu, monohromie sakausējumi.

Sieviešu gredzeni var prasmīgi tapt papildināti ar dimantiem vai kubisko cirkoniju. Iespējamas daudz dažādas konfigurācijas un viss, lai Jūsu īpašo dienu padarītu neaizmirstamu. Sakausējumu, materiālu, krāsu, stilu daudzveidība ļaus īstenoties Jūsu sapnim. Gredzeni ir ilgmūžīgi, tie ilustrē kopību, dvēselisko saikni un, protams, kaislīgu mīlestību. Divu mīlošu cilvēku spēcīgā mīlestība ir pelnījusi, ka to apzīmogo, sasaista ar kāzu gredzeniem. Tātad, GLAMIRA vēlas vēlreiz uzsvērt, piedāvājumā atradīsiet : tradicionālos kāzu vīriešu, un šāda paša veida gredzeni ir pieejami arī sievietēm, solījuma un laulības gredzenus; modernus sudraba gredzenus, vieglus, bet ilgmūžīgus platīna gredzenus, visbeidzot klasiskus, zelta gredzenus. Iedvesmojiet sevi, sāciet savu mīlas stāstu, veiciet izvēli GLAMIRA interneta veikalā - solījuma gredzeni, kāzu gredzeni no dzeltenā, baltā zelta kā arī neskaitāmos citos sakausējumos.

Izvēlieties no mūsu plašā kāzu juvelierizstrādājumu klāsta, personalizējiet- piemeklējiet dārgakmeņus, sakausējumus un pat personiskus iegravējumus.

Jūs satraucaties par izmēru? Nebaidieties, mēs Jums nosūtīsim bezmaksas gredzenu izmēra noteicēju Tāpat arī bez maksas variet saņemt konsultāciju, ja radušies kādi jautājumi.

Notiek ielāde...