x
 
   
 

PALĪDZĪBA & INFORMĀCIJA

Jūsu ceļvedis, kas palīdzēs uzzināt visu par rotaslietu pievilcīgo dabu.

INFORMĀCIJA PAR DIMANTIEM

INFORMĀCIJA PAR DIMANTIEM
Dimants ir unikāls dārgakmens, tam piemīt mūžīga mīlestības sajūta. Izcilais skaistums iemirdzas, to pārveidojot par juvelierizstrādājumu; cilvēki uzskata dimantus par ļoti elegantiem un klasiskiem. Uzklikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par šo brīnišķīgo akmeni.
INFORMĀCIJA PAR DIMANTIEM

INFORMĀCIJA PAR DĀRGAKMEŅIEM

INFORMĀCIJA PAR DĀRGAKMEŅIEM
Dārgakmeņi var būt vizuāli ļoti pievilcīgi. Mums ir žilbinošs smaragds, dziļi zils safīrs, ugunīgs sarkans rubīns un citi dārgakmeņi. Katram ir iespējams mainīt izmēru un griezumu. Uzziniet vairāk par dārgakmeņiem šeit.
INFORMĀCIJA PAR DĀRGAKMEŅIEM

SADERINĀŠANĀS GREDZENU KATALOGS

SADERINĀŠANĀS GREDZENU KATALOGS
Vienreiz savā dzīvē Jums ir iespēja satikt šo īpašo cilvēku, un kas gan labāk var atspoguļot mūžīgo mīlestību kā saderināšanās gredzens? Mēs, GLAMIRA, zinām, cik nozīmīgi ir izdarīt pareizo izvēli, un tāpēc mēs piedāvājam katalogu, kas palīdzēs jums izvēlēties labāko saderināšanās gredzenu savam tuvākajam.
SADERINĀŠANĀS GREDZENU KATALOGS

LAULĪBAS GREDZENU KATALOGS

LAULĪBAS GREDZENU KATALOGS
Laulības gredzeni simbolizē bezgalību un mūžīgu mīlestību. Tas ir atgādinājums par divu cilvēku vienotību, kuri solījuši cienīt viens otru visu savu dzīvi. Apskatiet mūsu laulību gredzenu katalogu, kas palīdzēs izvēlēties pareizo kāzu simbolu, kuru Jūs valkāsiet visu mūžu.
LAULĪBAS GREDZENU KATALOGS
boderATKLĀJ VAIRĀK
 • AKMEŅU SALĪDZINĀŠANA

  AKMEŅU SALĪDZINĀŠANA
  Dimanti, baltie safīri un Swarovski kristāli var izskatīties vienādi ar neprofesionāla aci, bet tas tā nav, jo visiem trīs akmeņiem ir unikālas īpašības, priekšrocības un tie var būt piemēroti dažādos gadījumos. Noklikšķiniet šeit, lai apskatītu to atšķirības pirms izvēlaties pareizo akmeni!

 • DZIMŠANAS AKMEŅA KATALOGS

  DZIMŠANAS AKMEŅA KATALOGS
  Dzimšanas akmens jau izsenis ir bijis veids, kā asociēt savu dzimšanas mēnesi ar retu un ekskluzīvu dārgakmeni. Tas tiek uzskatīts par ļoti nozīmīgu dāvanu visu veidu gadījumos, un visiem dzimšanas akmeņiem ir unikālas spējas. Uzziniet vairāk par dzimšanas akmeņiem šeit!

 • INFORMĀCIJA PAR KRĀSAINIEM DIMANTIEM

  INFORMĀCIJA PAR KRĀSAINIEM DIMANTIEM
  Dabiski krāsainie dimanti ir zināmi kā reti, skaisti un ekskluzīvi dārgakmeņi.
  Tie var būt dažādās krāsās, piemēram, rozā, brūnā, dzeltenā un citās. Uzziniet vairāk par krāsaino dimantu pasauli šeit.

 • INFORMĀCIJA PAR PĒRLĒM

  INFORMĀCIJA PAR PĒRLĒM
  Aizvēsturisko laikmetu cilvēki bija pirmie, kas iepazina pērļu skaistumu. Šī dārglieta veidojas dabīgi bez cilvēku palīdzības, un daudzas sievietes to uzskata par izsmalcinātu dāvanu. Tā ir arī saistīta ar Mēnesi un Venēru. Uzziniet vairāk par pērlēm šeit.

 • GREDZENU IZMĒRU KATALOGS

  GREDZENU IZMĒRU KATALOGS
  Viena no svarīgākajām lietām, iegādājoties gredzenu visneaizmirstamākajam brīdim Jūsu dzīvē, ir izvēlēties pareizo izmēru. Ir dažādi apstākļi, kas ietekmē šo procesu. GLAMIRA Jums piedāvā gredzena izmēru katalogu, kā arī iespēju pasūtīt bezmaksas gredzenu izmēra mērītāju precīzai mērīšanai. Uzziniet vairāk šeit!

 • APROČU IZMĒRU KATALOGS

  APROČU IZMĒRU KATALOGS
  Vissvarīgākais, izvēloties pareizo aproci, ir plaukstas locītavas izmērs. Noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu visu, kas Jums jāzina, lai iegūtu precīzu izmēru!

 • KĀPĒC IZVĒLĒTIES GLAMIRA?

  KĀPĒC IZVĒLĒTIES GLAMIRA?
  Mēs esam apņēmušies sniegt visaugstāko klientu apkalpošanu, kā arī nodrošināt produktus ar visaugstāko kvalitāti. Uzklikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk, kāpēc zvēlēties GLAMIRA Jūsu īpašajam notikumam

 • VISBIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

  VISBIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI
  Mēs skaidri apzinamies, ka šis varētu būt viens no svarīgākajiem pirkumiem Jūsu dzīvē, un mēs esam gatavi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem, lai Jūs būtu pārliecināti, ka esat izvēlējušies nekļūdīgi. Noklikšķiniet šeit, lai apskatītu visbiežāk uzdotos jautājumus!