Vīriešu juvelierizstrādājumi

Glamira piedāvā jauna stila, asa prāta un izsmalcinātības definīciju vīriešu juvelierizstrādājumiem. Vīrieši, kuri rūpējas par savu imidžu, atradīs visu nepieciešamo, lai izskatītos pievilcīgi.

Vīriešu juvelierizstrādājumi
IETEIKTIE PRODUKTI
boderATKLĀJ VAIRĀK
  • Vīriešu auskariJauns

    Vīriešu auskari
    Kurš teicis, ka vīrieši nevar būt stilīgi? Ar GLAMIRA īpašo vīriešu auskaru kolekciju Jūs liksiet uz sevi atskatīties!

  • SREBRNO PRSTENJE

    SREBRNO PRSTENJE
    Vienkārši tomēr žilbinoši. Parādi savu stilu ar neparastu izstrādājumu un padari savu izskatu elegantu!
GLAMIRA juvelierizstrādājumi vīriešiem - personalizēti gredzeni un aproču pogas vīriešiem

Dažkārt saka, ka vīrietim nav nepieciešamas rotaslietas, pietiek ar pulksteni un kāzu gredzenu. Lai vai kā, ar jauno definīciju par vīriešu stilu, GLAMIRA atver ceļu uz vīrieša garderobi, liekot lietā atjautīgus, gudrus, elegantus vīriešu juvelierizstrādājumu akcentus. Lai izceltu maskulīno imidžu, GLAMIRA piedāvā gredzenus vīriešiem un arī aproču pogas. Ne tikai apģērbs izceļ vīrieti, bet gan arī juvelierizstrādājumi! Droši variet personalizēt savu ideju – vīriešu gredzenus vai aproču pogas. Kad iedomājaties par dārgakmeņiem, visdrīzāk Jums prātā ienāk dimants, safīri, rubīni, smaragdi. Protams, tas viss ir skaisti, bet GLAMIRA piedāvājumā ir vairāk kā 20 variantu, tajā skaitā onikss un Swarovski kristāli. Katram dārgakmenim ir savs īpašais tonis: balts, zils, violets, sarkans, dzeltens. Safīri, ametisti, topāzi, granāti, citrīni....
Personalizējot savu rotaslietu nozīmē, ka tāda vairs nebūs nevienam, bet gan tikai un vienīgi Jums! Variet izvēlēties balto, dzelteno, sārto zeltu vai sudrabu, lai izveidotu savu gredzenu vai aproču pogas. Vēl jo vairāk GLAMIRA piedāvā zelta divkrāsu- balts/dzeltens vai sārts/balts variantus. Pieejama arī gravēšanas iespēja. Viss ir Jūsu rokās un prātā, ļaujiet, lai sirdsbalss vada.
Ar juvelierizstrādājumiem vīriešiem GLAMIRA ļauj Jums akcentēt savu spēcīgo personību!