Notiek ielāde...

MŪSU PAKALPOJUMI

Gredzena izmērs ir tikpat svarīgs kā pats gredzens Graciozais un ērtais stils pastiprinās saikni ar eleganto gredzenu. GLAMIRA nepadosies līdz jūs nebūsiet apmierināts ar visiem aspektiem, līdz ar to mēs piedāvājam bezmaksas izmēru maiņu jūsu gredzenam ar vai bez gravējumiem vienu reizi 60 dienu laikā no iegādes brīža.

service@glamira.lv vai zvanot 80 005 997. Mūsu komanda ar prieku Jums palīdzēs!

Izveido intīmu vai personīgu ziņu ar bezmaksas gravējumu, kas būs sentimentāla vērtība visa mūža garumā. Liec viņai justies īpašai un eksluzīvai - tāpat kā viņas gredzens.

GLAMIRA iegravēs jūsu gredzenā bez maksas, ja izvēlēsities šo variantu iegādes brīdī. Jūs varat izvēlēties no četriem dažādiem fontiem, kā arī iekļaut speciālos simbolus kā sirdis vai bezgalības simbolu. Maksimālais simbolu skaits, ko iespējams uzrakstīt, ir 25 - iekļaujot atstarpes, ikonas un burtus.

Ja jūs pasūtījāt savu produktu bez gravējuma un vēlāk nolēmāt, ka vēlaties to iegravēt, mēs to labprāt darīsim par nelielu samaksu - 20 €, ieskaitot sūtījumu pēc gravēšanas.

Lūdzu, izvairieties no iegravējumu veikšanas pie trešajām partijām kā, piem;eram, cita juveliera vai kāda, kas nav GLAMIRA, jo tas ietekmēs jūsu mūža garantiju.

GLAMIRA izceļas savā sektorā ar pievilcīgo mūža garantiju. Kāzu vai saderināšanās gredzens tiek iegādāts uz mūžu, līdz ar to mēs vēlamies garantēt augstākās kvalitātes produktu ar piemērotu garantiju. Mūža garantija tiek piemērota visām GLAMIRA rotaslietām, jo mēs esam pārliecināti par savu produktu. Ja būs radies kāds defekts ražošanas laikā, tad GLAMIRA pārbaudīs un salabos produktu. Lūdzu, skatieties mūsu atgriešanas politiku, lai iegūtu sīkāku informāciju.

Rotaslietas ir delikātas, līdz ar to ir nepieciešama papildus rūpes tās piegādājot. GLAMIRA piedāvā papildus sūtījumu apdrošināšanu visiem pasūtījumiem, ja pasūtījums tiek pazaudēts vai bojāts tās laikā. Tiklīdz sūtījums tiks jums nosūtīts, mēs jūs nodrošināsim ar sūtījuma izsekošanas numuru.

Mēs iesakām atvērt un pārbaudīt iepakojumu, lai pārbaudītu saturu un bojājumus. Ja tiek konstatētikaut kādi bojājumi, iesniedziet bojājumu pieprasījumu un noraidiet piegādes ziņojumu.

Ja jūs neesiet apmierināts ar savu sūtījumu, tad variet atgriezt preces atpakaļ GLAMIRAI, lai iegūtu atpakaļ naudu, veiktu izmēra mainīšanu, gravēšanu vai arī remontu. Iesniedziet pasūtījuma atgriešanas formu, ko ir iespējam aizpildīt ar dažiem peles klikšķiem. printē un sūti atpakaļ kopā ar produktu. Tiklīdz pasūtījuma atgriešanas forma ir iesniegta, jūs saņemsiet informāciju uz e-pastu, par to kā veikt preces atgriešanu. Lūdzu, izlasiet mūsu atgriešanas politiku pirms sūtiet preci atpakaļ.

GLAMIRA saprot speciālo mirkļu nozīmi un to ka katra detaļa ir no svara, līdz ar t stilīga, bezmaksas dāvanu kastīte tiek nosūtīta kopā ar pirkumu.

2012. gadā mēs sākām izveidot un attīstīt paši savus produktus. Ienākot starptautiskajā tirgū, bija nepieciešams izmantot uzņēmuma ģemologu zināšanas, lai saglabātu profesionālo servisu un sasniegtu visaugstāko kvalitāti. Mūsu gemoloģijas speciālisti manuāli izvēlas izmantotos dārgakmeņus un apstiprina, ka tie atbilst mūsu kvalitātes standartiem, kurus mēs vienmēr cenšamies sasniegt.

GLAMIRA saprot vēlmi pēc perfektuma, kad īpašais mirklis ir tuvu. Gredzena izmērs ir tik pat svarīgs kā pats gredzens un GLAMIRA palīdz tev, kad tas ir nepieciešams.

Pasūti bezmaksas gredzena noteicēju klikšķinot šeit vai arī uzrakstot mums uz e-pastu service@glamira.lv iekļaujot vārdu, uzvārdu un adresi un e-pasta tēmā norādot "Pasūtīt gredzena izmēra noteicēju". Bezmaksas gredzena izmēra noteicēju var arī pasūtīt visās produktu lapās tieši zem sadaļas, kur norādīta cena un tur ir uzrastīts: “ATRODI SAVU GREDZENA IZMĒRU”.

GLAMIRA eksperti palīdzēs jums pieņemt lēmumu, kādam speciālam notikumam. Liec mums zināt, ja jums ir nepieciešams kāds papildus viedoklis vai ieteikums, tad pieredzējis profesionālis ar lielāko prieku jums palīdzēs. Pajautā ekspertam iespēja pati par sevi ir ļoti praktiska, jo uzreiz var izvēlēties iespējas pēc cenu diapozona, gadījuma vai rotaslietu tipa kādu vēlaties. Profesionāļi apskatīs visas sīkākās detaļas un dalīsies ar savām domām ar jums. Lai ieniegtu pieprasījumu nospied šeit, tas aizņems tikai dažas minūtes.

Kā Izlietot Savu Kupona Kodu

Piedalies mūsu kampaņās, izmantojot informatīvo ziņojumu vai piedalies Facebook kampaņās mūsu Facebook Fanu lapā lai iegūtu kuponus.

Kupona izmantošana

- Tikai viens kupons var tikt izmantots vienā pasūtījumā.

- Kuponi var tikt izmantoti pirms pasūtījuma apstiprināšanas.

- Kuponi nevar tikt apmainīti pret naudu.

Derīgums

- Dāvanu kuponi ir izmantojami tikai notiektu laiku. Kupona derīgums ir redzams uz konkrētās kampaņas kupona.

Atgriešana

- Ir iespējams atgriezt produktus, kas iedādāti ar dāvanu kuponiem.

- Ja kāda iemesla dēļ jūs vēlaties atgriezt preci, kas pirkta par dāvanu kuponu, jūs saņemsiet maksājumu kredīta veidā jūsu Glamira klienta kontā.

Kuponi un atlaižu akcijas

- Mēs piedāvājam dažādas akcijas dažādiem gadījumiem visa gada laikā.