Notiek ielāde...

MŪSU PAKALPOJUMI

Gredzena izmērs ir tikpat svarīgs kā pats gredzens. Ērtums, to valkājot, pastiprina saikni ar eleganto juvelierizstrādājumu. GLAMIRA nerimsies līdz būsiet apmierināti ar visiem Jūsu iegādātā izstrādājuma aspektiem. Mēs piedāvājam izmēra maiņu jūsu gredzenam, ar vai bez gravējuma, vienu reizi 60 dienu laikā, skaitot no piegādes datuma, bez maksas.

Plašākai informācijai, aicinām izlasīt mūsu Pasūtījuma Atgriešanas politiku, noklikšķinot šeit. Papildus jautājumu vai neskaidrību gadījumā, lūdzam droši sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu, nosūtot e -pastu uz service@glamira.lv vai, zvanot pa tālruni 80 005 997. Mūsu Klientu apkalpošanas dienests labprāt Jums palīdzēs!

Izveido personīgu ziņu ar bezmaksas gravējumu, kas būs sentimentāla vērtība visa mūža garumā. Liec viņai(-am) justies īpašai(-am) un eksluzīvai(-am) - tāpat kā viņas(-a) gredzens.

GLAMIRA iegravēs jūsu gredzenu bez maksas, ja izvēlēsieties šo variantu iegādes brīdī. Jūs varat izvēlēties no četriem dažādiem fontiem, kā arī iekļaut simbolus, tādus kā sirdis vai bezgalības simboli. Maksimālais simbolu skaits, ko iespējams iegravēt, ir 25 - iekļaujot atstarpes, simbolus un burtus.

GLAMIRA, juvelierizstrādājumu tirdzniecības nozarē izceļas, piedāvājot saviem izstrādājumiem Ražotāja Mūža Garantiju. Laulības vai saderināšanās gredzens ir mūža pirkums, tāpēc vēlamies apliecināt, ka saņemat augstākās kvalitātes izstrādājumu ar atbilstošu garantiju. Ražotāja Mūža Garantija attiecas uz visiem GLAMIRA juvelierizstrādājumiem un mēs galvojam par to kvalitāti. Jebkura ražošanas defekta gadījumā GLAMIRA klātienē pārbaudīs Jūsu juvlierizstrādājumu un labprāt to salabos. Plašākai informācijai lūdzam apskatīt mūsu Pasūtījuma Atgriešanas nosacījumus.

Juvelierizstrādājumi ir smalki un delikāti, Tapēc piegādes laikā tiem nepieciešama īpaša uzmanība. GLAMIRA piedāvā bezmaksas un apdrošinātu piegādi visiem pasūtījumiem; atbild par nozaudēšanu vai bojājumiem tranzīta laikā. Kad pasūtījums tiks nodots piegādes kompānijai, jums tiks izsniegts tā izsekošanas numurs.

Piegādes brīdī iesakām atvērt sūtījumu un pārbaudīt, vai Jūsu pasūtījums atbilst saturam. Ja konstatējat bojājumus, lūdzu, iesniedziet zaudējumu atlīdzināšanas prasību piegādes kompanijai un noraidiet piegādes kvīti.

Ja neesat apmierināti ar pasūtīto preci, laipni aicinām atgriezt to, lai saņemtu atmaksu; veiktu izmēru maiņu; pievienotu gravējumu vai pieprasītu labošanu. Iesniedziet atgriešanas pasūtījuma veidlapu tiešsaistē, kuru varat aizpildīt ar pāris vienkāršiem klikšķiem. Pēc pasūtījuma atgriešanas veidlapas iesniegšanas, Jūs saņemsiet turpmākus norādījumus par preces atgriešanu uz savu e -pasta adresi, kā arī aizpildītās veidlapas kopiju, kuru nepieciešams izdrukāt un pievienot iepakojumā kopā ar juvelierizstrādājumu. Pirms juvelierizstrādajuma nosūtīšanas mums, lūdzam iepazīties ar Pasūījuma Atgriešanas Nosacījumiem.

GLAMIRA saprot, ka īpašajos mirkļos katrai detaļai piemīt liela nozīme. Tāpēc gaumīga dāvanu kastīte tiks jums nosūtīta kopā ar pirkumu.

2012. gadā mēs sākām radīt un izstrādāt savus juvelierizstrādājumu dizainus. Lai ieietu starptautiskajā tirgū, bija nepieciešams izveidot specializētu uzņēmuma ģemologu komandu. Mūsu eksperti, lai nodrošinātu profesionālu apkalpi ar iespējami visaugstāko kvalitāti, pašrocīgi pārbauda un izvēlas katru dārgakmeni un apstiprina to kvalitāti.

GLAMIRA saprot Jūsu tieksmi pēc nevainojamības, sevšķi, kad svarīgais mirklis ir tuvu. Gredzena izmērs ir tikpat svarīgs, kā pats gredzens un GLAMIRA būs Jums līdzās visnepieciešamākajā brīdī.

Pasūtiet bezmaksas gredzena izmēra noteicēju, klikšķinot šeit vai arī rakstot mums uz service@glamira.lv, sniedzot vārdu, uzvārdu un adresi, e-pasta tēmā norādot "Pasūtīt gredzena izmēra noteicēju". Bezmaksas gredzena izmēra noteicēju ir arī iespējams pasūtīt, uzklikšķinot uz jebkura juvelierizstrādājuma, kur, attiecīgi, zem konkrētā juvelirizstrādajuma norādītās cenas un piegādes informācijas, atradīsiet ar sarkanu rakstītu: "Atrast savu izmēru". Jums tikai atliek uzklikšķināt uz tā un ievadīt vajadzīgos datus.

GLAMIRA eksperti palīdzēs jums pieņemt pareizo lēmumu Jūsu īpašajam pirkumam. Aicinām sazināties ar mums, ja Jums ir nepieciešama konsultācija par mūsu piedāvāto juvelierizstrādājumu cenu diapazoniem, kolekcijām un dizainiem, metāliem un dārgakmeņiem, stilu un gaumi, kā arī, atbilstību un piemērotību konkrētam notikumam u.c. Profesionāļi izskatīs un izvērtēs Jūsu pieprasījumu ar vissmalkāko pieeju katrai detaļai, un dalīsies ar Jums panāktajos rezultātos, papildus sniedzot savu viedokli un ieteikumus. Konsultācijas saņemšanai, noklikšķiniet šeit - tas aizņems tikai dažas minūtes.

Kā Izlietot Savu Kupona Kodu

Piedalieties mūsu akcijās, izmantojot informatīvos ziņojumus vai Facebook. Sekojiet līdzi mūsu Facebook Fanu lapai, lai saņemtu atlaižu kuponus.

Kupona izmantošana

- Tikai viens kupons var tikt izmantots vienā pasūtījumā.

- Kuponi var tikt izmantoti pirms pasūtījuma apstiprināšanas.

- Kuponi nevar tikt apmainīti pret naudu.

Derīgums

- Kuponi un dāvanu kartes ir izmantojami tikai noteiktu laiku. To derīguma termiņš ir norādīts uz konkrētās davanu kartes vai kupona.

Atgriešana

- Ir iespējams atgriezt produktus, kas iedādāti ar dāvanu kuponiem.

- Ja kāda iemesla dēļ, vēlaties atgriezt pasūtījumu, kas iegādāts, izmantojot dāvanu karti, nauda par to tiks atgriezta veikala kredīta veidā un pārskaitīta Jūsu GLAMIRA klienta kontā.

Kuponi un atlaižu akcijas

- Mēs piedāvājam dažādas akcijas dažādiem gadījumiem visa gada laikā.