Vīriešu – Gredzeni

207 produkti [i]
Ātras filtrs
Atlasīt Akmens <span>Atlasīt</span> Akmens
Clear
Karāts Karāts
  • Vairāk
    Filtrs
Režģis 
Dilstošā kārtībā
Vienības 1 uz 30 no 207 kopā
Par lapu
  • Kārtot pēc
  • Filtrs
    Uzlabots
Atrasti 207 pielāgojami produkti. [i]
Stili
Akmens
Metāla
krāsa
Karāts
Filtrs
Uzlabots
Notiek ielāde ... Ielādēt vairāk...
Režģis 
Dilstošā kārtībā
Vienības 1 uz 30 no 207 kopā
Par lapu

Gredzeni vīriešiem Glamira.lv – zelta un sudraba gredzeni vīriešiem

GLAMIRA apzinās, ka Jūsu juvelierizstrādājumiem jābūt tikpat īpašiem, kā Jūs pats. Tāpēc GLAMIRA ir radījusi unikālu vīriešu gredzenu kolekciju, tās dizaini ir īpaši, katrs gredzens ir īsts augstas kvalitātes meistardarbs. Bet tikpat labi Jūs variet personalizēt savus juvelierizstrādājumus, likt lietā savas idejas, tādējādi vēl jo vairāk, pasvītrojot savu Es.
Izvēlieties savu īpašo dārgakmeni – rubīnu, smaragdu vai īstu dimantu. Vīriešu dimanta gredzens nevienu neatstās vienaldzīgu! Tik pat spēcīgi (bet jau ekonomiskāks variants) iedarbojas vīriešu sudraba gredzens ar Swarovski kristāliem. Ne tikai dārgakmeņi izceļ Jūsu izskatu, arī dārgmetālam arī ir ļoti liela nozīme. GLAMIRA piedāvā plašu klāstu: dārgmetāls viens pats, dārgmetālā iestrādāti dārgakmeņi, dārgmetālu sajaukums u.c
Izvēlieties starp spēcīga dizaina vīriešu zelta gredzeniem. Zelts vienlaicīgi ir vienīgais īpašais, retais un izturīgais materiāls.
GLAMIRA piedāvā gravēšanas iespējas, izdomājiet tieši ko Jūs vēlētos iegravēt, un mēs to paveiksim.
GLAMIRA zina, ka vīrietim stils un tā izjūta ir ļoti būtiska. Tāpēc esiet radošs, un ļaujiet GLAMIRA vīriešu gredzeniem to akcentēt!