x
 
   
Oniksa juvelierizstrādājumi

ONIKSS

Melnais onikss ir pusdārgakmens, kas pieder kristālu ģimenei. Pateicoties tā dziļai, tumši melnai krāsai, tas ir ieguvis popularitāti rotaslietās.

IETEIKTIE PRODUKTI

ONIKSS

Melnais onikss ir pusdārgakmens un ahāta paveids. Pateicoties tās dziļai, tumši melnai krāsai, tas ir ieguvis popularitāti rotaslietās. Melnais onikss simbolizē spēku un izturību, grieķi un romieši to izmantoja kā dziedniecības akmeni senajos laikos, jo uzskatīja to kā aizsargu pret traumām, neveiksmēm un pat dievu dusmām. Onikss ir minēts arī Bībelē dažādās vietās. Šodien juvelierizstrādājumu tirgus piegādā to no Argentīnas, Brazīlijas un Indijas, kur galvenokārt notiek melnā oniksa iegūšana. Dārgais un retais melnais onikss ir jūlijā dzimušo un Mežāža zodiaka zīmes akmens, kas ir arī Saturna akmens.

Glamira atlasa melno oniksu ar AAA kvalitāti un apvieno to ar īpašu dizainu vīriešiem. Glamira profesionāļu komanda zina, ka tas saskan ar vēso metālu, piemēram, platīnu, sudrabu un zeltu. Jūs varat pielāgot rotaslietas ar oniksu un jebkuru krāsu sakausējumu, piešķirot tam patīkamu kvēli. Citiem vārdiem sakot, Jūs varat personalizēt jebkuru izvēlēto rotu, lai izveidotu, piemēram, aproču pogu pāri no oniksa. Vai varat izmantot šīs nakts krāsas uz melnā oniksa gredzena kā apliecinājumu Jūsu spēcīgai, un neatkarīgai personībai. Glamira rada veidu kā parādīt savu personību ar melnā oniksa juvelierizstrādājumiem vīriešiem