Notiek ielāde...

KĀPĒC IZVĒLĒTIES GLAMIRA ?

Neierobežota izvēle dārgakmeņos

GLAMIRĀ jūs atradīsiet neizsmeļamu rotaslietu kolekciju, izvēlies savu mīļāko! Milzīgs dārgakmeņu un krāsu daudzums. Mēs cenšamies nodrošināt pēc iespējas lielāku izvēli, lai mūsu klientiem izvēles iespējas būtu plašākas. No tradicionālā baltā dimanta līdz mūsu jaunākajām krāsaino dimantu kategorijām vai retākām dārgakmeņu toņos, piemēram, London Blue Topaz, jūs noteikti atradīsiet piemērotāko sev.

Dažādi stili

GLAMIRA dizaineri vienmēr cenšas pēc iespējas vairāk piedāvāt mūsu klientiemvariantus. Tieši šī iemesla dēļ mūsu vietnē jūs atradīsiet nebeidzamu dažādu rotaslietu klāstu. Tik lielā sortimentā - ikviens varēs izvēlēsies savas rotas.

Ilggadīga pieredze

Pateicoties daudzu gadu profesionālai attieksmei un centieniem pastāvīgi uzlabot mūsu darbu, GLAMIRA ir izplatījies pa daudzām valstīm un ir departamenti visā pasaulē. Pasūtīšana no mums garantē rotaslietu, kas liecina par uzticību daudzu gadu pieredzei nozarē.

Speciālistu kvalitātes novērtējums

GLAMIRA nodrošina, ka mūsu rotaslietas ir visaugstākās kvalitātes. Mūsu profesionāļu komanda kontrolē katru pārdoto lietu. Katrs mūsu rotaslietu detaļa tiek veidotas un izgatavotas ar vislielāko rūpību un uzmanību, vienlaikus izmantojot pieredzi un padziļinātas zināšanas šajā jomā.

Dažādas maksājuma metodes

GLAMIRA cenšas padarīt pasūtīšanas procesu pēc iespējas gludāku un ērtāku. Mēs piedāvājam dažādus norēķinu veidus, lai jūs varētu izvēlēties sev vispiemērotāko.

Ētikas nodrošinātas vietas

GLAMIRA strādā tikai ar ētiskām un regulētām dārgakmeņu ieguves vietām. Iegādājoties rotaslietu šeit, jūs varat būt pārliecināti, ka dārgakmeņi nav no konfliktu zonām un tikai no visticamākajiem avotiem.

Ātra bezmaksas piegāde

GLAMIRA nodrošina apdrošinātu ātru bezmaksas piegādi uz jūsu adresi. Mēs strādājam ar uzticamām piegādes kompānijām, kas pārliecinās, vai jūsu pasūtījums sasniegs jūs droši un pēc iespējas īsākā laikā.

Sertifikācijas

Mūsu klientiem tiek nodrošināta apstiprināta GL sertifikācija, kā arī iespēja pasūtīt GIA sertifikātus dimanta rotaslietām.

Pasūtīšana bez riska

Pasūtot GLAMIRA, jūs varat būt pārliecināti, ka neuzņematies nekādus riskus. Mēs nodrošinām saviem klientiem iespēju atgriezt preci 60 dienu laikā, lai jūs būtu pārliecināti, iegādājoties rotaslietas, kas jums ir piemērotas, bez nekādām šaubām. Nav vajadzības uztraukties par nepareizu gredzena izmēru, jo jums ir iespēja mainīt savu gredzenu vienu reizi 60 dienu laikā. Papildus tam mūsu sniegtā mūža garantija ir pārliecinošs pierādījums tam, ka mēs uzticamies savai kvalitāti un servisam.