Notiek ielāde...

KĀPĒC IZVĒLĒTIES GLAMIRA ?

Neierobežota dārgakmeņu izvēle

Pie mums, tiešsaistes juvelierizstrādājumu veikalā GLAMIRA, ir pieejams pārsteidzoši plašs dārgakmeņu juvelierizstrādājumu klāsts ar dažādām krāsu variācijām. Sākot ar tradicionālo balto dimantu un beidzot ar mūsu jaunākajām krāsaino dimantu kategorijām, kā arī retākām dārgakmeņu nokrāsām, piemēram, Londonas zilo topāzu. Jūs noteikti atradīsiet sev piemērotāko izstrādājumu.

Dažādi stili

Mēs cenšamies nodrošināt dažādus stilus dažādām gaumēm, lai sniegtu mūsu klientiem pēc iespējas vairāk izvēles iespējas. GLAMIRA dizaineri vienmēr cenšas nodrošināt mūsu klientiem pēc iespējas vairāk iespēju. Tieši tāpēc mūsu vietnē jūs varat atrast milzīgu daudzumu dažādu stilu rotas, piemērojamas katrai gaumei.

Ilggadīga pieredze

Pateicoties daudzu gadu profesionālai attieksmei un centieniem pastāvīgi uzlabot savu darbu, GLAMIRAs tiešsaistes veikali ir izplatijušies daudzās pasaules valstīs. Razošanas un dispečeru punkti ir vairāk nekā 8 dažādās pasaules valstīs. Visas pie mums pasūtītās rotaslietas liecina par centību un gardiem ilgu pieredzi šai jomā.

Speciālistu kvalitātes novērtējums

GLAMIRA rūpējas, lai visas izgatavotās rotaslietas būtu vislabākajā kvalitātē. Katrs juvelierizstrādājums pirms izsūtīšanas tiek pedantiski pāraudīts, ņemot vērā visus kvalitāti noteicošos aspektus. Katra mūsu rotaslietu detaļa tiek ražota ar vislielāko rūpību un uzmanību, izmantojot gadiem ilgo pieredzi un augstās zināšanas šajā jomā.

Dažādi maksājumu veidi

GLAMIRA rūpējas par to, lai Jūsu iepirkšanās noritētu pēc iespējas raitāk un ērtāk. Jums ir iespēja izvēlēties starp dažādiem maksājumu veidiem, atrodot sev piemērotāko.

Ētikas principi

GLAMIRA sadarbojas tikai ar ētiskiem un reglamentētiem dārgakmeņu ieguves apgabaliem. Iegādājoties juvelierizstrādājumus pie mums, Jūs varat būt pārliecināti, ka dārgakmeņi nav nākuši no konflikta zonām, bet gan vienīgi no visuzticamākajiem avotiem.

Ātra bezmaksas piegāde

GLAMIRA garantē apdrošinātu, ātru un bezmaksas piegādi uz Jūsu adresi. Mēs sadarbojamies ar uzticamiem piegādes uzņēmumiem, kas nodrošina Jūsu pasūtījuma uzticamu, ātru un efektīvu piegādi.

Sertifikācijas

Ikvienam GLAMIRA juvelieizstrādajumam tiek izsniegta apstiprināta GL sertifikācija, kā arī piedāvājam iegādāties GIA (Amerikas Ģemoloģijas Institūts) sertificētus dimanta juvelierizstrādājumus.

Pasūtīšana bez riska

Veicot pasūtījumu GLAMIRA tiešsaistes veikalā, Jūs varat būt pārliecināti, ka neriskējat. Mēs piedāvājam saviem klientiem 60 dienu pasūtījuma atgriešanas iespēju, lai Jūs bez šaubām varētu atrast un iegādāties sev piemērotas rotas. Nav nepieciešamības uztraukties par nepareizi izvēlētu gredzena izmēru, jo Jums ir iespēja to mainīt bez maksas 60 kalendāro dienu laikā, skaitot no piegādes datuma. Turklāt mūsu izsniegtā Ražotāja Mūža Garantija ir pārliecinošs un uzticams pierādījums tam, ka GLAMIRA piedāvā kvalitatīvus juvelierizstrādajumus un pakalpojumus.