Notiek ielāde...

Akmeņu salīdzinājums

No pirmā acu uzmetiena dimantus, balto safīrus un swarovski var nebūt viegli atšķirt. Visiem trim akmeņiem ir unikālas īpašības, pozitīvi aspekti un noteikti kritēriji, kas dažkārt var būt piemēroti. Kas attiecas uz krāsu, balts joprojām ir juvelierizstrādājumu elegances krāsa, izvēloties rotaslietas, padarot balto krāsu par vienu no populārākajām izvēlēm. Galvenā atšķirība, kas ļauj atšķirt balto safīru no dimanta, ir gaismas lūzums - gaismas caurlaidības process akmenī, tādējādi radot graciozu mirgošanu. Galvenā atšķirība starp dimantu un Swarovski kristālu ir tā, ka dimanti ir dabiski akmeņi, bet Swarovski kristāli ir cilvēku izgatavojums.

Gan baltie safīri, gan dimanti izskatās lieliski kaklarotās, gredzenos vai auskaros, jo dimanta un baltā safīra cietība ir ideāli piemērota jebkuram stilam vai modelim. Lai gan dimanti un baltie safīri ir līdzīgi izgaismoti, tie ir iegūti no dažādiem ģeoloģiskiem avotiem, un to minerālu īpašības ir atšķirīgas. Baltie safīri nāk no korundas dārgakmens šimenes, kas sevī iekļauj arī krāsainos safīrus un rubīnus, bet dimantu saturā ir ogleklis, kas arī ir kā sastāvdaļa grafītam un oglēm. Ja jūsu budžets to atļauj, mēs ļoti iesakām izvēlēties dimantu, bet, ja jūs meklējat lētāku alternatīvu, varat izvēlēties balto safīru ar līdzīgu kvalitāti.

Dimants veidojas dziļi pazemē ar lielu karstumu un spiedienu, un šis augstais spiediens padara dimantu par viscietāko un visvairāk vadošo materiālu. Vulkāna izvirdumi izceļ dimantus, savukārt safīras parādās un stāv uz virsmas kā nogulumiežu klintis. Dimantu rotaslietas ir jāaprūpē ļoti uzmanīgi, lai tās saglabātu spilgtumu un kontrastu. Jūs varat izmantot mīkstu zobu suku un īpašu pastu, lai notīrītu dimantus, bet, ja Jums ir baltais safīrs, to nedrīkst darīt pārāk bieži. Uzmanību piesaistošais dimanta atspīdums ir mūžīgs un vienmēr populārs, izvēloties stilīgu saderināšanās gredzenu vai laulību gredzenus.

Apskatīsim atšķirības starp balto safīru un dimantu, kad runa ir par krāsu, krāsu pārtraukumiem un izturības kritērijiem.

Krāsa

Lai redzētu atšķirību starp balto safīru un dimantu, jūs varat pārbaudīt gaismas atspulgu. Parasti dimants ļoti spēcīgi atspoguļo gaismu un rada elpu aizraujošu atspulgu. Baltais safīrs ir arī spīdīgs, bet ne tik izteikti.

Gaismas atstarošna

Kad gaisma tiek absorbēta dārgakmeņa stūros, gaismas ceļojums sākas leņķu iekšpusē, un gaismas nobīde parādās no vienas puses uz otru, piemēram, ar nebeidzamu saules gaismu. Dimantiem ir liels gaismas atspīdums to konstrukcijas dēļ un tāpēc tie atspīd tik gaiši. Šis atpīdums arī ietekmē dimanta vērtību. Ja salīdzināsi safīrus ar dimantiem, ad varēs redzēt, ka dimantu atspīdums sevī ietver visas varavīksnes krāsas. Apbrīnojamās krāsas kļūst redzamas, pateicoties gaismai, un tas ir retums. Reti dārgakmeņi vienmēr ir ļoti vērtīgi un viņu pieprasījums ir augsts visu laiku, pateicoties gaismas atspilgam un lieliskajam mirdzumam.

Izturība

dimantu izturība ir četras reizes stiprāka kā baltajam safīram, un tas padara šo dārgakmeni ļoti spēcīgu. Balto safīru nav viegli saskrāpēt un nav svarīgi, kuru jūs izvēlaties, jo ar meistarīgu izveidi rotaslieta kalpos visu mūžu.

Papildus

Salīdzinot dimantu un Swarovski, jūs, iespējams, neredzat lielu atšķirību, taču patiesībā atšķirība ir milzīga, kad sākat skatīties ar zināšanām no citas perspektīvas.

Swarovski ir stikla kristāls, kas izgatavots Austrijā. Tas nav atrodams dabā, līdz ar to tas nav dabisks dārgakmens. Swarovski priekšrocība ir spilgts spīdums un lieliska kristāliska caurspīdība. Turklāt tas dod jums iespēju izvēlēties dažādas formas un dažādas krāsu iespējas.

Dimantiem ir atšķirīgi kritēriji, un šie kritēriji ir aprakstīti kā "4C", kas ir krāsa, griezums, tīrība un karāti. Šie kritēriji nosaka dimanta kvalitāti un, atkarībā no dažādajām nozīmēm, jūs varat arī iegādāties dimantu ar GIA sertifikātu. Sertifikāti nodrošina un pierāda visas iespējamās dimanta īpašības. Ja jums nevarat veikt izvēli starp dimantiem, swarovski vai baltajiem safīriem, izveidojiet tabulu galveno atšķirību noteikšanai. Dimants ir izturīgs un dabīgs akmens, rets, mirdzošs un visaugstākās kvalitātes. Swarovski kristāli ir veidoti labaratorijā, spīdošis, pieejami un salīdzināmi ar dimantiem pēc izskata. Baltais safīrs ir dabīgs akmens, izturīgs un par pieņemamu cenu.

Jūsu izvēle var būt gredzens, auskari vai kaklarota. Galvenais ir izvēlēties akmeni pēc jūsu gaumes, jūs varat būt pārliecināti, ka mūsu meistari ir reāli profesionāļi savā jomā, kā arī ņemot vērā jūsu budžetu pirkšanai. Mēs vēlētos jums atgādināt, ka neatkarīgi no tā, kādu akmeni izvēlaties, rotaslietas ir delikāts un graciozs gabals un nēsājot gredzenu, kaklarotu vai auskarus, nepieciešama aprūpe un uzmanība. Neatbilstošs nodilums var ietekmēt akmeni, tādēļ jums jābūt ļoti uzmanīgam un jācenšas izvairīties no skrāpējumiem - tas var ietekmēt krāsu vai mirdzumu.