Notiek ielāde...

ROKASSPRĀDZES IZMĒRU CEĻVEDIS

Aproce ir aksesuārs, ko izmanto gan ikdienas lietošanai, gan greznam izskatam, un tā atspoguļo gan sieviešu, gan vīriešu stilu. Lai neradītu nepatikšanas, izvēloties vislabāko jūsu gaumei atbilstošo rokassprādzi, ir jāatrod sev piemērotākais izmērs. Plaukstas locītavas izmērs var mainīties atkarībā no cilvēka svara. Ir arī citas lietas, kas ietekmē lielumu, piemēram, plaukstas atkaulotā struktūra vai dzimums. Parasti vīriešiem ir platākas plaukstas nekā sievietēm. Aproču modeļiem un tenisa rokassprādzēm jāpievērš uzmanība formai, ko jūsu roka uzņem, uzvelkot tās.

Vidējais rokassprādzes izmērs

Mēs ļoti labi saprotam, ka nēvēlaties mērīt dāvanas saņēmēja plaukstas locītavu, lai neizjauktu pārsteigumu.

Par laimi mūsu 60 dienu atgriešanas politika ļaus jums mainīt iegādāto rokassprādzi, ja rodas kādas problēmas ar izmēru.

Vidējais sieviešu aproces izmērs ir aptuveni 18 cm, bet vīriešiem - ap 20 cm. Un tas ir vienāds ar GLAMIRA aproces iespēju vidējo izmēru

Bezmaksas rokassprādzes izmēra noteicējs no GLAMIRA

Common Ring Sizes

Tiem, kam ir grūtības noteikt patieso aproces izmēru, rokassprādzes izmēra noteicējs pareizi noteiks jūsu izmēru. Izmantojot bezmaksas piegādes iespējas, mēs saviem klientiem piedāvājam vislabākos rezultātus, mērot aproci. Neaizmirstiet, ka atkarībā no vēlamā zīmola ir iespējami dažādi mērījumi. Tāpēc nepalaidiet garām šo iespēju saņemt savu bezmaksas rokassprādzes izmēra noteicēju ar bezmaksas piegādes iespēju.

Lūdzu, atsūtiet mums e-pastu uz service@glamira.lv ar savu vārdu un adresi, lai pieprasītu bezmaksas aproces mērītāju ar virsrakstu “pasūtīt aproces mērītāju”. Vai arī varat viegli aizpildīt šo veidlapu, lai pieteiktos uz bezmaksas aproces mērītāju. Kad esat pabeidzis pieteikumu, līdz 7 darba dienām bezmaksas aproces mērītājs tiks piegādāts uz jūsu adresi.

Izdrukājams rokassprādzes izmēra noteicējs

Izdrukājams rokassprādzes izmēra noteicējs

Ja nejauši glabājat printeri mājās, varat lejupielādēt šo izdrukājamo aproces izmēra noteicēju ar PDF formātu. Lūdzu, pārliecinieties, ka lejupielādes laikā nemaināt formātu, lai tas neietekmētu oriģinālo izmēru.

Ja jūs joprojām neesiet pārliecināti, kāds izmērs jums būtu vispiemērotākais, lūdzam sazināties ar mūsu ekspertiem, lai pārrunātu šo jautājumu tālāk. Sazinieties ar mums 

Padomi aproces izmēra noteikšanai

  • Tenisa un ādas aprocēm, lūdzu, pārliecinieties, ka mērāt tieši virs plaukstas kaula un pievienojiet šim mērījumam aptuveni 1,27cm. Tādā veidā jūsu rokassprādze nebūs ne pārāk vaļīga, ne pārāk stingra.
  • Ja vēlaties iegādāties aproču modeli, aizveriet pirkstus kopā un izmēriet vietu, kur plauksta ir platāka. Pēc tam, izmantojot GLAMIRA sniegto shēmu, izlemiet, kāds izmērs jums nepieciešams.
  • Mums ir ādas aproces iespējas vīriešiem. Varat pārliecināties par savu izmēru, izmantojot mūsu izmēru tabulu.

Rokassprādzes izmēru tabula

Zemāk jūs atradīsiet rokassprādžu / aproču standarta izmērus.

Uk Chart