Notiek ielāde...

LAULĪBU GREDZENU CEĻVEDIS

Kā izvēlēties metālu?

COLOURED DIAMOND EDUCATION

Izvēlieties sev vispiemērotāko metālu ņemot vērā to krāsu, izskatu, izturību, stiprumu un cenu.

Zelts: Zelts vienmēr ir bijis klasiska un nemanīga izvēle laulību gredzeniem. Dabiski maigais izskats un elegantais spīdums padara zelta laulības gredzenus romantiskus un iekārojamus. Zeltu mēra karātos un tas sastāv no 24 daļām. Tīrais zelts ir 24 karātu zelts, un tas ir pārāk trausls rotaslietu ražošanā, tāpēc to bieži sajauc ar citiem metāliem, lai veidotu gredzenu. 18 karātu zelts satur 75% tīra zelta,( 750. prove) 14 karātu zeltā ir 58,5%(585. prove) tīra zelta un 9 karātu zelts satur 37,5%(375. prove) tīra zelta. Cietība un izturība atkarīga no karātiem, atkarībā no jūsu vajadzībām, jūs varat izvēlēties zeltu ar vēlamo provi.
Zelta Laulību Gredzeni 

Pallādijs: Kā platīna ģimenes loceklis, pallādijam ir skaista dabiska sudrabbalta nokrāsa. Baltais un spīdīgais metāls sniedz elegantu izskatu. Pallādija izturība ir viena no augstākajām, tādēļ šie gredzeni ir mūžīgi. Pallādija lielākā priekšrocība ir tā vieglais svars. Lielāka izmēra izstrādājumiem pallādijs ir lieliska alternatīva. Ir svarīgi pieminēt, ka pallādijs ir viens no retajiem dārgmetāliem pasaulē ar savu unikalitāti un ilgmūžību, kas to padara ļoti īpašu.
Palādija Laulību Gredzeni 

Platīns: Pats prestižākais metāls priekš laulību gredzeniem noteikti ir platīns. Platīnam ir vislielākā izturība, tāpēc tas var šķist smagāks. Platīns ir 30 reizes retāks nekā zelts un 40% smagāks par 14 karātu zeltu. Platīna gredzena blīvums, tīrība un retums padara to ārkārtīgi vērtīgu un tas var palikt nemainīgs gadiem ilgi. Vēl jo vairāk, tā satīna izskatam un baltajam tonim ir dabisks un neatvairāms izskats.
Platīna Laulību Gredzeni 

Sudrabs: Spilgtais balti pelēkais sudraba tonis ir kā mēness atspulgs jūrā. Šī metāla atspīdums perfekti iet kopā ar jebkuru dārgakmeni. Sudrabs ir mīksts metāls un to bieži izmanto kopā ar citiem metāliem, lai palielinātu tā izturību. 925 sudrabs satur 92,5% tīra sudraba un piešķir gredzenam rafinētu nokrāsu un dabisko mirdzumu. Spilgtais sudraba spīdums ir ļoti pievilcīgs un izskatās moderns.
Sudraba Laulību Gredzeni 

Kā izvēlēties krāsu?

Krāsa ir īpašība, ko ir iespējams pielāgot stilam. Ir svarīgi ievērot vai persona, kam tiek rotaslieta iegādāta jau nenēsā kādas citas rotaslietas, lai to tonis labi izskatītos kopā. No otras puses, dažādas krāsas simbolizē dažādus notikumus.
Dzeltenais zelts

Dzeltenais zelts: Dzeltenā zelta siltais izskats ir kā spilgts saules stars. Tas ir moderns un klasisks, un pārsteidzošais efekts ir uz ilgu laiku. Dabiskā, eleganta kvēlojošā dzeltenā krāsa ir ideāli piemērota jebkuram stilam un ir ideāla izvēle klasiskiem dzīvesbiedriem, jo dzeltenais zelts nekad nav izgājis no modes. Tā konstanti spīdīgais skats ir uz mūžu, tāpat kā Jūs laulība.
Dzeltenā Zelta Laulību Gredzeni 

Baltais zelts

Baltais zelts: Baltā zelta baltais atspulgs rada modernu un unikālu izksatu. Tā izturība ir augstāka un tas ir lielisks risinājums, ja jūsu budžets ir ierobežots. Balto zeltu raksturo aukstums un izsmalcināts spīdums - tā popularitāte gada laikā nemazinās. Atstarojošā virsma sniedz oriģinalitāti un eleganta luksusa izskatu. Futūristisks, mūsdienīgs un burvīgs izskats akcentēs jūsu pārliecību.
Baltā Zelta Laulību Gredzeni 

Rozā zelts

Rozā zelts: Spilgtais un modernais rozā tonis ir ļoti populārs ar tā maigo un legnato izskatu. Maisījumā esošais varš dod metālu satriecošu rozā nokrāsu un tā popularitāte katru dienu pieaug. Rozā zelts ar savu izskatu reprezentē mīlestību, nosrošina sievišķīgu izskatu un varš pievieno izturību metālam. Senatnīgā stila gredzeni izkatās lieliski, jo to vilinošais skaistums nodrošina iespaidīgu izskatu jebkuram gredzenu stilam.
Sarkanā Zelta Laulību Gredzeni 

Kā izvēlēties apdari?

Pulējums

Pulējums

Vertikāli pārklāts (matēts)

Vertikāli pārklāts (matēts)

Horizontāli pārklāts ( matēts)

Horizontāli pārklāts (matēts)

Ledus matējums

Ledus matējums

Smilšu strūklas apdare

Smilšu strūklas apdare

Pulējums: Pulētas apdares gredzeni ir visplašāk pazīstami kā klasiskie gredzeni un ir ļoti ierasti rotaslietu pasaulē. Tam ir spīdīgs un atspoguļojošs efekts. Ja vēlaties acis piesaistošu gredzenu, tad pulētā apdare ir lieliska opcija dēļ atspīduma un spoguļa efekta. Gaismas atstarošana ir diezgan liela dēļ gaišās un spīdīgās virsmas.

Vertikāli pārklāts (matēts): Vertikāli matēta apdare piešķir gredzeniem īpašu kā ar otas pieskārienu veidotu skatu, kas jo dienas, jo kļūst populārāks. Uzkrītošs izskats un atspulga izkliedēšana piešķir virsmai neparastu sajūtu. Kā ar otas vilcieniem pārklātais gredzens rada gredzenu bez spīduma, bet otas vilcienu dizains ir izteikti redzams. Šāda gredzena īpašais izskatas piešķir elegantu auru laulību gredzenam.

Horizontāli pārklāts (matēts): Virsmas viegls efekts tiek nodrošināts ar horizontālu matētu pārklājumu. Tas kļūst populārs jaunu pāru vidū dēļ sava unikālā izskata. Inteliģentās detaļas nodrošina pilnīgi pielāgotu pārsteidzošu efektu. Šo apdari raksturo inovatīvs un gaumīgs kāzu gredzenu stils Matētā līnijas horizontālā virsma sniedz kontrastējošu virsmu salīdzinājumā ar spīdīgi pulēto iekšējo gredzena malu.

Ledus matējums: Šī apdare ir viena no jaunākajām tendencēm ar skaistu stiepļu suku apdari. Atšķirība starp parasti matēsto apdari un šo ir tāda, ka ir daudz pamanāmakas un dziļākas stiepļu atzīmes gredzenā.

Smilšu strūklas apdare: Smilšu strūklu apdarei ir diezgan ievērojama un rupja apdare. Kad pieskaras virsmai, ir iespējams viegli izjust apdares efektu. Ar smilšu strūklas apdari veidotiem gredzeniem ir viegli graudaina sajūta un ir iespējams izjust tā tekstūru.

Kā izvēlēties biezumu?

Platums un biezums ir cieši saistīti, attiecīgi izvēloties platāku gredzenu ir jāpalielina arī biezums.

1.2 mm
1.4 mm
1.6 mm
1.8 mm
2.0 mm

1.2 mm

1.4 mm

1.6 mm

1.8 mm

2.0 mm

1.2 mm: Ir ļoti delikāts biezums, īpaši plāns un jutīgs. Ja jums patīk pieticīgs un elegants izskats, šis biezums būs ideāls jums. Smalkākie dizaini izskatās lieliski kopā ar šo biezumu. Kā arī, ja jums patīk vieglāki gredzeni un nepatīk smaguma sajūta, tad šis biezums būs jums piemērots.

1.4 mm: Šis biezums lieliski atbilst klasiskajiem modeļiem. Ja jums jau ir samērā lielāks un izteiksmīgāks saderināšanās gredzens, šis biezums būs ideāli piemērots kopā, jo tas neaizēnos mirdzošā gredzena efektu un, gluži pretēji, palielinās mirgošanas un spīduma efektu.

1.6 mm: Šis biezums ir viens no populārākajiem un kopumā ļoti populāri jaunlaulātajiem, pateicoties tā ideālajam stilam, kas ir saistīts ar kāzu gredzeniem un izskatās lieliski uz pirksta. Tas ļoti labi parāda dizainu un perfekti var atveidot dažādas apdares.

1.8 mm: Nedaudz biezāks salīdzinot ar citiem gredzeniem un spēj nodrošināt elegantu skatu kopā ar dārgakmeņiem un pastipronot to mirdzumu dēļ sava biezuma. Ja vēlaties sajust gredzenu, ar tīru izskatu, šis biezums ir ideāli piemērots jums. 1,8 mm biezums nodrošina lielisku atbalstu, kā arī drošību un izturību ar spēcīgu iestatījumu.

2.0 mm: Ja jums ir gari pirksti, šis biezums rada lielisku izskatu, lai parādītu visu stilu skaistumu. Biezs gredzens nodrošina lielisku atbalstu. Ja jums patīk izskats un maiga, bet būtiskāka sajūta, šis biezums jums ir ļoti piemērots. 2,0 mm biezums ir lieliska izvēle, lai nodrošinātu optimālu atbalstu un izturību.

Kā izvēlēties platumu?

Ja jums ir mazas un delikātas rokas ar nelielu gredzena izmēru, šaurs, izsmalcināts laulību gredzens izskatīsies lieliski uz pirksta. Vienkāršs un klasisks stils arī lieliski izskatīsies kopā ar plānu un platu laulību gredzenu. Ja vēlaties parādīt savu laulību gredzena noformējumu un redzēt mazās detaļas, šajā gadījumā vidēja biezuma laulību gredzens būs lieliska izvēle. Ja pirksti ir garāki un gredzena izmērs ir nedaudz lielāks nekā standarta, tad plašāki gredzeni jums visvairāk atbilst. Lielāki biezāki gredzeni lieliski uzsvērs smalkus dizaina gredzenus, jo dabiski biezāki gredzeni atbilst plašākam platumam, radot vairāk vietas uz virsmas, ko var izmantot dažādiem stiliem un dizainparaugiem. Jūs varat izvēlēties tos pašus saderināšanās gredzenu un kāzu gredzenu izmērus vai izveidot kontrastu starp tiem. Šaurāko vai platāko grezdenu izvēlēties? Izvēle ir jūsu pašu ziņā atkarībā no gaumes.

2.0 mm
3.0 mm
4.0 mm
5.0 mm
6.0 mm
7.0 mm
8.0 mm
9.0 mm

2.0 mm

3.0 mm

4.0 mm

5.0 mm

6.0 mm

7.0 mm

8.0 mm

9.0 mm

Kā izvēlēties profilu?

Komfortabls variants

Komfortabls variants

Plakanais komforta variants

Plakanais komforta variants

Komfortabls variants: Šis profils padara gredzena iekšpusi mazliet izliektu ar papildus metālu. Tas nodrošina, uzvilkšanu un novilkšanu. Izliektā gredzena iekšpuse palīdz tam labāk slīdēt. Ja jums ir aktīva dzīve un ļoti bieži nākas noņemt laulību gredzenu, ērtā profila laulību gredzens būsu Jūsu pareizā izvēle. Komfortabls laulību gredzens kļūst biezākas no joslas interjera centra līdz ārējām malām un aptver mazāku ādas virsmas laukumu.

Plakanais komforta variants: Šis profils padara gredzena iekšpusi mazliet izliektu ar papildus metālu. Tas nodrošina, uzvilkšanu un novilkšanu. Izliektā gredzena iekšpuse palīdz tam labāk slīdēt. Ja jums ir aktīva dzīve un ļoti bieži nākas noņemt laulību gredzenu, ērtā profila laulību gredzens būsu Jūsu pareizā izvēle. Komfortabls laulību gredzens kļūst biezākas no joslas interjera centra līdz ārējām malām un aptver mazāku ādas virsmas laukumu.