Notiek ielāde...

Saderināšanās gredzena ceļvedis

Saderināšanās gredzena ceļvedis

Cik daudz vajadzētu tērēt?

Saderināšanās gredzens tiek nopirkts vienu reizi dzīves laikā, tāpēc tas ir neticami īpašs gadījums gan pircējam, gan saņēmējam. Vai tu plāno iztērēt viena, divu vai vairāku mēnešu algas? Patiesībā, saderināšanās gredzena budžets ir ļoti mainīgs un tam nav nekādu noteikumu, tikai dažādas vēlmes. Pirmkārt, jūs varat izveidot budžetu un pēc tam ņemt vērā viņas stilu, gaumi un personību. Pēc dizainu, akmeņu un metālu izvēles pārlūkošanas pārbaudiet cenas un atrodiet alternatīvos stilus, kas nodrošina tuvāko summu, kuru esat jau izplānojis. Dimanti vienmēr būs labākā izvēle viņu ilgmūžības dēļ, bet, tā kā tie ir ļoti reti un unikāli akmeņi, ir vērts atcerēties, ka dimanta gredzeni vienmēr saglabās savu vērtību un cenu. Finanšu stāvoklis, partnera cerības un gredzena nozīme ir vissvarīgākie faktori, kurus nevajadzētu aizmirst. Pēc budžeta plānošanas pārskatiet dizainu un izvēlieties vispieejamāko cenu, neaizmirstot viņas individuālo stilu. Neatkarīgi no cenas, ja jau esat pieņēmis lēmumu par cenu diapazonu, vispiemērotākais dizains ir pēdējais izaicinājums izvēlē. Galvenais ir pārliecināties, vai izvēlaties tieši to, kas jums patīk un ko jūs varat atļauties. Tāpēc, tā vietā, lai ieciklētos uz mītiem, dzirdiet savu iekšējo balsi un atrodi labāko gredzenu savai mīļotajai, kas viņu padarīs laimīgu mūžīgi.

Kuru metālu es gribētu?

Saderināšanās gredzena ceļvedis

Tā ir ļoti personiska izvēle, jo katrai sievietei ir atšķirīgs stils, tādēļ vispirms ir jāņem vērā viņa gaume, viņas ģērbšanās stils un jāpievērš uzmanība viņas rotaslietu dizainam un krāsām. Ja viņai patīk klasika, tad laikus pārbaudījušais dzeltenais zelts var būt lieliska izvēle. No otras puses, ja viņai patīk mūsdienīgs dizains, tad vēlamais variants varētu būt arī baltais zelts. Platīna gredzeni ir lieliski piemērots cilvēkiem, kuru dzīvesveids ir īpaši aktīvs un ir paredzēts katru dienu valkāt gredzenu. Pallādijs perfekti atbilst, ja viņai patīk ar vieglu svaru rotas. Ja viņa ir romantiska princese, siltais rozā zelta tonis padarīs viņu pat ļoti laimīgu.

Kādam stilam dot priekšroku?

Kādam stilam dot priekšroku? (Mēs neieteiksim klasisko solitaire. Mēs piedāvāsim unikālus stilus kā bruģētus akmeņus, staru vainagus .. utt.). Gredzena stils sniedz jūsu personīgo garšu un svaigumu jūsu unikālajam stilam, tieši tāpēc ikviens juvelieris un nopietnākais uzņēmums saprot sortimenta nozīmi.

Pave Solitaire

Pave Solitaire: Ja jūs esat minimālists un klasiskas mīļotājs, vienkāršais, tomēr spilgtais stils būs jums piemērots. Mazās metāla lodītes un zari papildina akmens centru ar papildus mrdzumu. Ir arī iespējams gan senlaicīgs, gan mūsdienīgs dizains.

Apskatīt Solitaire Pave gredzenus 
Halo

Halo: Vai jums patīk ģērbties modeni un sekot līdzi jaunākajai modei, bet arī patīk būt delikātai? Tad halo stils ir tieši piemērots jums. Šajā dizainā ir lielāks centrālais akmens, kas tiek izcelts ar mazākiem akcenta akmeņiem.

Apskatīt Halo gredzenus 
Zieds

Zieds: Vai jums patīk eleganti un skaisti ziedu figūriņi, bet arī patīk satriecoši dizaini? Ziedu kolekcija palīdz jums iegūt unikālu izskatu ar daudzām dimensijām. Ja jums ir mazas un elegantas rokas vai pirksti, maigie modeļi piedāvā graciozu izskatu.

Apskatīt ziedu motīvu gredzenus 
Ekskluzīvie modeļi

Ekskluzīvie modeļi: Ja jūs esat piedzīvojumu meklētājs, izgudrojošs un brīvs gars, ekskluzīvi kolekcijas modeļi atbilst jūsu vēlmēm. Mēs zinām, ka skaistums ir atrodams detaļās, delikāti izveidotie dizaini palīdzēs izcelt galveno akmeni.

Apkatīt Exclusive gredzenus 
Spriegums

Spriegums: Ja moderns ir veids kā aprakstīt jūsu stilu, tad unikāls dizains, kas veicina gaismas atspīduma īpašības ar minimālu metāla ietvaru būs jums piemērots.

Apskatīt Tension gredzenus 
3 un 5 akmeņi

3 un 5 akmeņi: 3 akmeņu saderināšanās gredzeni ir jūsu pagātnes, tagadnes un nākotnes simbols, šī dizaina ziņa ir saistīta ar mūžību. Akcentu akmeņi var būt vienāda akmens izmēra vai var būt mazāki par centrālo akmeni. Ja jums patīk dzirkstošie modeļi, jūsu izvēle var būt 5 akmens gredzenu stils, jo dizains nodrošina maksimālu spožumu un pievilcīgu gaismas atspoguļojumu.

Apskatīt gredzenus ar 3&5 akmeņiem 
Sānu akmeņi

Sānu akmeņi: Vai jūs vēlaties vairāk gaismas un atspulgus? Ja jums patīk būt uzmanības centrā un apburt citu acis, šī kolekcija ir domāta jums. Uzmanību satverošs izskats noved acis pret centrālo akmeni un rada ievērojamu mirdzumu.

Apskatīt gredzenus ar sānu akmeņiem 
Solitaire dizains

Solitaire dizains: Ja jūs esat vairāk orientēts uz netradicionāliem un unikāliem dizainiem, aizkustinošs mūsdienu solitārs kolekcija palīdzēs jums izveidot perfektu modeli. Izkļūt no klasiskajiem noteikumiem un kļūt par pionieri jaunajā kustībā, radot iespaidīgu mūsdienu stilu.

Apskatīt Solitaire gredzenus 
Pērle

Pērle: Ja esat jaunākās modes priekšplānā, aizraujošie pērļu gredzeni jau tevi gaida. Ar laiku pārbaudītas un elegantas pērles vienmēr būs ar jums, lai palīdzētu jums izveidot izsmalcinātu izskatu. Nebaidieties apvienot pērli ar krāsainiem dārgakmeņiem vai klasiskiem dimantiem.

Apskatīt Pearl stila gredzenus 

Kuru akmeni es gribētu?

Akmens krāsa ir liela nozīme jūsu personīgajā izvēlē, un ir ļoti svarīgi izvēlēties pareizo akmeni. Izpētiet dārgakmeņu slepeno nozīmi, lai jūsu saderināšanās gredzens būtu ļoti īpašs.

Dimanti

Dimanti: Tīrs skaistums un dimanta tīrība jūs pārsteigs. Skaisti spožais un mūžīgais skaistums ir rotājis sievietes jau gadsimtiem. Vienkāršs un nevainīgs dimanta skaistums padarīs jūsu saderināšanās gredzenu īpašu.

Apskatīt dimanta saderināšanās gredzenus 
Melnais dimants

Melnais dimants: Neatlaidīgs un neparasts... Spēcīgs izskats un spēcīgā melnā nokrāsas simbolizē stabilitāti. Ar īpašu uzmanības punktu stilā, melns dimants neapšaubāmi iepriecinās jūs ar savu noslēpumaino skatu. Ja jūsu stils ir mūsdienīgs un elegants, šī mūžīgi stilīgā krāsa pievienos jūsu garam uzticību un stilu.

Apskatīt melnā dimanta saderināšanās gredzenus 
Smaragds

Smaragds: Mēs aicinām visus pavasara mīļotājus šeit! Unikāla un intensīva zaļā krāsa ir mīlas un atdzimšanas simbols. Mēs aicinām visus māksliniekus un radošos cilvēkus šeit, jo smaragda saderināšanās gredzens būs viņu mīļākais! Smaragds ir arī laimīgu un veiksmīgu laulību simbols.

Apkatīt smaragda saderināšanās gredzenus 
Safīrs

Safīrs: Dinamiskas zilas krāsas, kas simbolizē uzticību un uzticēšanos. Apbrīnojamā, bagātīgā zilā krāsa rada lielāko šarmu un mierīgas emocijas, pateicoties ūdens dzidram un spilgtajam zilajam okeānam. Ja jums ir pārliecība un spēks, šis ir jūsu akmens.

Apskatīt safīra saderināšanās gredzenus 
Rubīns

Rubīns: Stiprās jūtas un skaistākās mīlestības vētras ... Rubīns pievieno kaislības un karaliskumu saderināšanās gredzenam. Gluds sarkans papildina tās smalko un būtisko skaistumu. Ja esat ambicioza persona, kam patīk sazināties, rubīns ir domāts jums. Tas ir beznosacījumu mīlestības un patiesas kaislības simbols.

Apskatīt rubīna saderināšanās gredzenus 
Balts Safīrs

Balts Safīrs: Ja aristokrātija, klasika un noslēpums ir jūsu īpašības, šis bezkrāsains un mūžīgais dzīvesveids ir tieši jums. Ja jus piemīt iekšēja harmon ija jaebkur, kur jūs atrodaties, tad šī ir perfekta izvēle.

APSKATĪT BALTĀ SAFĪRA JUVELIERIZSTRĀDĀJUMUS 
Ametists

Ametists: Mistisks violets krāsojums ir pilns ar enerģiju un ir ideāls kopā ar balto zeltu, pallādiju un platīnu. Ja jums patīk gaišs un moderns stils, ieskatieties ametistu kolekcijā.

Apskatīt ametista saderināšanās gredzenus 
Citrīns

Citrīns: Ja jums ir daudz enerģijas, jums varētu patikt šī akmens spožais spīdums. Šī krāsa ir kā dāvana no saules, kas ļauj droši un izlēmīgi izteikt sevi. Ja esat optimistisks un vēlaties sadarboties, šis graciozs akmens pacels jūsu personību.

Apskatīt citrīna saderināšanās gredzenus 
Zilais topāzs

Zilais topāzs: Ja jums patīk spilgti un spēcīgi zilie toņi, zilais topāzs pievērsīs papildu uzmanību jūsu saderināšanās gredzenam. Unikāls mirdzums piesaistīs skatus un pavedinošais zilais šimeris būs lojalitātes simbols.

Apskatīt zilā topāza saderināšanās gredzenus 
Granāts

Granāts: Elegantais sarkanais tonis ļauj justies intensīvi un spēcīgi. Tā ir dzīvības un dzīvības krāsa, tādēļ, ja jums ir daudz enerģijas, jūs jūtaties ļoti mīlestība pret dzīvību un vēlaties to atbalstīt, granāts ir jūsu akmens. Granāts ir piemērots visas dzīves garuma patiesai mīlestībai.

Apskatīt granāta saderināšanās gredzenus 
Peridots

Peridots: Pasaku spilgtums un gaismas atstarošana iespaidos jums, ja jums patīk zaļi-dzeltenas nokrāsas. Smalks tonis atgādinās par mātes dabu un viņas apsolījumu par skaistuma atņemšanu. Viņam ir arī slepena ziņa starp jums un mīļo, kas ir "es ticu tev un mīlu tevi."

Apskatīt olivīna saderināšanās gredzenus 
Akvamarīns

Akvamarīns: Pārsteidzošā zilā krāsa un dziļais zilais tonis rada perfektu kombināciju ar jebkuru metāla krāsu. Uzkrītošais, atsvaidzinošais izskats tevi aizrauj ar eleganto skaistumu. Tropu okeāna zils būs jūsu mīlestības izpausme.

Apskatīt akvamarīna saderināšanās gredzenus 
Uguns opāls

Uguns opāls: Gaiša, dinamiskas oranžas krāsa atgādina romantisku saulrietu pie jūras. Tā augstā enerģija dod signālus mūsu dvēselēm. Tas ir arī radošiem sapņotājiem piemērotas ilgstošas laimes simbols. Ja jūs meklējat savus sapņus un vienmēr paliekiet pozitīvi, uguns opāls saderināšanās gredzens saglabās jūsu izturību.

Apskatīt uguns opāla saderināšanās gredzenus 
Zaļais ametists

Zaļais ametists: Gaiši zaļā nokrāsa ir atjaunošanas simbols, un, ja vēlaties izskatīties satriecoši un ekskluzīvi, zaļais ametista ir laba izvēle. Jauns dzīves posms un jauns sākums. Ja jūs vienmēr esat apmierināts ar jaunajiem izaicinājumiem, zaļais ametists sniegs jums skaistu, retu krāsu un īpašu nozīmi.

Apskatīt zaļā ametista saderināšanās gredzenus 
Zaļais turmalīns

Zaļais turmalīns: Ja esat priecīgs gars un ir labi līdzsvarots ar vidi, zaļais turmalīna toni papildinās jūsu personību. Nosviniet svarīgāko dzīves mirkli kopā ar zaļu tūrmalīna saderināšanās gredzenu.

Apskatīt zaļā turmalīna saderināšanās gredzenus 
Rozā turmalīns

Rozā turmalīns: Romantisks bet spilgti rozā notvers jūsu skatu. Šī ir tīras mīlestības krāsa un mīļākais rozā nokrāsa, ko jūs varat atrast. Ja jūsu stils ir gudrs un aizraujošs, rozā tūmalīna saderināšanās gredzens var piedāvāt jums daudz! Tas ir pastāvīgs atgādinājums par jūsu dziļo mīlestību.

Apskatīt rozā turmalīna saderināšanās gredzenus 
Rožu kvarcs

Rožu kvarcs: Maiga un mīksti rozā krāsa radīs jums romantisku izskatu. Ne pa daudz uzmanības, bet viegli atpazīstams! Tumši rozā kvarca spēks ir kā osta, kurā jūs vienmēr sajutīsiet mieru, tāpat kā jūsu attiecības. Ja esat īsts romantiķis, tad šis akmens palīdzēs saderināšanās mirkli padarīt vēl īpašāku.

Apskatīt rozā kvarca saderināšanās gredzenus 
Dzeltenais safīrs

Dzeltenais safīrs: Spilgti dzeltens uguns dzirksteles pamodinās jūsu sajūtas ar savu spīdumu. Ir pienācis laiks atklāt savu radošo un intelektuālo enerģiju. Ja jums ir spēcīga un drosmīga personība, sulīgs dzeltens nokrāsa atsvaidzina visas jūsu emocijas.

Apskatīt dzeltenā safīra saderināšanās gredzenus 
Dūmu kvarca

Dūmu kvarca: Noslēpuma krāsa dos jūsu saderināšanās gredzenu unikālu izskatu. Tas dod īpašniekam dabisku sajūtu ar savu silto kafijas toni. Tas ir zemes izskats, tāpēc visi dabas mīļotāji var valkāt šo gredzenu un godināt māti dabu. Ne pārāk izlecošs, jo ir laiks atgriezties tuvāk zemei!

Apskatīt dūmakainā kvarca saderināšanās gredzenus 
Tanzanīts

Tanzanīts: Šis ekskluzīvais dārgakmens ir ļoti unikāls, un, ja jums patīk retas, skaistas, pievilcīgas rotaslietas, jums vajadzētu izvēlēties tanzanītu. Dziļāka un bagātīgāka krāsa rada atšķirīgu saderināšanās gredzenu. Tās unikalitāte ir lieliska, un tā ārkārtējā krāsa ir pārsteidzoša. Ja jums patīk ekskluzivitāte, Tanzanīts pārsteigs tevi un tavu mīļoto.

Apskatīt tanzanīta saderināšanās gredzenus