Notiek ielāde...

GREDZENU IZMĒRA CEĻVEDIS

Pareizais gredzena izmērs ir ļoti svarīgs vissvarīgākajam dzīves brīdim. Gredzenam jābūt pietiekami stingram, lai tas nenokristu, tai pat laikā tam jābūt pietiekami brīvam, lai slīdētu pāri pirksta locītavai. Dienas laiks ietekmē arī mērījumus. Jo agri no rīta vai aukstā laikā pirksti saraujas, bet, kad tas ir karsts, pirksti mēdz pietūkt. Vislabāk ir izmērīt gredzena izmēru vakarā, kad pirksti ir silti. Ja konstatējas divus dāžādus izmērus, vienmēr izvēlieties lielāku. Ja jūsu locītavas ir platākas nekā pirksta pamatne, izmēriet gan locītavu gan pamatni un izvēlieties vidējo izmēru. Iesakam veikt mērījumus vairākas reizes dienā. Ja gredzens ir pārsteigums, jūs varat lūgt saviem draugiem vai ģimenes locekļiem, vai slepeni aizņemties viņa(-as) gredzenu un doties pie juveliera, lai uzzinātu izmēru. Lūdzu, ņemiet vērā, ka labā un kreisā roka ir atšķirīga, tādēļ arī gredzenu izmērs būs atšķirīgs.

Ierastie gredzenu izmēri

Mēs saprotam, ka var būt grūti precīzi noteikt gredzena izmēru internetā, it īpaši, ja tā būtu pārsteiguma dāvana, jums var būt nepieciešams uzminēt izmēru.

Ja plānojat pārsteigumu un neesat pārliecināts par gredzena izmēru, vienmēr varat pasūtīt vidējo populārāko gredzena izmēru. Ja pēc saņemšanas šis gredzens jomēr īpašniekam neder, jums ir iespēja nosūtīt gredzenu muns atpakaļ uz bezmaksas izmēra maņu 60 kalendāro dienu laikā pēc produkta saņemšanas.

Vidējais gredzena izmērs svārstās no L1/2-N sievietēm līdz S-T1/2 vīriešiem.

Bezmaksas gredzenu izmēru noteicējs no GLAMIRAS

Common Ring Sizes

Gredzena izmēra noteicējs ir rīks, lai noteiktu īsto gredzena izmēru. Mēs vienmēr mudinām mūsu klientus izmantot mūsu piedāvājumu, paturot prātā, ka izmēru noteicējs un piegāde pati par sevi ir bez maksas, un tas ir visprecīzākais veids, kā noskaidrot gredzena izmēru.

Lai pieteiktos bezmksas izmēru noteicējam nosūtiet e-pastu uz service@glamira.lv iekļaujot vārdu un adresi un tēmā norādot "Pasūtīt izmēra noteicēju", vai arī varat aizpildīt šo formu. Pēc formas aizpildīšanas, 10 līdz 14 doenu laikā jūs saņemsiet savu bezmaksas gredzena izmēra mērītāju. Lūdzu ņemiet vērā ka izmēra mērītājs tiek sūtīts ar standarta pasta pakalpojumu palīdzību, vienkāršā aploksnē kura tiks piegādāta jūsu pastkastītē.

Izprintējams gredzenu izmēru mērītājs

Izprintējams gredzenu izmēru mērītājs

Ja svarīgais brīdis jau ir ļoti tuvu, varat arī lejupielādēt bezmaksas gredzena izmēra mērītāju PDF formātā, kurā ir arī norādījumi par gredzena lielumu Lejupielādē bezmkasas gredzena noteicēja PDF failu šeit.

Ja joprojām nezināt, kāds izmērs ir vispiemērotākais, nevilcinieties un sazinieties ar mūsu ekspertiem, lai tālāk apspriestu šo problēmu.Sazinies ar mums 

Ieteikuma gredzena izmēra noteikšanai

  • Temperatūra var padarīt gredzenu izmēru neprecīzu. Jūsu pirksti būs vismaz pus izmēru mazāki, kad jūsu roka ir auksta un pusizmēru lielāka, kad silta.
  • Izmēriet pirkstus vidējā temperatūrā, vēlams dienas beigās, kad jūsu pirksti ir lielākie. Plašākas joslas gredzeni jutīsieties stingrāki. Tātad, ja vēlaties pasūtīt gredzenu 6 mm platumā vai vairāk, izvēlieties lielāku izmēru nekā tas, ko parasti valkājat. Arī gredzeni ar lieliem akmeņiem var izraisīt joslas dažādību, ja tie ir novietota sānos.
  • Ja jūsu locītavas ir lielāks par pirkstu pamatni, izmēra gan locītavu, gan pirksta pamatni un izvēlieties izmēru starp diviem.
  • Jūsu gredzenam jābūt pietiekami ciešam, lai tas negrozītos un nenokristu no pirksta; un pietiekami vaļīgam, lai tas būtu ērts valkājot.. Ja nevarat izvēlēties starp diviem izmēriem, vienmēr izvēlieties lielāko.
  • Mērījumus atkārto 3-4 reizes, lai nodrošinātu, ka rezultāti nav nepatiesi.

Svarīgas piezīmes:

  • Lūdzam izvairīties no gredzena izmēra maiņas pie trešajām personām, piemēram, citiem juvelieriem, kas nav GLAMIRA, jo tas atcels Jūsu juvelierizstrādājuma Ražotāja Mūža Garantiju.
  • Lūdzam ņemt vērā, ka gredzenu izmēra maiņas process ilgst līdz 25 darba dienām atkarībā no produkta. Pēc gredzena žmēra maiņas vairs nebūs iespēja atteikties no produkta un sūtīt to atpakaļ pilnai atmaksai.

GREDZENU IZMĒRA CEĻVEDIS

Zemāk varat atrast standarta gredzenu izmērus, kā arī diametrus un perimetrus.

Lv noteicējs