Notiek ielāde...

Gredzenu izmēru tabula

Pareizais gredzena izmērs ir ļoti svarīgs vissvarīgākajam dzīves brīdim. Gredzenam jābūt pietiekami stingri, lai tas neslīdtu, bet tas ir arī pietiekami brīvs, lai slīdētu pāri pirksta locītavai. Dienas laiksietekmē arī mērījumus. Jo agri no rīta vai aukstā laikā pirksti saraujas, bet, kad tas ir karsts, pirksti tiek paplašināti. Vislabāk ir izmērīt gredzena izmēru vakarā, kad pirksti ir silti. Ja esat starp diviem izmēriem, vienmēr izvēlieties lielāku. Ja jūsu locītavas ir platākas nekā pie pirksta pamatnes, izmēriet vietu pie locītavas un pie pamatnes un izvēlieties izmēru vidū. Ir ieteicams izmērīt pirkstu izmēru vairākas reizes dienā. Ja gredzens ir pārsteigums, jūs varat lūgt saviem draugiem vai ģimenes locekļiem vai slepeni aizņemties viņu gredzenu un doties pie juveliera, lai uzzinātu izmēru. Lūdzu, ņemiet vērā, ka labā un kreisā roka ir atšķirīga, tādēļ arī pirkstu izmērs būs atšķirīgs.

Ierastie gredzenu izmēri

Mēs saprotam, ka var būt grūti precīzi noteikt gredzena izmēru internetā, it īpaši, ja tā būtu pārsteiguma dāvana, jums var būt nepieciešams uzminēt izmēru.

Ja plānojat pārsteigumu un neesat pārliecināts par gredzena izmēru, vienmēr varat pasūtīt vidējo gredzena izmēru un nosūtīt to nomaiņas laikā 60 dienu laikā pēc prexes pasūtīšanas.

Vidējais gredzena izmērs svārstās no L1/2-N sievietēm līdz S-T1/2 vīriešiem.

Bezmaksas gredzenu izmēru noteicējs no GLAMIRAS

Common Ring Sizes

Gredzena izmēra noteicējs ir rīks, lai noteiktu īsto gredzena izmēru. Mēs vienmēr mudinām mūsu klientus izmantot mūsu piedāvājumu, paturot prātā, ka izmēru noteicējs un piegāde pati par sevi ir bez maksas, un tas ir visprecīzākais veids, kā noskaidrot gredzena izmēru.

Lai pieteiktos bezmksas izmēru noteicējam nosūtiet e-pastu uz service@glamira.lv iekļaujot vārdu un adresi un tēmā norādot "Pasūtīt izmēra noteicēju", vai arī varat aizpildīt šoformu. Pēc formas aizpildīšanas, līdz 7 darba dienu periodam var notikt bezmaksas izmēru mērītāja piegāde.

Izprintējams gredzenu izmēru mērītājs

Izprintējams gredzenu izmēru mērītājs

Ja svarīga brīdis jau ir ļoti tuvu, varat arī lejupielādēt bezmaksas gredzena izm ēra mērītāju PDF formātā, kurā ir arī norādījumi. Lejupielādē bezmkasas gredzena noteicēja PDF failu šeit.

Ja joprojām nezināt, kāds izmērs ir vispiemērotākais, nevilcinieties un sazinieties ar mūsu ekspertiem, lai tālāk apspriestu šo problēmu.Sazinies ar mums 

Ieteikuma gredzena izmēra noteikšanai

  • Temperatūra var padarīt gredzenu izmēru neprecīzu. Jūsu pirksti būs vismaz pusizmēru mazāki, kad jūsu roka ir auksta un pusizmēru lielāka, kad silta.
  • Izmēri pirkstus vidējā temperatūrā, vēlams dienas beigās, kad jūsu pirksti ir lielākie. Plašāka josla gredzeni jutīsieties stingrāki. Tātad, ja vēlaties pasūtīt gredzenu 6 mm platumā vai vairāk, izvēlieties lielāku izmēru nekā tas, ko parasti valkājat. Arī gredzeni ar lieliem akmeņiem var izraisīt joslas pacelšanos, ja tie ir novietota sānos. Paturiet prātā, ka jums vajadzētu pasūtīt nākamo izmēru uz augšu, jo tas nedaudz izkropļo izmēru.
  • Ja jūsu locītavas ir lielāks par pirkstu pamatni, izmēra gan locītavu, gan pirksta pamatni un izvēlieties izmēru starp diviem.
  • Jūsu gredzens būtu pietiekami mīksti, lai nenekristu un pietiekami plats, lai varētu uzlikt. Ja esat starp diviem izmēriem, vienmēr izvēlieties lielāku.
  • Mērījumus atkārto 3-4 reizes, lai nodrošinātu, ka rezultāti nav nepatiesi.

Svarīgas piezīmes:

  • Lūdzu, izvairoties no gredzena izmēra maiņas pie trešajām personām, piemēram, kā citiem juvelieriem, kas nav GLAMIRA, jo tas atcels jūsu mūža garantiju.
  • Lūdzu, ņemiet vērā, ka gredzenu maiņas process ilgst līdz 25 darba dienām atkarībā no produkta un tad šim gredzenam vairs nebūs iespējama vairs naudas atgriešana.

Gredzenu izmēru tabula

Zemāk varat atrast standarta gredzenu izmērus, kā arī diametrus un perimetrus.

Lv noteicējs