Notiek ielāde...

Dzimšanas mēnešu akmeņu ceļvedis

Janvārī

Granāts

Februārī

Ametists

Marta

Akvamarīns

Aprīlī

Dimanti

Maijā

Smaragds

Jūnijā

Pērles

Jūlijā

Rubīns

Augustā

Peridots

Septembrī

Safīrs

Oktobrī

Rozā Turmalīns
Opāls

Novembrī

Citrīns

Decembrī

Tanzanīts

Dzimšanas akmeņi tiem, kas dzimuši janvārī - granāts

Atgādinot granātābolu sarkanās sēklas, šis dārgakmens sauc savu nosaukumu no 14. gadsimta vidus angļu valodas vārda "gernet", kas nozīmē tumši sarkanu. Šie skaisti akmeņi nāk krāsu variantos, visbiežāk saglabājoties tumši sarkanā sarkanā krāsā līdz pat dziļai violeti sarkanai krāsai. Īpaši izturīgi dārgakmeņi tiek atrasti visā pasaulē, tostarp Vajomingā, Čehijā, Grieķijā, Krievijā, Tanzānijā, Madagaskarā, Šrilankā un Indijā.

Granāts simbolizē patiesību un ticību. Bija ticēts, ka šie dārgakmeņi brauciena laikā kļūs par īpašnieka aizgādni, pasargās no nepatīkamiem notikumiem prom no mājām un varēs aizsargāt pret murgiem. Granāts arī simbolizē spēcīgas un ilgstošas draudzības. Dodiet granātu draugam, kuru jūs patiešām novērtējat. Granāts bija piešķirtas pat dziednieciskas spējas, un tika teikts, ka tas palīdz sadziedēt sirdi un plaušas.

Apskatiet mūsu granātu kolekciju un izvēlieties perfektu dāvanu tiem, kam janvārī ir dzimšanas diena, nosūtiet viņiem labvēlību, laimi un labu veselību.

Dzimšanas akmeņi tiem, kas dzimuši februārī - Ametists

Kvarca minerālu grupa, ametista violeta krāsa svārstās no rozā līdz purpursarkanai līdz vieglai pelēkai violetai. Vārds "ametists" ir grieķu vārds, kas nozīmē "nav dzērumā", un tā kā violeta krāsa atgādina vīnu, tas, iespējams, nav nejaušs, ka "methy" arī nozīmēja vīnu. Amietistu var atrast visā pasaulē, tostarp Amerikas Savienotajās Valstīs, Meksikā, Brazīlijā, Kanādā, Āfrikā, Itālijā, Vācijā un Krievijā.

Ametists, demonstrējot drāmu un uztraukumu, pateicoties tās īpatnējai krāsai, ir viegli atpazīstams dārgakmens. Senos laikos īpašnieki domāja, ka viņi varētu pasargāt viņus no piedzeršanās un saindēšanās. Šajās dienās šie brīnišķīgi akmeņi ir saistīti ar stabilitāti, mieru, līdzsvaru, sirsnību un mierīgu temperamentu. Un viduslaikos tie tika izmantoti arī kā zāles, lai kliedētu miegu un padarītu asāku prātu un līdz pat šai dienai tiek uzskatīts, ka tie ir efektīvi ārstē simptomus izņemšanas no visām atkarībām, galvassāpes, bezmiegu, un pārējai ārstēšanai.

Apskatiet mūsu kolekcijas piedāvājumiem ne tikai tiem, kas dzimuši februārī, bet arī dāvanām,lai dotu jums papildus siltumu, spēku un drosmi.

Dzimšanas akmeņi tiem, kas dzimuši marta- akvamarīns

Dārgakmeņi, kurus atpazīst vēsas, mierīgas krāsas, šķiet, ir kā okeāna viļņu viļņi, un to nosaukums arī nozīmē jūras ūdeni. Par ticējumu, ka akvamarīni atrodas sirēnu krosnēs, kas nogrimušas krastā. Šie spilgtie dārgakmeņi ir Brazīlijā, Ķīnā, Kolumbijā, Krievijā, Indijā un Amerikas Savienotajās Valstīs.

Sakarā ar to saistību ar jūru, akvamarīni bija svētie jūrnieku akmeņi, apsolot viņiem drošu ceļojumu. Pateicoties viņu nomierinošajām krāsām, tiek uzskatīts, ka viņi var dot īpašniekam mieru un nosvērtību. Romieši uzskatīja, ka rotaslietas ar akvamarīnu palīdz izlīgt ar ienaidnieku. Daži ticēja, ka šie akmeņi ļāva atdzīvināt cilvēku mīlestību.

Pateicoties sedatīvajam efektam, joprojām tiek uzskatīts, ka akvamarīns palīdz garīgajai veselībai un iekšējai mierīgai attīstībai. Senos laikos šie dārgakmeņi tika izmantoti, lai ārstētu jebkuru infekciju, un tiek uzskatīts, ka tie var palīdzēt ar acu problēmām.

Rotaslietas ar akvamarīnu būs lieliska dāvana ne tikai martā dzimušajiem, bet arī lieliska dāvana līgavām, jo tās simbolizē vienotību un mīlestību.

Dzimšanas akmeņi tiem, kas dzimuši aprīlī - dimanti

Tim, kas dzimuši aprīlī ir vērtīgākais dārgakmeni - dimants. Vārds nāk no grieķu vārda "adamas", kas nozīmē "" neatvairāms ", un dimants patiešām ir pelnījis šādu nosaukumu. Cietākais un izturīgākais akmens ir mūžīgās mīlestības simbols. Šie dārgakmeņi ir īpaši krāsoti no dažādām krāsām, no vislabāk zināmās kristāliska baltas vai ļoti tumšās melnas. Mūsdienās dimanti ir atrodami galvenokārt Dienvidāfrikā, Indijā, Brazīlijā, Kanādā un Autralijā.

Dimanti ir novērtēti kopš seniem laikiem, pat 400 gadus pirms Kristus. Sanskrita tekstos jau tiek apbrīnoti šie akmeņi. Daudzas leģendas ir saistītas ar šiem dārgakmeņiem. Tika ticēts, ka dimanti veidojās, kad zibens nokrita zemē, bet grieķi uzskatīja, ka dimanti ir dievu asaras vai zvaigžņu kopas.

Pateicoties šīm leģendām, kas saistītas ar dimantiem, tika uzskatīts, ka to dzirkstošais uguns un mirdzums ir burvju spēks. Šis akmens nozīme ir ticība, lojalitāte, godīgums, tīrība un mīlestība. Tāpēc dimanti ir plašā izvēlē saderināšanās gredzeniem. Tika uzskatīts, ka šiem dārgakmeņiem ir īpašas terapeitiskās spējas, ārstē ar smagiem traucējumiem saistītās invaliditātes, un sakarā ar to saistību ar apspiestību, tika uzskatīts, ka tie spēj noņemt jebkādu indes no ķermeņa.

Piešķirt spēku, dimantu burvība un mūžīgās mīlestības simbols ir labākā dāvana ne tikai tiem, kas dzimuši aprīlī, bet arī saviem mīļajiem.

Dzimšanas akmeņi tiem, kas dzimuši maijā- smaragds

Sakarā ar spilgti zaļu krāsu to var saukt par smaragda pavasara simbolu, tāpēc nav pārsteigums, ka maijs ir galvenais akmens, kas vilina dabisko pavasara sākumu. Tā kā to krāsas ir ļoti dzīvas, jo intensīvāka ir zaļā krāsa, smaragds būs vērtīgāks. Smaragda nosaukums ir netieši atvasināts no grieķu vārda "smaragdos", kurā aprakstīti vairāki zaļo akmeņu veidi. Šie akmeņi ir atrodami Kolumbijā, Brazīlijā, Pakistānā, Krievijā, Austrālijā, Dienvidāfrikā, Indijā, Norvēģijā un Amerikas Savienotajās Valstīs.

Pateicoties tā bagātīgajai zaļai krāsai, smaragdi simbolizē dzīves atjaunošanos un tādas funkcijas kā lojalitāte, uzticēšanās un draudzība, ko tava dzīve dod jums. Ir daudz mītu par smaragdu. Attiecībā uz romiešiem smaragdi, kas saistīti ar dievieti Veneru, kas pārstāv auglību, tikumību un skaistumu. Tiek uzskatīts, ka viņu dziedinošās spējas novērš epilepsiju, apstājas asiņošana un samazina drudzi.

Sniedziet visas spožās pavasara krāsas saviem mīļajiem, kas dzimuši maijā, ar mirdzošu bagātu zaļu smaragdu.

Dzimšanas akmeņi tiem, kas dzimuši jūnijā - pērles

Vienīgie dārgakmeņi, ko veido dzīvi organismi - austeres, līdz ar to jūnijā dzimušajie ir īpašs dzimšanas akmens. Variējot no visbiežāk zināmās baltās pēres līdz retajai melnajai pērlai, tā ir brīnišķīga dāvana no okeāna. Pērles nosaukums ir atvasināts no latīņu vārda "perna", kas nozīmē "pēda", jo atklātā molusku 'čaula atgādina aitu kāju. Šajās dienās pērles nāk galvenokārt no Japānas, Ķīnas, Autralijas, Filipīnām un Indonēzijas.

Pērles ir ļoti novērtētas no senās Ēģiptes laikiem. Kopš tā laika ir izveidotas daudzas leģendas un mīti, kur šos dārgakmeņus sauc par Mēness asarām, kas spēj nodrošināt skaidrību, tīrību un ticību. Tiek uzskatīts, ka viņiem ir dziedināšanas spējas, kas var palīdzēt ar dažādām slimībām un ar neprātību. Mūsdienās pērles Āzijā tiek lietotas kā zāles.

Pērles ir skaistuma simbols, kas var būt labāka izvēle saderināšanās gredzenam, lai parādītu jūsu mīļotā jūtas.

Dzimšanas akmeņi tiem, kas dzimuši jūlijā - rubīns

Senās Āzijas stāsti ir "spīdošais akmens", rubīns nejauši pieder jūlijā dzimušajiem cilvēkiem, jo tas rada vasaras karstumu. Rubīna vārds nāk no latīņu vārda "ruber", kas nozīmē "sarkans". Tas ir viens no četriem dārgakmeņiem, un tā vērtība tiek novērtēta arī krāsu ziņā papildus citām funkcijām. Jo spožāks, "asiņaināks" rubīns ir, jo vērtīgāks tas ir. Neparasta krāsa un cietība, ko pārsniedz tikai dimants, padara rubīnus par vienu no visvairāk pieprasītajiem akmeņiem pasaulē.

Rubīni ir atrodami Birmā, Šrilankā, ASV, Indijā, Austrālijā, Pakistānā, Nepālā, Afganistānā, Brazīlijā, Mjanmā un Taizemē.

Sakarā ar to sarkano sarkano krāsu rubīni kļūst par kaisles simbolu, dodot drosmi, enerģiju un aizsargājot īpašnieku no pretrunām un kaitīgām domām. Viņi ir saistīti ar vitalitāti, drosmi, dzīvības spēku un nesot veiksmi mēlestībā. Visu šo iemeslu dēļ rubīni ir ideāli piemēroti saderināšanās gredzeniem, lai atklātu jūsu kaislīgās jūtas un vienotas mīlestības izturību.

Dzimšanas akmeņi tiem, kas dzimuši augustā - peridots

Viens no senākajiem akmeņiem, kas cilvēkiem zināms, peridota ir akmens tiem, kas dzimuši augustā. Saules simbols, peridots, vasaras pēdējā mēneša laikā piešķir spilgtu zaļo krāsu. Peridoti ir viens no tiem akmeņiem, kuriem nav dažādu krāsu, bet to zaļā krāsa atšķiras no olīvu līdz tumšākai ar brūnganu nokrāsu. Peridoti atrodas Brazīlijā, Birmā, Autralijā, Kenijā, Meksikā un Šrilankā.

Peridot nosaukuma izcelsme nav pilnīgi skaidra, bet tiek uzskatīts, ka tā izcelsme ir grieķu vārds "peridona", kas nozīmē "reizinot". Šī akmens ir bijusi tik nozīmīga līdz šai dienai, jo tiek uzskatīts, ka peridots piesaista labklājību un panākumus. Sakarā ar jau minēto saules simbolu, tiek teikts, ka peridota palīdz depresijā, mazina stresu un negatīvas emocijas, izvada toksīnus no ķermeņa un pat palīdz matiem, ādai un nagiem.

Peridots ir ne tikai lieliska dāvana tiem, kas dzimuši augustā, lai dotu viņiem iespēju uzplaukt un dot vasaras spīdumu, bet tie ir arī lieliski saderināšanās gredzeni, jo runājot, ka attiecības un laulība ir harmoniskākas.

Dzimšanas akmeņi tiem, kas dzimuši septembrī- safīrs

Populārs no viduslaikiem, safīrs ir akmens septembrī dzimušajiem. Šie dārgakmeņi var būt dažādās krāsās, bet vislabāk pazīstamas kā spilgti zilas krāsas. Tātad viņu vārds pat nāk no dažām senām valodām, bet galvenais skaidrojums ir latīņu "sapphirus", kas nozīmē "zils" Safari atrodas Indijā, Mjanmā, Taizemē, Vjetnamā, Šrilankā, Ķīnā, Autralijā, Brazīlijā, Āfrikā un Ziemeļamerikā.

Sakarā ar tā nomierinošo zilu spēku safīrus uzskata par miera un harmonijas nesējiem, kas palīdz koncentrēties. No viduslaikiem tika uzskatīts, ka tie nostiprina gudrību. Viņi simbolizē atvērtību, ticību un lojalitāti, tāpēc rotaslietas ar safīriem ir labākā dāvana ne tikai tiem, kas dzimuši septembrī, bet tā var arī būt ideāla izvēle saderināšanās gredzenam, kas spēj parādīt, cik īpaša ir jūsu mīlestība. Safīrs bija arī princese Diānas saderināšanās gredznē un tas tikai pierāda cik karalisks tas ir!

Dzimšanas akmeņi tiem, kas dzimuši oktobrī - rozā turmalīns

Turmalīni var būt dažādu krāsu un nokrāsu, bet spilgti rozā tūmalīna ir akmens oktobra mēnesim. Kopumā nosaukums nozīmē '' jaukto krāsu akmens '' un ir radies no sinkāļu vārda '' tura mali '' Varbūt dēļ tā krāsas, rozā turmālijs ir saistīts ar sirds čakru un tiek uzskatīts, ka tas var atvērt sirdi beznosacījuma mīlestībai. Rozā tūrmalīnu var atrast Brazīlijā, Šrilankā, Nigērijā, Mozambikā, Madagaskarā, Afganistānā, Pakistānā un Amerikas Savienotajās Valstīs.

Šo dārgakmens ieskauj daudzas leģendas. Senos laikos tika uzskatīts, ka Turīns maģiski aizsargā pret ļaunu, un tiek uzskatīts, ka šiem akmeņiem ir visvairāk metafiziskās spējas. Un šajās dienās tiek uzskatīts, ka rozā tūmalīna spēj nomierināt, samazinot trauksmi un stresu.

Dodiet rozā tūmalīnu kā dzimšanas dienas dāvanu oktobrī un parādiet, cik daudz jūs novērtējat šo personu. Parādiet izpratni, lēnprātību un to, cik spēcīga ir jūsu mīlestība ar rozā turmalīna dārgakmeni.

Oktobra dzimšanas akmens - Opāls

Opāls ir pazīstams kā oktobra dzimšanas akmens. Tas pārstāv mīlestību, nevainību un cerību. Ir iespējams redzēt gandrīz visas primārās krāsas opāla akmenī, kas šķiet daudzkrāsains. Tajā esošie mirdzošie atspīdumi piešķir tam nevainojamu izskatu, un tāpēc tam ir ļoti vērtīga vieta juvelierizstrādājumu pasaulē. Opāls ir kvarca forma, kas veidojas, pārvietojoties pazemes ūdeņiem un aizverot spraugas starp klintīm. Šim brīnumainajam akmenim no pazemes ir daudz priekšrocību. Tiek uzskatīts, ka tas nāk par labu dvēselei un tam ir nomierinoša iedarbība. Tas arī noņem negatīvo enerģiju un dod pozitīvu enerģiju. Var teikt, ka tas ir mistisks akmens, jo tam ir ietekme uz tādiem jautājumiem kā kosmiskās apziņas attīstīšana.

Tā ir viena no skaistākajām dāvanām oktobrī dzimušajiem. Izmantojot dāvanu no opāla akmens, jūs varat parādīt savam mīļotajam, cik ļoti jūs viņu novērtējat. Opāla gredzens, opāla kaklarota vai opāla saderināšanās gredzens, viens no tiem varētu būt jūsu mīlestības īpašākais simbols. Lielisks veids, kā pateikt savas jūtas savai otrajai pusītei! Turklāt jūs varat pielāgot katru no GLAMIRA iegādātajiem juvelierizstrādājumiem pēc savas gaumes. Tas nozīmē, ka jūs varat rediģēt metālu, akmeņus un pat sānu akmeņus, kā vēlaties.

Dzimšanas akmeņi tiem, kas dzimuši novembrī - citrīns

Lai atnestu siltumu un gaismu šajā aukstajā mēnesī, Citrīns ar savām spilgtajām krāsām ir novembra akmens. Paša akmens nosaukums ir skaidrs, jo atgādina citrusaugli citronu. Šos akmeņus var atrast Brazīlijā, Bolīvijā, Āfrikā un Krievijā.

Leģenda saka, ka citrīna akmens izdala izpratni un tādējādi nostiprina garīgos spēkus. Tiek uzskatīts, ka viņiem ir dziedinošas un nomierinošas spējas, mazina trauksmi, nervozitāti un mazina stresu ikdienas dzīvē. Varbūt spilgtas krāsas dēļ citrīnsi ir saistīti ar prieku un jautrību, nodrošinot ttās īpašniekiem lielākas cerības un spēkus sarežģītās situācijās.

Citronu būs labākā dāvana ne tikai novembrī dzimušajiemī, bet arī visiem, kam vēlaties sagādāt smaidu!

Dzimšanas akmeņi tiem, kas dzimuši decembrī - tanzanīts

Decembrī dzimušie var lepoties ar īpaši veltītu akmeni. Tanzanīts ir viens no nesen atklātajiem akmeņiem. Neskatoties uz salīdzinoši jauno vēsturi, tanzanīts jau ir izpelnījies apbrīnu spilgti zilās krāsas dēļ. Šie dārgakmeņi ir diezgan reti un viena no vietām, kur tās var atrast, ir Tanzānija.

Tā kā Tanzanīts ir vēsturiski jauns, leģendas vai mīti to vēl nav iekļāvuši. Tomēr Tanzanīts pamanīja Tiffany & Co un deva akmenim nosaukumu pēc tā izcelsmes un popularizēja to visā pasaulē, padarot Tanzanītu par vienu no visvairāk vēlamiem dārgakmeņiem šajās dienās.

Dārglietas ar Tanzanītu būs labākā dāvana ne tikai decembrī dzimušajiem, bet arī ikvienam, kuru jūs novērtējat. Šis ir dārgakmens, kas noteikti mainīs juvelierizstrādājumu vēsturi!