Notiek ielāde...

DZIMŠANAS MĒNEŠA AKMENS

JANVĀRIS

Granāts

FEBRUĀRIS

Ametists

MARTS

Akvamarīns

APRĪLIS

Dimants

MAIJS

Smaragds

JŪNIJS

Pērle

JŪLIJS

Rubīns

AUGUSTS

Peridots

SEPTEMBRIS

Safīrs

OKTOBRIS

Rozā Turmalīns

NOVMEBRIS

Citrīns

DECEMBRIS

Tanzanīts

Janvāris - Granāts

Šis dārgakmens ir saņēmis savu nosaukumu no latīņu valodas vārda “granatus” ( “ graudains”), kas atvasīnāts no granātābola sarkano sēklu nosaukuma, pieņemot nozīmi “tumši sarkans”. Neskatoties uz šī akmens vārda izcelsmi, tam piemīt dažādas krāsu variācijas, kur tikai sarkanā granāta toņi variē no oranžsarkanā līdz pat, visbiežāk sastopamajam, tumši sarkanajam, kas, savukārt, izskatās gandrīz melns. Granāti ir īpaši izturīgi dārgakmeņi, kas sastopami it visur pasaulē, tostarp Čehijā, Indijā, Grieķijā, Krievijā, Tanzānijā, Madagaskarā, Šrilankā un ASV.

Granāts simbolizē prieku un patiesumu. Tiek lēsts, ka šis dārgakmens ir valkātāja aizgādnis ceļojuma laikā, pasargā no nelaimēm un novērš murgus.

Ezotērikā granāts ir dārgakmens, kam piemīt dziedinošs spēks pār plaušām un sirdi. Granāts simbolizē stipru un ilgstošu draudzību. Tāpēc dāviniet granātu ik vienam, kura draudzību Jūs augstu vērtējat.

Aplūkojiet GLAMIRA granāta juvelierizstrādājumu kolekciju un atlasiet nevainojamu dāvanu saviem mīļotajiem un draugiem, kas dzimuši Janvārī, ar vēlējumu, lai tas tiem nes laimi un veselību.

Februāris - Ametists

Ametists ir viens no kvarca makrokristālu paveidiem. Tā zināmākie krāsu toņi mainās no purpursarkana līdz pelēki violetam. Ametists savu nosaukumu saņēmis no Grieķu vārda "amethystos" ("pasargāt no piedzeršanās") no ticējuma, ka šis dārgakmens pasargās no reibuma. Tas palīdzot novērst un atvairīt kaitīgus ieradumus un nelabvēlīgu pieķeršanos.

Ametisti ir plaši pieejami visā pasaulē, to starp arī Vācijā, ASV, Meksikā, Brazīlijā, Kanādā, Āfrikā, Itālijā un Krievijā.

Ar savu neparasto krāsu Ametists ir viens no pazīstamākajiem un visvieglāk atpazīstamākajiem dārgakmeņiem. Ticējumos šis ievērojamais akmens tiek saistīts ar stabilitāti, mieru, līdzsvarotību, sirsnību un harmoniju. Viduslaikos Ametists tika izmantots kā aizsardzības līdzeklis. Ticēja, ka tam piemīt dziedinošs spēks ādas nepilnību novēršanā; kā arī mierīga, bet modra prāta saglabāšanā. Šī dārgakmens ārstnieciskā iedarbība joprojām atspoguļojas mūsdienu ezotērikā.

Aplūkojiet GLAMIRA ametista juvelierizstrādājumu kolekciju, kas uzrunās ne tikai februārī dzimušos, bet arī tos, kurus vēlaties iepriecināt ar šo brīnišķīgo - siltumu, harmoniju un spēku simbolizējošo krāsu.

Marts - Akvamarīns

Akvamarīns ir dārgakmens, kas ar savu vēso, nomierinošo krāsu vienmēr ir bijis ciešā saistībā ar jūru un okeānu, kura nosaukums arī atspoguļojas akvamarīna vārdā. Bez tam senos laikos tika uzskatīts, ka akvamarīns esot nācis no sirēnu dārgumu lādes. Šis mistiskais apbrīnojamās krāsas akmens tiek iegūts Brazīlijā, Ķīnā, Kolumbijā, Krievijā, Indijā un ASV.

Krāsas ziņā, pateicoties savai asociācijai ar jūru un okeānu, akvamarīnam bija svarīga nozīme arī seno laiku jūrniekiem, kur tā klātbūtne nodrošināja drošu ceļojumu. Turklāt, tas arī tika uzskatīts par dziedinošu akmeni, un izmantots cīņā pret infekcijām un acu slimībam. Akvamarīnam, ar savu nomierinošo krāsu un asociāciju ar ūdeni, raksturīgas jaunību, cerību, veselību un uzticību simbolizējošas īpašības. Pasaules visdažādākās kultūras uzskatīja, ka šim akmenim piemīt maģiskas īpāšības, ticot, ka ar tā palīdzību ir iespējams rast mīlestību, laimi, drosmi un draudzību.

Ezotērikā tiek uzskatīts, ka akvamarīnam piemīt nomierinošas īpašības, kas palīdz uzlabot garīgo veselību un rast iekšējo mieru.

GLAMIRAs Akvamarīna juvelierizstrādājumi ir skaista dāvana ne tikai martā dzimušajiem, bet arī apdomāta dāvana topošajai līgavai!

Dzimšanas akmeņi tiem, kas dzimuši aprīlī - dimanti

Tim, kas dzimuši aprīlī ir vērtīgākais dārgakmeni - dimants. Vārds nāk no grieķu vārda "adamas", kas nozīmē "" neatvairāms ", un dimants patiešām ir pelnījis šādu nosaukumu. Cietākais un izturīgākais akmens ir mūžīgās mīlestības simbols. Šie dārgakmeņi ir īpaši krāsoti no dažādām krāsām, no vislabāk zināmās kristāliska baltas vai ļoti tumšās melnas. Mūsdienās dimanti ir atrodami galvenokārt Dienvidāfrikā, Indijā, Brazīlijā, Kanādā un Autralijā.

Dimanti ir novērtēti kopš seniem laikiem, pat 400 gadus pirms Kristus. Sanskrita tekstos jau tiek apbrīnoti šie akmeņi. Daudzas leģendas ir saistītas ar šiem dārgakmeņiem. Tika ticēts, ka dimanti veidojās, kad zibens nokrita zemē, bet grieķi uzskatīja, ka dimanti ir dievu asaras vai zvaigžņu kopas.

Pateicoties šīm leģendām, kas saistītas ar dimantiem, tika uzskatīts, ka to dzirkstošais uguns un mirdzums ir burvju spēks. Šis akmens nozīme ir ticība, lojalitāte, godīgums, tīrība un mīlestība. Tāpēc dimanti ir plašā izvēlē saderināšanās gredzeniem. Tika uzskatīts, ka šiem dārgakmeņiem ir īpašas terapeitiskās spējas, ārstē ar smagiem traucējumiem saistītās invaliditātes, un sakarā ar to saistību ar apspiestību, tika uzskatīts, ka tie spēj noņemt jebkādu indes no ķermeņa.

Piešķirt spēku, dimantu burvība un mūžīgās mīlestības simbols ir labākā dāvana ne tikai tiem, kas dzimuši aprīlī, bet arī saviem mīļajiem.

Dzimšanas akmeņi tiem, kas dzimuši maijā- smaragds

Sakarā ar spilgti zaļu krāsu to var saukt par smaragda pavasara simbolu, tāpēc nav pārsteigums, ka maijs ir galvenais akmens, kas vilina dabisko pavasara sākumu. Tā kā to krāsas ir ļoti dzīvas, jo intensīvāka ir zaļā krāsa, smaragds būs vērtīgāks. Smaragda nosaukums ir netieši atvasināts no grieķu vārda "smaragdos", kurā aprakstīti vairāki zaļo akmeņu veidi. Šie akmeņi ir atrodami Kolumbijā, Brazīlijā, Pakistānā, Krievijā, Austrālijā, Dienvidāfrikā, Indijā, Norvēģijā un Amerikas Savienotajās Valstīs.

Pateicoties tā bagātīgajai zaļai krāsai, smaragdi simbolizē dzīves atjaunošanos un tādas funkcijas kā lojalitāte, uzticēšanās un draudzība, ko tava dzīve dod jums. Ir daudz mītu par smaragdu. Attiecībā uz romiešiem smaragdi, kas saistīti ar dievieti Veneru, kas pārstāv auglību, tikumību un skaistumu. Tiek uzskatīts, ka viņu dziedinošās spējas novērš epilepsiju, apstājas asiņošana un samazina drudzi.

Sniedziet visas spožās pavasara krāsas saviem mīļajiem, kas dzimuši maijā, ar mirdzošu bagātu zaļu smaragdu.

Dzimšanas akmeņi tiem, kas dzimuši jūnijā - pērles

Vienīgie dārgakmeņi, ko veido dzīvi organismi - austeres, līdz ar to jūnijā dzimušajie ir īpašs dzimšanas akmens. Variējot no visbiežāk zināmās baltās pēres līdz retajai melnajai pērlai, tā ir brīnišķīga dāvana no okeāna. Pērles nosaukums ir atvasināts no latīņu vārda "perna", kas nozīmē "pēda", jo atklātā molusku 'čaula atgādina aitu kāju. Šajās dienās pērles nāk galvenokārt no Japānas, Ķīnas, Autralijas, Filipīnām un Indonēzijas.

Pērles ir ļoti novērtētas no senās Ēģiptes laikiem. Kopš tā laika ir izveidotas daudzas leģendas un mīti, kur šos dārgakmeņus sauc par Mēness asarām, kas spēj nodrošināt skaidrību, tīrību un ticību. Tiek uzskatīts, ka viņiem ir dziedināšanas spējas, kas var palīdzēt ar dažādām slimībām un ar neprātību. Mūsdienās pērles Āzijā tiek lietotas kā zāles.

Pērles ir skaistuma simbols, kas var būt labāka izvēle saderināšanās gredzenam, lai parādītu jūsu mīļotā jūtas.

Jūlijs - Rubīns

Rubīns ir viens no iecienītākajiem dārgakmeņiem. Pateicoties savai krāsai, rubīns vienmēr ir ticis saistīts ar uguni, liesmas kvēlumu un siltumu. Tāpēc tas ir tik ļoti piemērots jūlija mēnesim, kam raksturīgs vasaras karstums un svelme. Rubīns ir tikai sarkanā krāsā. Tas pats minerāls (korund) citās krāsās tiek saukts par safīru. Minētā īpašība padara rubīnus par salīdzinoši retiem dārgakmeņiem. Palielinoties sārtā toņa intensitātei, rubīnu vērtība paaugstinās. Lielākās rubīna atradnes ir Šrilankā, ASV, Indijā, Austrālijā, Pakistānā, Nepālā, Afganistānā, Brazīlijā, Mjanmā un Taizemē.

Kvēlojoši sārtās krāsas dēļ rubīns tiek uzskatīts aizrautības, iedvesmas un kaisles simbolu. Nostāstos tiek lēsts, ka tie sniedz dzīvesprieku un pasargā valkātāju. Pēdējais apgalvojums ir iemesls tam, kāpēc rubīns tik bieži tika izmantots monarhijas centrālajā simbolā - kronī.

Rubīni simbolizē vitalitāti, drosmi un dzīvības spēku. Mīlestības krāsa arī padara rubīnus par ideāliem saderināšanās gredzenu dārgakmeņiem. Bet, protams, arī skaista dāvana ikvienam, kas dzimis vasarā!

Dzimšanas akmeņi tiem, kas dzimuši augustā - peridots

Viens no senākajiem akmeņiem, kas cilvēkiem zināms, peridota ir akmens tiem, kas dzimuši augustā. Saules simbols, peridots, vasaras pēdējā mēneša laikā piešķir spilgtu zaļo krāsu. Peridoti ir viens no tiem akmeņiem, kuriem nav dažādu krāsu, bet to zaļā krāsa atšķiras no olīvu līdz tumšākai ar brūnganu nokrāsu. Peridoti atrodas Brazīlijā, Birmā, Autralijā, Kenijā, Meksikā un Šrilankā.

Peridot nosaukuma izcelsme nav pilnīgi skaidra, bet tiek uzskatīts, ka tā izcelsme ir grieķu vārds "peridona", kas nozīmē "reizinot". Šī akmens ir bijusi tik nozīmīga līdz šai dienai, jo tiek uzskatīts, ka peridots piesaista labklājību un panākumus. Sakarā ar jau minēto saules simbolu, tiek teikts, ka peridota palīdz depresijā, mazina stresu un negatīvas emocijas, izvada toksīnus no ķermeņa un pat palīdz matiem, ādai un nagiem.

Peridots ir ne tikai lieliska dāvana tiem, kas dzimuši augustā, lai dotu viņiem iespēju uzplaukt un dot vasaras spīdumu, bet tie ir arī lieliski saderināšanās gredzeni, jo runājot, ka attiecības un laulība ir harmoniskākas.

Dzimšanas akmeņi tiem, kas dzimuši septembrī- safīrs

Populārs no viduslaikiem, safīrs ir akmens septembrī dzimušajiem. Šie dārgakmeņi var būt dažādās krāsās, bet vislabāk pazīstamas kā spilgti zilas krāsas. Tātad viņu vārds pat nāk no dažām senām valodām, bet galvenais skaidrojums ir latīņu "sapphirus", kas nozīmē "zils" Safari atrodas Indijā, Mjanmā, Taizemē, Vjetnamā, Šrilankā, Ķīnā, Autralijā, Brazīlijā, Āfrikā un Ziemeļamerikā.

Sakarā ar tā nomierinošo zilu spēku safīrus uzskata par miera un harmonijas nesējiem, kas palīdz koncentrēties. No viduslaikiem tika uzskatīts, ka tie nostiprina gudrību. Viņi simbolizē atvērtību, ticību un lojalitāti, tāpēc rotaslietas ar safīriem ir labākā dāvana ne tikai tiem, kas dzimuši septembrī, bet tā var arī būt ideāla izvēle saderināšanās gredzenam, kas spēj parādīt, cik īpaša ir jūsu mīlestība. Safīrs bija arī princese Diānas saderināšanās gredznē un tas tikai pierāda cik karalisks tas ir!

Dzimšanas akmeņi tiem, kas dzimuši oktobrī - rozā turmalīns

Turmalīni var būt dažādu krāsu un nokrāsu, bet spilgti rozā tūmalīna ir akmens oktobra mēnesim. Kopumā nosaukums nozīmē '' jaukto krāsu akmens '' un ir radies no sinkāļu vārda '' tura mali '' Varbūt dēļ tā krāsas, rozā turmālijs ir saistīts ar sirds čakru un tiek uzskatīts, ka tas var atvērt sirdi beznosacījuma mīlestībai. Rozā tūrmalīnu var atrast Brazīlijā, Šrilankā, Nigērijā, Mozambikā, Madagaskarā, Afganistānā, Pakistānā un Amerikas Savienotajās Valstīs.

Šo dārgakmens ieskauj daudzas leģendas. Senos laikos tika uzskatīts, ka Turīns maģiski aizsargā pret ļaunu, un tiek uzskatīts, ka šiem akmeņiem ir visvairāk metafiziskās spējas. Un šajās dienās tiek uzskatīts, ka rozā tūmalīna spēj nomierināt, samazinot trauksmi un stresu.

Dodiet rozā tūmalīnu kā dzimšanas dienas dāvanu oktobrī un parādiet, cik daudz jūs novērtējat šo personu. Parādiet izpratni, lēnprātību un to, cik spēcīga ir jūsu mīlestība ar rozā turmalīna dārgakmeni.

Dzimšanas akmeņi tiem, kas dzimuši novembrī - citrīns

Lai atnestu siltumu un gaismu šajā aukstajā mēnesī, Citrīns ar savām spilgtajām krāsām ir novembra akmens. Paša akmens nosaukums ir skaidrs, jo atgādina citrusaugli citronu. Šos akmeņus var atrast Brazīlijā, Bolīvijā, Āfrikā un Krievijā.

Leģenda saka, ka citrīna akmens izdala izpratni un tādējādi nostiprina garīgos spēkus. Tiek uzskatīts, ka viņiem ir dziedinošas un nomierinošas spējas, mazina trauksmi, nervozitāti un mazina stresu ikdienas dzīvē. Varbūt spilgtas krāsas dēļ citrīnsi ir saistīti ar prieku un jautrību, nodrošinot ttās īpašniekiem lielākas cerības un spēkus sarežģītās situācijās.

Citronu būs labākā dāvana ne tikai novembrī dzimušajiemī, bet arī visiem, kam vēlaties sagādāt smaidu!

Dzimšanas akmeņi tiem, kas dzimuši decembrī - tanzanīts

Decembrī dzimušie var lepoties ar īpaši veltītu akmeni. Tanzanīts ir viens no nesen atklātajiem akmeņiem. Neskatoties uz salīdzinoši jauno vēsturi, tanzanīts jau ir izpelnījies apbrīnu spilgti zilās krāsas dēļ. Šie dārgakmeņi ir diezgan reti un viena no vietām, kur tās var atrast, ir Tanzānija.

Tā kā Tanzanīts ir vēsturiski jauns, leģendas vai mīti to vēl nav iekļāvuši. Tomēr Tanzanīts pamanīja Tiffany & Co un deva akmenim nosaukumu pēc tā izcelsmes un popularizēja to visā pasaulē, padarot Tanzanītu par vienu no visvairāk vēlamiem dārgakmeņiem šajās dienās.

Dārglietas ar Tanzanītu būs labākā dāvana ne tikai decembrī dzimušajiem, bet arī ikvienam, kuru jūs novērtējat. Šis ir dārgakmens, kas noteikti mainīs juvelierizstrādājumu vēsturi!