Notiek ielāde...

Cenu politika

Mūsu cenu politika atspoguļo mērķi saglabāt labāko cenu tirgū, piedāvājot augstu kvalitāti. GLAMIRA ir pārliecināta par saviem izstrādājumiem, piedāvājot neierobežotu dizaina daudzveidību un iespēju izmainīt izstrādājumu. Mūsu mērķis ir saglabāt zemas cenas, nezaudējot kvalitāti.

GLAMIRA darbojas tiešsaistē, tādā veidā ieekonomējot uz daudzām nevajadzīgām izmaksām, kas daudziem tirgotājiem ir neizbēgamas, strādājot fiziskā veikalā.

Kā mēs saglabājam mūsu cenas zemas?

  • Sevi pierādījis uzņēmums juvelierizstrādājumu tirdzniecībā - divdesmit gadu pieredze tiešsaistes juvelierizstrādājumu tirdzniecībā sniedz mums zināšanas, kā pārvaldīt izmaksas visos līmeņos.

  • Tieši no avotiem - visi dārgakmeņi un rotaslietas. Katrs mazumtirdzniecības modeļa solis ietekmē galīgo produkta cenu. Mēs aptveram visas procesā iesaistītās fāzes, sākot no paša pirmā - papīra pildspalvas pieskāriena līdz izstrādājums tiek nodots kurjeram. Neiesaistot starpniekus: dīlerus, importētājus, vairumtirgotājus un lielveikalus, mēs varam Jums ļaut daudz ietaupīt.

  • Ilgtermiņa sadarbība ar uzticamiem piegādātājiem - labāko resursu vietu atklāšana un veselīgu attiecību uzturēšana ar piegādātājiem ļauj ietaupīt uz ražošanas izmaksām, tādejādi radot saprātīgu gala cenu. Izveidotas ilgtermiņa attiecības, iegūstot labākās kvalitātes izejvielas, ļauj mums piedāvāt vienu no labākajām cenām esošā tirgū.

  • Interneta izmantošanas priekšrocība - ļauj ietaupīt uz iekārtu izmaksām (uzturēšanu un nodarbinātību, kas būtu nepieciešama fiziska veikla pastāvēšanai), un tas likumsakarīgi atspoguļotu izstrādājuma galīgo cenu negatīvi.

  • Nav noliktavu - iegūstiet to, ko vēlaties, nevis tas, kas mums ir. Tā kā mēs izgatavojam katru pasūtījumu no jauna atbilstoši Jūsu vēlmēm un iecerēm, tas ļauj mums gudri izmantot materiālus, un mēs ietaupām uz uzglabāšanas izmaksām, jo ​​mēs neuzglabājam. Mēs varam piedāvāt vislabāko piedāvājumu atbilstoši Jūsu vēlamajam budžetam, turklāt nodrošinot dažādas iespējas metālam, akmenim, karātam, izmēriem uc. kritērijiem.

    Mēs cenšamies nodrošināt mūsu klientiem vislabākās cenas, vienlaicīgi saglabājot augstu kvalitāti. Lai sasniegtu šo mērķi, mēs nespējam ražot vairākus izstrādājumus salīdzināšanas nolūkiem. Gadījumā, kad pirkums ir veikts salīdzināšanas nolūkos, GLAMIRA patur tiesības atcelt vienu vai vairākus vienumus no pasūtījuma.

  • Savi eksperti - dizaineri, gemologi, juvelierizstrādājumu speciālisti, kas izvērtē materiālus un to kvalitāti (metālus un akmeņus), izveido jaunu dizainu un ražo zem viena nosaukuma bez papildu ekspluatācijas izmaksām.

  • Nav "slēpto maksu" - Jūs pielāgojat savu izstrādājumu, izvēloties no piedāvātajām iespējām. Mēs nepievienosim neeksistējošas izmaksas produkta cenai, tādējādi Jūs maksājat tikai par to, ko Jūs iegādājaties.

Uzklikšķini šeit lai iegūtu vairāk informācijas par ētisku izejmateriālu iegūšanas politiku.