Notiek ielāde...

Cenu politika

Mūsu cenu politika atspoguļo mērķi saglabāt labāko cenu tirgū, piedāvājot augstāko kvalitāti. GLAMIRA ir pārliecināta par saviem izstrādājumiem, piedāvājot neierobežotu dizaina daudzveidību un iespēju pielāgot izstrādājumu. Mūsu mērķis ir saglabāt zemas cenas, nezaudējot kvalitāti.

GLAMIRA darbojas tiešsaistē, izvairoties no ļoti daudzām nevajadzīgām un augstām izmaksām, kas ir neizbēgamas daudziem mazumtirgotājiem, kas darbojas fiziskos veikalos.

Kā mēs saglabājam mūsu cenas zemas?

  • Sevi pierādījis uzņēmums juvelierizstrādājumu tirdzniecībā - Ar vairāk nekā divu gadu desmitu pieredzi juvelierizstrādājumu tirdzniecībā tiešsaistē mēs zinām, kā var saglabāt zemas izmaksas visos līmeņos.

  • Tieši no avotiem - Visi dārgakmeņi un rotaslietas. Katrs mazumtirdzniecības modeļa solis ietekmē galīgo produkta cenu. Mēs aptveram visus procesā iesaistītos soļus, sākot no paša pirmā - papīra pildspalvas pieskāriena - līdz solim, kad izstrādājums tiek nodots kurjeram. Neiesaistot starpniekus: dīlerus, importētājus, vairumtirgotājus un lielveikalus, mēs varam Jums ļaut daudz ietaupīt.

  • Ilgtermiņa sadarbība ar uzticamiem piegādātājiem - labāko resursu vietu atklāšana un profesionālu attiecību uzturēšana ar piegādātājiem ļauj ietaupīt ražošanas izmaksas, tādejādi radot saprātīgu noslēguma cenu. Izveidotas ilgtermiņa attiecības, iegūstot labākās kvalitātes izejvielas, ļauj mums piedāvāt vienu no labākajām cenām esošā tirgū.

  • Interneta izmantošanas priekšrocība - Šī priekšrocība ļauj ietaupīt uz iekārtu izmaksām (uzturēšanu un nodarbinātību, kas būtu nepieciešama fiziska veikla pastāvēšanai), un tas likumsakarīgi negatīvi ietekmētu izstrādājuma galīgo cenu.

  • Nav noliktavu - iegūstiet to, ko vēlaties, nevis to, kas ir pieejams. Tā kā mēs izgatavojam katru pasūtījumu no nulles atbilstoši Jūsu vēlmēm un iecerēm, tas ļauj mums gudri izmantot materiālus, un ietaupīt uzglabāšanas izmaksas, jo ​​mēs neuzglabājam mūsu juvelierizstrādājumus noliktavās. Mēs varam sniegt vislabāko piedāvājumu atbilstoši Jūsu vēlamajam budžetam, turklāt nodrošinot dažādas iespējas metālam, akmenim, karātam, izmēriem uc. kritērijiem.

    Ņemot vērā ka mēs cenšamies nodrošināt mūsu klientiem vislabākās cenas, vienlaicīgi saglabājot augstāko kvalitāti, mēs neražojam izstrādājumus salīdzināšanas nolūkiem. Gadījumā, kad pirkums ir veikts salīdzināšanas nolūkiem GLAMIRA patur tiesības atcelt vienu vai vairākus izvēlētos produktus no pasūtījuma.

  • Savi eksperti - dizaineri, ģemologi, juvelierizstrādājumu speciālisti, kas izvērtē materiālus un to kvalitāti (metālus un akmeņus), veido jaunus dizainus un ražo zem viena nosaukuma bez papildu ekspluatācijas izmaksām.

  • Nav "slēpto maksu" - Jūs pielāgojat savu izstrādājumu, izvēloties piedāvātās iespējas. Mēs nepievienosim neeksistējošas izmaksas produkta cenai, tādējādi Jūs maksājat tikai par to, ko Jūs vēlaties pasūtīt.

Uzklikšķini šeit lai iegūtu vairāk informācijas par ētisku izejmateriālu iegūšanas politiku.