Notiek ielāde...

Atsaukšana

Pasūtījuma anulēšanas noteikumi

Jums ir tiesības atcelt savu pasūtījumu 14 dienu laikā, sākot no dienas, kad Jūsu pasūtījums ir piegādāts. Jums rakstiski jāaizpilda paziņojums par atcelšanu (vēstules, e-pasta vai faksa veidā). Ja Jūs vēlaties garantēt, ka pasūtījums tiks atcelts noteiktā laikā, Jums ir vai nu jānosūta paziņojums vai jānosūta prece 14 dienu laikā.

Par preces anulāciju ir jāpaziņo:

GLAMIRA.lv
GLMR EOOD
bul. Andrey Lyapchev №1A
Sofia 1756, Bulgaria
E-pasts: service@glamira.lv

Pasūtījuma anulēšanas sekas:

Gadījumā, ja anulēšana ir notikusi veiksmīgi, visas preces, pakalpojumus vai naudas līdzekļus, ko sniegusi kāda no pusēm, ir jāatgriež un visus līdzekļus, kas varētu būt uzkrāti, jāatdod. Ja preces pēc piegādes ir bojātas, klientam ir jāmaksā kompensācija. Lai izvairītos no atlīdzības maksāšanas, mēs iesakām pasūtītās preces neizmantot, tādejādi nesamazinot to vērtību. Ja Jums ir jāmaksā jebkāda kompensācija produktu bojājumu dēļ, tā tiks atskaitīta no summas, kas tiks atmaksāta.

Anulēšanas tiesības neattiecas uz šādām precēm:

Preces, kas izgatavotas saskaņā ar klientu specifiskām vēlmēm vai ir izgatavotas individuāli pēc konkrētām klienta prasībām, preces, kuras nav piemērotas nosūtīšanai atpakaļ to stāvokļa dēļ, preces, kuras var viegli sabojāt, un preces, kuru derīguma termiņš ir beidzies