Notiek ielāde...

Ētiska ieguve

GLAMIRA stingri atbalsta ētiku, ievēro cilvēktiesības, vispārējās pilsoņu tiesības un pamatbrīvības neatkarīgi no vietējiem ieradumiem un apņemas nodrošināt avotu integritāti un saglabāt visaugstākos sociālās un vides aizsardzības saistības.

GLAMIRO dimanti nāk no valstīm, kas pilnībā iesaistītas Kimberli procesa sertifikācijas shēmā (KPCS). Tā ir starptautiska sadarbības kontroles sistēma, kuras mērķis ir atrast veidus, kā novērst "konfliktu dimantu" klātbūtni neapstrādātu dimantu importā un eksportā. Kimberli process prasa saviem biedriem stingri noteikt, ka dimantu iegāde nefinansētu nemiernieku kustību.

Par Kimberli procesu

Kimberli process sākās tad, kad Dienvidāfrikas dimantu ieguves apgabali satikās Kimberlijā 2000. gada maijā un tas ir spēkā jau no 2003. gada. Kopš 2013. gada tā ir atvērta visām valstīm, un šobrīd tajā ir 54 dalībnieki, kas pārstāv 81 valstu no visas pasaules no Eiropas Savienības līdz Amerikas Savienotajām Valstīm. Tā ir civilizētas sabiedrības iniciatīva, kas atbilst prasībām, lai novērstu konfliktu dimantu ienākšanu no konfliktu zonām, kā tas ir aprakstīts Apvienoto Nāciju Organizācijā.

Kimberli procesa sertifikācijas sistēma (KPCS) garantē, ka jebkurš neapstrādāts dimants, kas šķērso starptautisko robežu starp diviem parakstītājiem, ir "nekonfliktējošs".

GLAMIRA nodrošina, ka visi dimanti tiek iegādāti, parakstot garantijas, ko sniedz piegādātāji, kuri piekrīt Kimberli procesam.

Uzzini vairāk par Kimberlī procesu :
http://www.kimberleyprocess.com/home/index_en.html/

Pallādija un platīna ētiskie avoti

GLAMIRAS pallādija un platīna piegādātājiem ir jāatbilst prasībām, kas atbilst bezkonflikta piegādes nosacījumiem. Visi Glamiras piegādātāji ir apņēmušies ievērot veselības un drošības prasības, ētiskus tirdzniecības standartus un darba apstākļus. GLAMIRAS produktu ražošanai tiek izmantots tikai sertificēts pallādijs un platīns.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par piegādātāja sertifikātiem, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu.