Notiek ielāde...

Drošības politika

Mēs nodrošinam mūsu mājas lapas un citu sitēmu drošību izmantojot tehniskus un organizatoriskus risinājumus, lai izvairītos no zudumiem, datu iznīcināšanas, neautorizētas piekļuves, pārveides vai to izplatīšanas no trešo personu puses. Tas tiek darīts, lai nodrošinātu drošību kamēr esat mūsu mājas lapā, jo ir svarīgi nodrošināt privātumu. Jūsu sniegtie dati tiks izmantoti tikai pasūtījuma vajadzībām un nekādā veidā netiek kopīgoti ar citām pusēm, komerciāliem vai citiem mērķiem.

Kad jūs veicat pasūtījumu ar mums, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai un mēs izmantosim jūsu datus tikai, lai nodrošinātu kvalitāti, lai apstiprinātu un izsekotu jūsu pasūtījumu, pārbaudītu informāciju pret neatbilstībām, aizsargātu pret nelikumīgām darbībām, noteiktu prioritāti saviem produktiem un pakalpojumiem un sniegtu noderīgu informāciju, kā to atrast un citas darbības, kas paredzētas apmierinošai klientu pieredzei.

SSL

Mēs nodrošinam , ka jūsu dati tik enkriptēti ar SSL (Secure-Socket-Layer) drošu servera programmatūru. Jūsu pasūtījuma informāciju, kā vārdu, adresi, norēķinu kartes vai bankas kodētos datus nevar nolasīt kāda trešā puse. Tam ir marķējums ar mazu "" slēdzenes "simbolu jebkurā vietnē, kas izmanto SSL, un to var atrast adreses loga sākumā pirms vietnes adreses.

Datu drošība

Mēs garantējam jūsu maksājumu karšu numuru, pasūtījumu, sociālās apdrošināšanas numuru un jebkuru personas datu drošību, ja tie tiek droši pārsūtīti starp jums kā klientu un mūsu domēnu. Pateicoties SSL drošības tehnoloģijām, ko izmanto, lai pārsūtītu informāciju starp klientu un serveri, novēršot to noplūdi trešām personām un nodrošinot, ka pārsūtītie dati tiek izmantoti tikai klienta vajadzībām, par ko klients piekrita pārlūkojot attiecīgo vietni.

PCI atbilstība

GLAMIRA uzglabā visu datus droši, izmantojot PCI (Payment Card Industry)atbilstošus pakalpojuma sniedzējus. Mēs, labi pazīstama kompānija, ļoti labi zina, cik svarīgi ir, lai klients sajūt drošību internetā, un mēs piekrītam, ka, aizsargājot viņu datus un jo īpaši maksājot ar karti, ir būtiska nozīme veiksmīgai uzņēmējdarbībai. PCI atbilstība ir svarīga, lai optimizētu drošību maksājot ar jebkādu karti, kredītkarti, debitkarti vai arī ar naudas karti. Tie ir plaši definēti un pieņemti noteikumi, kas paredzēti, lai aizsargātu personīgo informāciju no klienta un garantētu drošību, pārlūkojot un maksājot tiešsaistē. Tas arī pasargā no nepiemērotas personālās vai maksājuma informācijas izmantošanas.