Notiek ielāde...

Drošības politika

Izmantojot tehniskus un organizatoriskus risinājumus, mēs aizsargājam savu vietni un citas sistēmas pret Jūsu datu zaudēšanu, iznīcināšanu, piekļuvi, mainīšanu vai izplatīšanu, ko veic neatļautas trešās personas. Tas ļauj Jums justies droši, pārlūkojot mūsu vietni. Mums ir svarīgi aizsargāt Jūsu privātumu. Jūsu sniegtie dati tiks izmantoti tikai jūsu pasūtījuma apstrādei. Izņemot pasūtījuma apstrādes procesu, Jūsu sniegto iformāciju nedrīkstēs izmantot komerciāliem vai citiem mērķiem.

Veicot pirkumu pie mums, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai. Informācija, ko jūs kopīgojat ar mums, tiks izmantota, lai apstiprinātu un izsekotu jūsu pasūtījumu, salīdzinātu informāciju par neatbilstībām, novērstu krāpnieciskas darbības un nodrošinātu klientu apmierinātību. Mums ir konfidencialitātes politika, lai aprakstītu jūsu preferences attiecībā uz produktiem un pakalpojumiem, sniegtu noderīgus norādījumus par to iegūšanu un sniegtu apmierinošu klientu pieredzi.

SSL

Mēs nodrošinam , ka Jūsu dati tiek kriptēti ar SSL (Secure-Socket-Layer) drošu servera programmatūru, lai Jūsu pasūtījuma informāciju, tādu kā Jūsu vārdu, adresi, norēķinu kartes vai bankas kodētos datus nevarētu nolasīt kāda trešā puse. Mazu "slēdzenes" simbolu varat atrast jebkurā vietnē, kas izmanto SSL. To var redzēt adreses loga sākumā pirms vietnes adreses.

Datu drošība

Mēs garantējam Jūsu maksājumu karšu numuru, pasūtījumu, sociālās apdrošināšanas numuru un jebkuru personas datu drošību, ja tie tiek droši pārsūtīti no Jums uz mūsu Vietni. Pateicoties SSL drošības tehnoloģijām, ko izmanto, lai pārsūtītu informāciju starp klientu un serveri, tiek novērsta datu noplūde trešām personām un tiek nodrošināts, ka pārsūtītie dati tiek izmantoti tikai klienta vajadzībām, par ko klients piekrīt pārlūkojot attiecīgo vietni.

PCI atbilstība

GLAMIRA uzglabā visu datus droši, izmantojot PCI (Payment Card Industry)atbilstošus pakalpojuma sniedzējus. Mēs esam labi pazīstama kompānija, kas ļoti labi zin, cik svarīgi ir, lai klients justos drošs iepērkoties internetā. Mēs apzinamies, ka, datu aizsargāšana (jo īpaši maksājumiem ar karti) ir būtiska veiksmīgai uzņēmējdarbībai. PCI atbilstība kalpo, lai optimizētu jebkuras kartes drošību. Šī ir plaši atzīta politiku kopa, kuras mērķis ir aizsargāt klienta personisko informāciju un nodrošināt tās drošību, sērfojot internetā un veicot maksājumus. Tas arī novērš personas un maksājumu informācijas ļaunprātīgu izmantošanu.