Notiek ielāde...

ATGRIEŠANA

Atkarībā no jūsu bankas var paiet 4-5 darba dienas vai līdz nedēļai, kamēr summa parādās atpakaļ jūsu kontā.

Mēs piedāvājam ļoti elastīgu Atgriešanas politiku, tāpēc jums nav jāuztraucas par pasūtījuma iesniegšanu un nepatiku. Mūsu Atgriešanas politika dod jums iespēju atgriezt preci 60 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas, ja vien tas atbilst atgriešanās nosacījumiem. Lūdzu, izlasiet mūsu Atgriešanas politiku , lai iegūtu plašāku informāciju.

Viss, kas jums jādara, ir aizpildīt mūsu tiešsaistes atgriešanas veidlapu, iesniegt to izmēru maiņai, izdrukāt veidlapas kopiju un nosūtīt to kopā ar jūsu produktu. Jūs varat arī pieprasīt bezmaksas gredzena mērītāju, lai pārliecinātos, ka jaunais gredzena izmērs būs pareizs. Lūdzu, izlasiet mūsu Atgriešanas politiku , lai iegūtu plašāku informāciju.

Lūdzu, nesūtiet savu gredzenu kopā ar papildu lietām, kad to atgriežat izmēru maiņai vai remontam. Mēs nevaram uzglabāt nekādas papildu lietas, kas saņemtas ar produktu, tādējādi tās netiks atgrieztas jums pēc izmēru maiņas vai remonta procesa.

Lūdzu, izvairieties no savu produktu izmēra maiņas pie trešām pusēm, jo tas anulēs jūsu mūža garantiju.

Nē, mēs neapkalpojam citu ražotāju produktus.

Gravēšanas noņemšana nav standarta pakalpojums, ko mēs piedāvājam.

Jūs varat apmainīt savu produktu tik ilgi, kamēr tas atbilst atgriešanas nosacījumiem. Jūs varat izlasīt mūsu Atgriešanas politiku , lai iegūtu plašāku informāciju. Lūdzu, atcerieties, ka pielāgoti izstrādājumi nav piemēroti maiņai vai kompensācijai.

Jā, jūs varat. Gravēšana nav šķērslis izmēru maiņai.

Maksa par izmēru maiņas procedūru ir atkarīga no produkta iespējām, kā arī atšķirība starp pašreizējo lielumu un pieprasīto lielumu. Metāla veids, akmeņu skaits, produkta dizains ir daži no faktoriem, kas ietekmē cenu noteikšanu. Kad jūs nosūtīsiet mums savu gredzenu atpakaļ, mēs to pārbaudīsim un noskaidrosim, kāda veida procedūra tiks ievērota. Tad mēs informēsim jūs par šo maksu.