x
 
   
AKVAMARĪNA JUVELIERIZSTRĀDĀJUMI

AKVAMARĪNA

Akvamarīna akmens (nosaukums atvasināts no latīņu valodas 'Aqua' - ūdens un 'mare' - jūra) ir pazīstams kā "dārgakmeņu ķēniņš". Kā norādīts tā nosaukumā, dārgakmens ir gaiši zilā – ūdens krāsā.

IETEIKTIE PRODUKTI
boderApskati vairāk

Akvamarīna

Akvamarīna akmens (nosaukums atvasināts no latīņu valodas 'Aqua' - ūdens un 'mare' - jūra) ir pazīstams kā "dārgakmeņu ķēniņš". Kā norādīts tā nosaukumā, dārgakmens ir gaiši zilā – ūdens krāsā. Klasificētas kā pusdārgakmens un berila paveids, galvenokārt sastopams Latīņamerikas valstīs. Jāatzīmē, ka lieli akvamarīni tiek atrasti Brazīlijā ļoti reti.

Akmenim nav liela izturība pret karstumu, tāpēc lai saglabātu tā skaisto zilās krāsas spilgtumu, to nedrīkst pakļaut pārāk lielam karstumam. Papildus krāsai, tam ir īpaša struktūra, kas nevainojami atspoguļo dabisko un mākslīgo gaismu. Tāpat kā daudzi citi dārgakmeņi, tie ir aprakstīti leģendās un mītos, kas saistīti ar ūdeni un nārām. Turklāt astroloģijā tas ir Ūdensvīra un martā dzimušo akmens.

Akvamarīna rotaslietās tiek apvienota Glamira kvalitāte un izcils dizains. Izvēloties tikai AAA kvalitātes akvamarīnus, Glamira piedāvā sajust straumes spēku ar akvamarīnu dažādos toņos, sākot ar gaiši zaļu līdz pat tumši zilam. Kad Jūs nēsājat akvamarīna auskarus, Jūs varat sadzirdēt nāras čukstus. GlAMIRA rada okeānu, kurā var ienirt un atrast unikālas lietas. Ļauj, lai pilieni pārvēršas par akvamarīna kuloniem! Atrodiet akvamarīna gredzenu kopā ar citiem ārgakmeņiem, kas tieši Jums gadiem ilgi tika glabāti zemūdens lādē. Šeit ir vieta, kur var izveidot dizainu rotaslietām ar akvamarīnu, sajūtot svaigumu un kvēli sev apkārt. Šeit Jūs varat sākt rakstīt savus stāstus un pasakas!