x
 
   
ROZĀ KVARCA JUVELIERIZSTRĀDĀJUMI

ROZĀ KVARCA

Rozā kvarcs ir pusdārgakmens, un tas ir kvarcs rozā variācijā. Tas tiek vērtēts atkarībā no tā krāsas intensitātes nevis dzidrības, dārgakmenim krāsa variē no gaiši rozā līdz tumši rozā.

IETEIKTIE PRODUKTI
boderApskati vairāk

Rozā kvarca

Rozā kvarcs ir pusdārgakmens, un tas ir kvarcs rozā variācijā. Tas tiek vērtēts atkarībā no tā krāsas intensitātes nevis dzidrības, dārgakmenim krāsa variē no gaiši rozā līdz tumši rozā. Titāna piemaisījumi, dzelzs vai mangāns tā ķīmiskajā struktūrā rada krāsu. Tā stikla forma ir tik caurspīdīga, ka tas atspoguļo perfekti rozā krāsu. Galvenie ieguves avoti atrodas Brazīlijā un Madagaskarā.

Saukts par Sirds akmeni, rozā kvarcs varētu būt izmantots kā mīlestības apliecinājums jau 600 gadus p.m.ē. Vispār tas ir saistīts ar mīlas dieviem - Amoru un Erotu. Tie tika slavēti jau romiešu laikā, kad tika izmantoti, rotājot ornamentus, krūzes, vāzes un daudzas citas lietas. Romieši nēsāja rozā kvarcu pie krūtīm vai tuvu sirdij, jo viņi uzskatīja, ka rozā kvarcs pasargā tā valkātāju no sirdssāpēm un dod enerģiju. Rozā kvarcs, saukts arī par hialīna kvarcu no grieķu vārda "stikls". Turklāt tas ir Vērša zodiaka zīmes un decembrī dzimušo akmens.

Glamira piegādā rozā kvarcu ar AAA kvalitāti un veido auskarus, gredzenus, kaklarotas, rokassprādzes, aproču pogas un piekariņus kā rozā kvarca rotaslietas. Dārgakmeni var arī mainīt dažādās formās, lai izteiktu tā skaistumu. Piekariņa konfigurācijas rezultātā, pieskaņojoties Jūsu gaumei, būs iegūts rozā kvarca sirds amulets, kas čukstēs par svēto sievišķību. Ar rozā kvarca gredzenu var arī sajust mīlestības dejas svētku apskāvienu. Rozā kvarca rokassprādze izgaismos Jūsu ceļu ar mīlestības spīdumu, kur vēlaties iet. Liec rozā kvarcu pašā centrā saviem rozā kvarca auskariem un ļaujies nēsāt la vie en rose burvību!