x
 
   

Melnajam dimantam

Melnajam dimantam, dārgakmeņu dzimtas loceklim, ir dziļa melnās krāsas kombinācija, kas radusies oglekļa, grafīta un dažādu metālu savienojumu rezultātā, ko sauc par polikristālu.

 

Melnajam dimantam, dārgakmeņu dzimtas loceklim, ir dziļa melnās krāsas kombinācija, kas radusies oglekļa, grafīta un dažādu metālu savienojumu rezultātā, ko sauc par polikristālu. Saukts arī par “Carbonado”, melnajam dimantam ir struktūra, kuru ir grūti slīpēt un pulēt. Tāpēc ir nepieciešama lielāka uzmanība un piesardzība, kamēr tas tiek pārvērsts melnā dimanta rotaslietām. Juvelierizstrādājumu tirgū šodien gandrīz visi melnie dimanti iegūst savu krāsu no apstarošanas vai citiem līdzekļiem. Esot savu skaistumu parādā tā dziļai un piesātinātai melnai krāsai, dabīgas melnais dimants ir rets un dārgs. Ja ieskatāmies melnā dimanta vesture, 67.5 Melnais Orlovs (Black Orlov) ir slavenākais piemērs, ar ko var saskarties. Šis milzīgais melnais dimants ir pazīstama arī kā “Brahmas acs” (The Eye of Brahma).
MELNĀ DIMANTA SADERINĀŠANĀS GREDZENI
Kas padara to tik īpašu ir ne tikai izmērs, bet arī tas, ka tiek uzskatīts, ka tas ticis izņemts no hinduistu tempļa Indijā. Tomēr pēc tam, kad to bija pārņēmusi krievu princese un pārveidojusi, tiek uzskatīts, ka tā lāsts ir reversējies. Kamēr melnie dimanti ir pakļauti apstarošanai un citām apstrādēm, kas tiek piegādāti no Indijas, Glamira izmanto tos, kam ir ļoti augsta kvalitāte, kas nāk no dabas, kur dažās ieguvēs ir atrasts melnais dimants. Cita lieta uz ko Glamira vērš uzmanību, ir tā, ka tie ir bezkonfliktu dimanti un, ka tie atbilst kvalitātes standartiem. Pie Glamira gabaliņi ir izveidoti, izmantojot melnās dramas priekšrocības un jums tiek dota iespēja apvienot savu izvēlēto mākslas darbu ar melnā dimanta dzirksteli, piemēram, melnā dimanta gredzenā.
Melnā dimanta kaklarotas
Bieži vien ir ieteicams to lietot kopā ar baltajiem dimantiem, lai izceltu baltā spožumu un tumšā pilnību. Tas nozīmē, ka varat personalizēt gredzenus un pārvērst tos par perfektiem melnā un baltā dimanta gredzeniem. Vai tu vari valkāt melno briljantu auskarus ar cieņu un galantumu. No otras puses, melno dimantu lieto arī vīriešu rotaslietām kopš melnais ir uzskatīts par vīriešu krāsu. Glamira dizainē vīriešu melnā dimanta gredzenus un aproču pogas, kas ir apvienoti arī ar citiem akmeņiem kā onikss, kas uzsvērs vīriešu harismu un vēso stilu!
Melnā dimanta auskari
IETEIKTIE PRODUKTI
boderAPSKATI VAIRĀK