x
 
   
ZAĻĀ AMETISTA JUVELIERIZSTRĀDĀJUMI

ZAĻĀ AMETISTA

Klasificētas kā pusdārgakmens, zaļais ametists ir gaiši zaļš kvarca kristāls. Tā zaļā krāsā ir termiskās apstrādes rezultāts, ko izraisa vai nu dabiska sildīšana - vulkānu aktivitātes zemes kodolā vai ķīmiska apstrāde.

Zaļā ametista saderināšanās gredzeni

Zaļā ametista saderināšanās gredzeni

IETEIKTIE PRODUKTI
boderApskati vairāk

Zaļā ametista

Klasificētas kā pusdārgakmens, zaļais ametists ir gaiši zaļš kvarca kristāls. Tā zaļā krāsā ir termiskās apstrādes rezultāts, ko izraisa vai nu dabiska sildīšana - vulkānu aktivitātes zemes kodolā vai ķīmiska apstrāde. Glamira iesaka Jums sargāt akmeni no tiešas saules gaismas un karstuma, jo tas var viegli radīt krāsu izmaiņas akmenī. Ģemoloģijā tas ir pazīstams kā praziolīts jeb vermarīns, kura vārds ir atvasināts no grieķu prason (πρ?σον), kas nozīmē "puravi", vārda lithos (λ?θος) nozīmē "akmens", citiem vārdiem sakot, zaļi-krāsots akmens.

Zaļais ametists ir vērtīgs un spirituāls akmens, kas tiek uzskatīts par aizsargājošu un attīrošu akmeni cauri laikmetiem; tas bijis daudzu metafiziķu pirmā izvēle. Senos laikos to sauca par skaidrības akmeni un to izmantoja, lai atgūtos no atkarībām gan fiziski, gan emocionāli. Var redzēt daudzas atsauces vesturē un mītos par (zaļo) ametistu. Tiek melsts, ka Svētais Valentīns nēsāja gredzenu, kas rotāts ar zaļo ametistu un Kupidona tēlu. Turklāt vareni un bagāti monarhi ir izmantojuši akmeni kā karaļu simbolu. Zaļais ametists ir akmens, kas apvieno intuīciju ar mīlestību. Tas ir Zivju un februārī dzimušo akmens.

Zaļie ametisti vislabākajā kvalitātē ar AAA dzidrību ir piegādāti un iestrādāti unikālos Glamira zaļā ametista rotaslietās. Jūs varat pielāgot jebkurus Glamira izstrādājumus ar šo zaļo akmeni, piemēram, konfigurēti zaļā ametista piekariņi būs lieliska izvēle, jo tas nozīmē, ka Jūs tos glabāsiet tuvu pie sirds un jutīsiet tā maģisko sajūtu vai varat izveidot zaļā ametista kaklarotu Jūsu bērnam, lai tas kalpotu kā aizsargājošs amulets. Nēsājot īpašā dizaina zaļo ametista gredzenu, Jūs esat pielāgojis to atbilstoši savam stilam, un tas spēcinās Jūsu garu! Tas arī ir dārgakmenis 6. kāzu jubilejas dāvanai. Ar savām zaļā ametista rotaslietām Glamira mērķis ir gan saviļņot Jūsu dvēseli, gan nodrošināt modernu izskatu!