x
 
   
Melno pērļu juvelierizstrādājumi

Melno pērlu

Pērle ir vecākais zināmais dārgakmens un atzīts par vērtīgāko gadsimtiem ilgi. Tai ir krāsas diapazonā no baltas līdz melnai, ieskaitot sudraba, krēmkrāsas, rozā, šampanieša, (zelta) zaļš un zils.

Melno pērļu gredzeni

Melno pērļu gredzeni

Melno pērļu kaklarotas

Melno pērļu kaklarotas

Melno pērļu auskari

Melno pērļu auskari

IETEIKTIE PRODUKTI

Melno pērlu

Pērle ir vecākais zināmais dārgakmens un atzīts par vērtīgāko gadsimtiem ilgi. Tai ir krāsas diapazonā no baltas līdz melnai, ieskaitot sudraba, krēmkrāsas, rozā, šampanieša, (zelta) zaļš un zils.

Kas atšķir pērli no citiem dārgakmeņiem, ir organiskas vielas, ko iegūst no dzīvēm būtnēm - austerēm un moluskiem. Tās ķīmiskā struktūra sastāv no kalcija karbonāta minūtes kristalīna formā, kurā ir iekļauti koncentriski slāņi. Tā kā tas ir dabisks, organisks dārgakmens, tas var būt dažādās formās un katra forma ir diezgan unikāla. Kā katrs dimants atšķiras viens no otra, katrai pērlei ir nelielas atšķirības tās formā. Tās forma ir saistīta ar tās kodolu un pozicionēšanos moluskā. Apaļas pērles ir vienas no iekārojamākajām, jo tās ir retas, un ‘dabiskas’. Domājot par pērli, tā ir apaļa pērle, kas ienāk prātā. Papildus dabiskajām pērlēm, ir arī kultivētās pērles, kas tiek audzētas austerēs un gliemenēs. Pērles vērtība ir atkarīga no daudziem faktoriem, piemēram, pērles tips, tās mirdzums, forma, krāsa, izmērs un perlamutrs. Mirdzums parāda tās kvalitāti; augstas kvalitātes pērle ir tik spoža un spīdīga, ka jūs varētu redzēt savu attēlu uz tās. Vēl viens punkts ir perlamutrs, kas dod pērlei tās krāsu un mirdzumu. Visvērtīgākās pērles ir ar biezāku perlamutru.

Pērles ir pasaules senākais, populārākais un visvairāk godātais dārgakmens kopš tās pirmo reizi tika atklātas. Tās bija minētas leģendās, tekstos; izmantotas daudzu valstu mākslas priekšmetos, no Ēģiptes līdz Ķīnai un uz Grieķiju. Tās pirmās lietošanas bija datētas apmēram 5,200 gadus atpakaļ Ēģiptē. Pērļu piemērus varēja redzēt, piemēram, gleznās un skulptūrās senās Ēģiptes ērā. Ķīniešu vēsturiskos tekstos, kas datēti 4,000 gadus atpakaļ, bija minētas saldūdens pērles un joprojām ir pieņemta definīcija par saldūdens pērlēm. Un vecākā pērļu rota ir kaklarota, kas atrasta 2,700 -gadu-veca kaklarota, atrasta karalienes kapā senajā Persijā.

Glamira piegādā pērles ar augstu kvalitāti, ņemot vērā vērtību kritērijus. Lai izveidotu unikāla dizaina pērļu rotas , Glamira izmanto balto, rozā un melno pērli savās kolekcijās. Varat pielāgot tos mēness pilienus kā pāri pērļu auskarus. Vai aplieciet šo seno mantojumu ap savu kaklu kā pērļu kaklarotu un sajūtiet sevi kā mītu vai leģendu galveno varoni. Varat arī savienot to ar rozā un / vai balto zeltu pērļu gredzenā, kas uzsvērs arī mūžīgo stilu kā Susa kaklarota!