Melno pērļu juvelierizstrādājumi

Black Pearl
Pērle ir vecākais zināmais dārgakmens un atzīts par vērtīgāko jau gadsimtiem ilgi. Tās krāsas ir diapazonā no baltas līdz melnai, ieskaitot sudraba, krēmkrāsas, rozā, šampanieša, (zelta) zaļas un zilas. Organiskās vielas ir tas, kas atšķir pērli no citiem dārgakmeņiem, šīs vielas ir no dzīvām būtnēm - austerēm un moluskiem. Tās ķīmiskā struktūra sastāv no kalcija karbonāta kristalīna formā. Tā kā tas ir dabisks, organisks dārgakmens, tas var būt dažādās formās un katra forma ir diezgan unikāla. Tā pat kā dimants atšķiras viens no otra, katrai pērlei ir nelielas atšķirības formā, jo to nosaka kodola pozicionēšanās moluskā. Apaļas pērles ir vienas no iekārojamākajām, jo tās ir retas un ‘dabiskas’. Domājot par pērli, cilvēkiem parasti nāk prātā apaļa pērle. Neskaitot dabiski veidojušās pērles, pastāv arī kultivētās pērles, kas tiek audzētas austerēs un gliemenēs. Pērles vērtība ir atkarīga no daudziem faktoriem, piemēram, pērles veida, tās mirdzuma, formas, krāsas, izmēra un perlamutra. Mirdzums parāda tās kvalitāti, augstas kvalitātes pērle ir tik spoža un spīdīga, ka var redzēt savu atspulgu. Perlamutrs ir vēl viena īpašība, kas dod pērlei tās krāsu un mirdzumu. Visvērtīgākās pērles ir ar biezāku perlamutru.

Pērles ir pasaules senākais, populārākais un visvairāk godātais dārgakmens kopš tās pirmo reizi tika atklātas. Tās ir minētas leģendās un tekstos, izmantotas daudzu valstu mākslas darbos, piemēram, Ēģiptē, Ķīnā un Grieķijā. Pērles pirmo reizi tika izmantotas apmēram 5,200 gadus atpakaļ Ēģiptē. Tās varēja redzēt, piemēram, senās Ēģiptes gleznās un skulptūrās. Ķīniešu vēsturiskos tekstos, kas datēti 4,000 gadus atpakaļ, bija minētas saldūdens pērles. Vecākā pērļu rota ir 2,700 gadus veca kaklarota, atrasta karalienes kapā senajā Persijā. Tā ir pazīstama kā Susa kaklarota, sastāv no 3 rindām, 72 pērles katrā rindā. Sauktas par Mēness asarām, pērles ir jūnijā dzimušo un Vēža zodiaka zīmes akmens.
Glamira piegādā pērles ar augstu kvalitāti, ņemot vērā visus vērtību kritērijus. Lai izveidotu unikāla dizaina pērļu rotas, Glamira izmanto balto, rozā un melno pērli savās kolekcijās. Jūs varat pielāgot šos mēness pilienus pērļu auskaros. Jūs varat aplikt šo seno mantojumu sev ap kaklu kā pērļu kaklarotu un sajust sevi kā leģendas galveno varoni. Vai varat arī savienot to ar rozā un / vai balto zeltu pērļu gredzenā, kas saglabās mūžīgo stilu tāpat kā Susa kaklarota!