x
 
   
ROZĀ TURMALĪNA JUVELIERIZSTRĀDĀJUMI

ROZĀ TURMALĪNA

Rozā turmalīna (nozīmē “jauktas krāsas dārgakmens”), ir pusdārgakmens, tas ir visdažādākajās krāsās, tādēļ tas ir kā visu dārgakmeņu hameleons.

Rozā turmalīna saderināšanās gredzeni

Rozā turmalīna saderināšanās gredzeni

IETEIKTIE PRODUKTI
boderApskati vairāk

Rozā turmalīna

Rozā turmalīna (nozīmē “jauktas krāsas dārgakmens”), ir pusdārgakmens, tas ir visdažādākajās krāsās, tādēļ tas ir kā visu dārgakmeņu hameleons. Tā krāsa variē no koši sārtas līdz maigu pasteļtoņu rozā un var mainīties atkarībā no akmens vai sakausējuma veida vai citiem dārgakmeņiem. Piemēram, ja to ieskauj baltais zelts vai sudrabs, rezultāts ir mirdzošāka krāsa. Tā krāsa un ķīmiskā struktūra ir sarežģīta un dažāda - alumīnija borosilikātu apvienojums ar dzelzi, magniju, vai citiem metāliem. Saukts arī par rubelītu rozā, turmalīns ir aprakstīts senos avotos, jo īpaši ēģiptiešu. Ēģiptiešu leģenda parāda, kā rozā turmalīns veica ceļu no Zemes līdz Saulei, laižoties pāri varavīksnei un iegūstot visas tās krāsas. Rozā turmalīnu parasti iegūst ASV, Brazīlijā un Šrilankā. Tas ir oktobrī dzimušo un Skorpiona zodiaka zīmes akmens.

Glamira piegādā AAA kvalitātes rozā turmalīna dārgakmeņus, kurus Jūs varat izvēlēties unikālās rozā turmalīna rotaslietās, gredzenos sievietēm, bērniem un vīriešiem, piekariņos, auskaros, kaklarotās, rokassprādzēs un saderināšanās gredzenos. Tā kā tam ir dažādu toņu konfekšu krāsas, rozā dārgakmens tiek lietots gan tradicionālā, gan mūsdienu dizainā. Jūs varat personalizēt zelta rozā turmalīna gredzenu, lai iegūtu visfantastiskāko varavīksnes krāsas vai varat pasūtīt rozā turmalīna saderināšanās gredzenus un atrast ceļu uz mīlestības sauli! Vai tas ir individuāls piekariņš vai kombinēts ar citiem dārgakmeņiem, personalizējiet rozā turmalīna kaklarotu, izmantojot Glamira vieglās pielāgošanas iespējas, lai izveidotu unikālu rotu! Turklāt tas ir ideāls dārgakmens rozā turmalīna auskariem, kas lolos Zemes skaņas, kurās ieklausīties un rozā turmalīna rokassprādzi, lai parādītu Jūsu krāsu varavīksni pat garlaicīgā ikdienas dzīves gaisotnē! Glamira dod brīvību, atstājot rozā turmalīnu Jūsu rokās, lai izveidotu savu moderno pasaku un būt par šīs pasakas varoni!