x
 
   
GRANĀTA JUVELIERIZSTRĀDĀJUMI

GRANĀTA

Granāta ķīmiskā struktūra sastāv no kombinētiem minerāliem, kam ir kristāliskas iezīmes. Šis pusdārgakmens pieder pie silikātu dzimtas, un tam ir sarkanbrūna krāsu.

IETEIKTIE PRODUKTI
boderApskati vairāk

GRANĀTA

Granāta ķīmiskā struktūra sastāv no kombinētiem minerāliem, kam ir kristāliskas iezīmes. Šis pusdārgakmens pieder pie silikātu dzimtas, un tam ir sarkanbrūna krāsu. Nosaukums ir radies 14. gadsimtā, un tas ir atvasināts no vārda grenate - sarkanais granātābols. Granāts bija visizmantotākais dārgakmens vēlajā antīkajā romiešu pasaulē; tas rotāja ieročus, rotaslietas, drēbes, bruņiniekus un karaļus. Tas tika uzskatīts par bruņinieku tikumības simbolu.

Šodien tas vēljoprojām ir aktuāls juvelierizstrādājumu tirgū. To izmanto, lai padarītu gredzenus un auskarus aizraujošus un interesantus. Tas tiek iegūts vairākās valstīs, tostarp Argentīnā, Brazīlijā un Vācijā. Tas ir tipisks Dvīņu un janvārī dzimušo akmens..

Uzstādot kvalitāti par prioritāti, Glamira atlasa AAA kvalitātes granātus un apstrādā tos, lai izveidotu unikālas granāta rotas: gredzenus, kaklarotas, auskarus, saderināšanās gredzenus, aproces, rokassprādzes, aproču pogas un daudzas citas rotas sievietēm, vīriešiem un bērniem. Uzskatīts par kaislīgu ziedošanās akmeni, granāts tiek lietots, lai popularizētu mīlestības spēku! Lai lauztu gaismas starus, Jūs varat izveidot savu granāta gredzenu ar dimantiem. Šī kombinācija dāvinās Jums apburošus, iepriecinošus mirkļus, kas sajūsmina tad, kad dimants, zelts un granāts kopā tiek izmantots vienā veselumā. Jūs varat nēsāt granāta auskaru pāri kā granātābola sēkliņas Jūsu ausu ļipiņās. Glamira e-veikalā Jūs arī varat izveidot vienreizēju granātu kaklarotu. Ar Glamira vienkāršo personalizēšanas pieredzi, Jūs spējat radīt rotaslietas, kas lieliski atspoguļo Jūsu būtību!