x
 
   
PERIDOTA JUVELIERIZSTRĀDĀJUMI

PERIDOTA

Olivīns ir pusdārgakmens krāsu niansēs no pistāciju zaļas līdz olīvu nokrāsai.

IETEIKTIE PRODUKTI
boderApskati vairāk

PERIDOT

Olivīns ir pusdārgakmens krāsu niansēs no pistāciju zaļas līdz olīvu nokrāsai. Tas, kas atšķir to no citiem zaļiem dārgakmeņiem, piemēram, smaragda, ir tā zelta mirdzums, jo tā struktūrā ir zelta spīdums. Šī nosaukuma pamatā ir grieķu vārds peridona, kas nozīmē - dot bagātību. Tā kā tas ir viens no vecākajiem dārgakmeņiem pasaulē, ir neizbēgami, ka tas ir apvīts leģendām, mītiem un stāstiem. Jūs varat lasīt par olivīnu jau seno ēģiptiešu stāstos 2000 gadus p.m.ē., kā arī Bībelē. Turklāt tas bija iecienīts akmens Baroka periodā.

Pakistāna un Afganistāna ir vietas, kur var atrast un iegūt olivīnu, bet to var piegādāt arī no Mjanmas, Ķīnas, ASV, Āfrikas un Austrālijas. Tas ir lolots kā Lauvu un augustā dzimušo akmens.

Glamira e-veikalā visi olivīna akmeņi ir AAA kvalitātes un to dizains ir profesionāļu rokās. Gala rezultāts ir prātam neaptveramas olivīna rotaslietas: gredzeni, auskari, kaklarotas un rokassprādzes, piekariņi, saderināšanās gredzeni un aproču pogas! Glamira ne tikai izveido dizainu, bet arī strādā ar ekspertu grupu, kas rūpējas par rotaslietām. Šī komanda iesaka spodrināt olivīnu ar kokvilnas drānu, lai tas būtu spilgts visu laiku, labāk nepakļaut to saules radiācijai, jo tas var būt jutīgs pret karstumu. Tā kā Glamira mīl zaļo krāsu, sulīgi zaļais dārgakmens ir ļoti lielā cieņā. Jūs varat iegūt savu pavasari, piešķirot visdārgāko zaļo toni Jūsu pasaulei! Pāris olivīna auskaru dos Jums dabas spēku un Jūs varēsiet dzīvot mīlestībā, kur ir mūžīgi silts pavasaris ar savu olivīna saderināšanās gredzenu. Glamira nodrošina visus sakausējumus (balto, dzelteno un/vai rozā zeltu, sudrabu) un krāsas, ko var saskaņot ar olivīnu, lai redzētu silti vēso toņu deju! Jūs varat apvienot to ar citiem dārgakmeņiem uz olivīna gredzena , lai tā mirdzums ir redzams. Jūs varat pagarināt savu unikālo mākslas izstrādājumu, personalizējot olivīna aproci, lai kļūtu neatvairāma.