x
 
   
ZAĻĀ TURMALĪNA JUVELIERIZSTRĀDĀJUMI

ZAĻĀ TURMALĪNA

Klasificēts kā pusdārgakmens, zaļais turmalīns (Verdelite) ir borosilikātu paveids ar ļoti sarežģītu struktūru.

Zaļā turmalīna saderināšanās gredzeni

Zaļā turmalīna saderināšanās gredzeni

IETEIKTIE PRODUKTI
boderApskati vairāk

ZAĻĀ TURMALĪNA

Klasificēts kā pusdārgakmens, zaļais turmalīns (Verdelite) ir borosilikātu paveids ar ļoti sarežģītu struktūru. Šīs struktūras dēļ zaļais turmalīns pastāv neskaitāmā veidā un krāsu skaitā atkarībā no tā, kur tas veidojies. Tā struktūrā ir hroms, kuram pateicoties turmalīns iegūst krāsu, kas variē no dzeltenīgi brūnas, olīvu zaļas līdz pat brūngani zaļai. Tas ir ārkārtīgi skaists un līdzīgs smaragdam, kas ir viens no “Lielā četrinieka – dimants, rubīns, safīrs un smaragds”. Tā nosaukums Verdelite atvasināts no latīņu valodas 'viridis' (zaļš) un Grieķijas sufikss 'lith' (akmens) vārdiem. Lielākie akmens krājumi atrodas Brazīlijā, Namībijā, Nigērijā, Mozambikā, Pakistānā un Afganistānā.

Zaļais turmalīns ir zināms pateicoties savai spējai elektriski uzlādēties, vienkārši to karsējot vai paberzējot. Šīs īpašības dēļ tas viegli pievelk putekļu daļiņas un mazus papīra gabaliņus, tādēļ 18. gs. tas kalpoja holandiešu tirgotājiem par pīpes tīrītāju. Tas tiek saukts par Aschentrekker - pelnu vilcējs. Tiek ticēts, ka zaļais turmalīns ir erceņģeļa Nemamiaha akmens. Tas ir arī zināms kā nervu sistēmu stiprinošs, jo tas novada negatīvo enerģiju, ja tas tiek valkāts tuvu pie sirds čakras. Tas ir Mežāža zodiaka zīmes un augustā dzimušo akmens.

Glamira izvēlas tikai AAA dzidrības zaļos turmalīnus. Augsta kvalitāte ir Glamiras atslēgvārds, izvēloties akmeņus, ko izmanto zaļā turmalīna rotaslietās. Unikāla dizaina gredzeniem, auskariem, kaklarotām un aproču pogām, piekariņiem ir jābūt nevainojamiem un apvienojumā ar turmalīnu tie savāc dabas krāšņumu! Valkājot piekariņu vai jauku zaļā turmalīna gredzenu, kas izveidots ar šo akmeni, Jūs saglabāsiet enerģiju tuvu sirdij un sajutīsiet pavasari. Glamira arī aicina pielāgot zaļos turmalīna auskarus, ietvertus zeltā vai sudrabā, just jaukās vibrācijas no akmens, jo tas stimulē laimi un dzīves prieku! Vai varat nēsāt īpaša dizaina zaļā turmalīna kaklarotu un sajust eņģeļa Nemamiaha sešu spārnu vicināšanu sev apkārt. Pielāgojiet savas rotaslietas Glamira e-veikalā un sajūtiet svētību un brīnumu savā sirdī!