x
 
   
Dzeltenā safīra juvelierizstrādājumi

DZELTENAIS SAFĪRS

Dzeltenais safīrs ir ievērojams akmens. Tas ir akmens veids, kas pieder pie Korundu ģimenes, piemēram, kā rubīns. Tā ķīmiskā struktūra satur nelielu daudzumu dzelzs, un tas ir tas, kur tas iegūst savu krāšņo dzelteno nokrāsu.

SADERINĀŠANĀS GREDZENI AR DZELTENO SAFĪRU

SADERINĀŠANĀS GREDZENI
AR DZELTENO SAFĪRU

IETEIKTIE PRODUKTI
boderATKLĀJ VAIRĀK

DZELTENAIS SAFĪRS

Klasificētas kā pusdārgakmens, tā pat kā rubīns dzeltenais safīrs ir korunda paveids. Nedaudz dzelzs pēdu tā ķīmiskajā struktūrā dod tam skaistu, dzeltenu nokrāsu. Neatvairāmajam dzeltenajam safīram ir jābūt ar caurspīdīgu virsmu, kas vizuļo un atstaro saulrieta krāsu. Augstas kvalitātes dzeltenajiem safīriem nav nekādu redzamu ieslēgumu, tādēļ tas atšķiras no pārējiem safīriem, kuriem var būt vairāki ieslēgumi. Dzeltenais safīrs primāri tiek iegūts Serendip, Šrilankas salā. Šī dārgakmeņiem bagātā sala ir pirmā vieta, kur dzeltenais safīrs tika atrasts. Cilvēki tos nejauši uzgāja, kad tie bija izskaloti pēc lietus. Vārds serendipity (atklātspēja) ir atvasināts no šī notikuma. Dzeltenais safīrs ir iegūts Madagaskarā, Tanzānijā, Indijā un Austrālijā. Lielākais iegūtais dzeltenais safīrs sver gandrīz 2020 karātus, un to sauc par Tomahawk tīģeri.

Priekšteči dzelteno safīru dēvēja par ‘hiacinti’, un tas bija pazīstams arī kā padparadscha singaliešu valodā un Sanskritā. Akmenim ir īpaša vieta indiešu un vēdu astroloģijā, tur tas tiek saukts par Pukhraj, kas nozīmē dzeltenais akmens. Tika uzskatīts, ka tas sūta gaismu, mieru un gudrību tā lietotāja virzienā. Saskaņā ar hindu uzskatiem, tas ir Jupitera akmens, to sauca par Deva Guru un uzskatīja par dievu skolotāju. Tādēļ dzeltenais safīrs simbolizē ceļu uz laimi un dzīves piepildījumu. Tas ir saistīts arī ar dzīvību, auglību un laulību.

Glamira dzeltenā safīra mirdzums tiek kombinēts ar daudziem sakausējumiem, dārgakmeņiem un krāsām, lai radītu dzeltenā safīra rotaslietas: gredzenus, auskarus, kaklarotas, u.c. rotas. Glamira piegādā skaistākos dārgakmeņus augstā kvalitātē, atbilstoši ''4C'' (slīpējums, krāsa, dzidrums un karāts). Kad tas iestrādāts dizaina rotaslietās un sakausējumos, īpaši ar balto un dzelteno zeltu, tas mirdz no visām pusēm. Tāpēc varat ļaut tam iemirdzēties uz Jūsu rokas kā dzeltenā safīra gredzenam vai pie Jūsu sejas kā dzeltenā Safīra auskariem Jūs varat uzrakstīt savu mīlas stāstu, iedvesmojoties no dzeltenā safīra nozīmes un pielāgot dzeltenā safīra saderināšanās gredzenu kā bildinājumu. Glamira aicina izjust Jupiteru gaismu uz savas ādas.