x
 
   

RUBĪNS

Rubīns pieder elitārajai dārgakmeņu grupai ar citiem slaveniem akmeņiem kā, piemēram, smaragdu, safīru un dimantu.

 

Rubīns pieder elitārajai dārgakmeņu grupai ar citiem slaveniem akmeņiem kā, piemēram, smaragdu, safīru un dimantu. Rubīns ir asins sarkanā krāsā, reti sastopams akmens veids, kas ir ciets un izturīgs. Tas ir izgatavots no minerālu veida, ko sauc par korundu. Hroms, kas atrodas tā ķīmiskajā struktūrā, piešķir tam atšķirīgu krāsu. No Burmas tiek iegūti pasaules tīrākie rubīni, kas ir lielākais rubīna dārgakmeņu avots. Taizeme, Kenija, Indija, Pakistāna, Šrilanka, Afganistāna, Kambodža, Tanzānija, Austrālija un Amerikas Savienotās Valstis ir citas vietas, kur iegūst rubīnu.
Saderināšanās gredzeni ar rubīnu
Pierakstītā vēsture apstiprina, ka rubīnu izmantoja grieķi un romieši, kaks datēti 480 gadus p.m.ē. To kā rotājumus izmantoja daudzas ciltis un hinduisti. Hindu kultūra rubīnu saista ar vitalitāti un karaliskumu. Rubīns ir tīras, kaislīgas mīlestības simbols, un tas ir bijis ideāla kāzu dāvana uzticīgiem mīļotājiem kopš tā atklāšanas pirms 2000 gadiem. Jūlija dzimšanas akmens, rubīns, ir arī skorpiona akmens.
Kaklarotas ar rubīnu
Jūs kļūsiet skaistāki ar šīm spožajām dārglietām kopā ar savu iekšējo gaismu. Un jūs pat varat pielāgot īpašus rubīna auskaru un rubīna kaklarotu meistardarbus no Glamira interneta veikala. Tiek uzskatīts, ka rubīnam ir īpaša ietekme, ja to nēsā uz kreisās rokas; tas palīdz pieņemt svarīgus dzīves lēmumus. Tātad, iegādājies gredzenu ar rubīnu, lai parādītu savu spēku un spēju pieņemt izšķirošus lēmumus. Vēl labāk, ja gredzenam pievienosiet dimantu. Šis iespaidīgais rubīna un dimanta gredzens noteikti liks jums izcelties ar savu skaistumu un spēcīgo personību.
Auskari ar rubīnu
IETEIKTIE PRODUKTI
boderEXPLORE MORE