Rubīna juvelierizstrādājumi

Rubīns

Rubīns pieder elitārai dārgakmeņu grupai kopā ar dimantu, safīru un smaragdu. Tāpat kā safīrs, tas ir ciets, izturīgs un rets, tas ir korunda paveids. Tā asinssarkanā krāsa ir no hroma elementa tā ķīmiskajā struktūrā. Rubīna dārgakmeņi tiek iegūti galvenokārt Birmā, tur ir pasaulē lielākās rubīnu atradnes, kā arī Taizemē, Kenijā, Indijā, Pakistānā, Šrilankā, Afganistānā, Kambodžā, Tanzānijā, Austrālijā un ASV.

Pēc vēstures datiem grieķi un romieši pirmo reizi izmantoja rubīnu 480 gadus p.m.ē. Tas tika arī izmantots daudzās citās ciltīs, īpaši hinduisti to izmantoja kā ornamentu. Indiešu kultūrā rubīns bija saistīts ar vitalitāti un karaliskumu. Tika ticēts, ka tas piesaista mīlestību, kas nāk no sirds, padarot to par perfektu rubīna kāzu dāvanu mīlniekiem, kopš tā atklāšanas 2,000 gadus atpakaļ. Jūlijā dzimušo un Skorpiona zodiaka zīmes akmens.

''4C'' ir galvenie kritērijai Glamirai, lai pareizi izvēlētos rubīnus rotaslietām . Glamira piegādā rubīnus augstākajā kvalitātē un izmanto tos, radot unikālus auskarus, gredzenus, kaklarotas, rubīna aproču pogas un daudz ko citu. Rubīna struktūra atšķiras no citiem dārgakmeņiem, tam patīk gaišais dienas laiks, jo tad tas visvairāk rāda savu spožumu. Jūs izskatīsities skaisti, valkājot šīs spožās rotaslietas, kas atspoguļos Jūsu iekšējo gaismu. Jūs varat izveidot dizainu Glamira e-veikalā, lai iegūtu īpašus meistardarbus, piemēram, rubīna auskarus un rubīna kaklarotas. Tiek uzskatīts, ka rubīns atbalsta savus valkātājus, pieņemot svarīgus lēmumus dzīvē, kad tas tiek valkāts uz kreisās rokas. Tāpēc varat izvēlēties rubīna gredzenus no Glamira, lai demonstrētu savas lemšanas spējas! Jūs varat spert soli uz priekšu, pievienojot dimantu savam gredzenam. Rubīna un briljanta redzens atspoguļos Jūsu skaistumu un spēcīgo personību vienlaicīgi!