x
 
   
DŪMAKAINĀ KVARCA JUVELIERIZSTRĀDĀJUMI

DŪMAKAINĀ KVARCA

Dūmakainais kvarcs ir klasificēts kā pusdārgakmens, un tā krāsa variē no gaiši dzeltenbrūnas līdz tumši pelēcīgi melnai.

Dūmakainā kvarca saderināšanās gredzeni

Dūmakainā kvarca saderināšanās gredzeni

IETEIKTIE PRODUKTI

DŪMAKAINĀ KVARCA

Dūmakainais kvarcs ir klasificēts kā pusdārgakmens, un tā krāsa variē no gaiši dzeltenbrūnas līdz tumši pelēcīgi melnai. Pateicoties caurspīdīgai, unikālai krāsai, to var apvienot ar katru krāsu un sakausējumu, nezaudējot tā mirdzumu dūmakainā kvarca rotaslietās

Dūmakainais kvarcs demonstrē savu vārdu ar tam piemītošu krāsu. Tas ir atvasināts no grieķu vārda moroeis. Tas tika atrasts senajā Romā, un cilvēki uzskatīja, ka tas aizsargā no ļaunuma un palielina gribasspēku. Arī ēģiptiešu piramīdās, pieminekļos un statujās tika izmantots dūmakainais kvarcs. Mūsdienu juvelierizstrādājumu tirgū tas ir viens no populārākajiem un retākajiem dārgakmeņiem. Tā atradnes ir Spānijā, Šveicē, Zimbabvē, Brazīlijā un Krievijā. Dūmakainais kvarcs ir Skotijas nacionālais dārgakmens, patiesībā tur tas tika uzskatīts par svētu akmeni. Dūmakainais kvarcs ir Svaru zodiaka zīmes akmenis.

Glamira piegādā dūmakainā kvarca akmeņus ar AAA kvalitāti un dod vietu citu dārgakmeņu atlasei. Retais akmens tiek izmantots unikālās Glamira skicēs un gaida, lai Jūs to varētu novērtēt! Ar dūmakainā kvarca gredzenu var izveidot stilu, kas vienmēr būs aktuāls. Tā kā tas ir saistīts ar bagātību, skaistumu un eleganci, Jūs varat to personalizēt, lai izveidotu dūmakainā kvarca kaklarotu un sapratīsiet, ka tas pielāgojas Jūsu stilam. Jūs arī varat saskaņot dūmakainā kvarca matētos toņus ar zeltu vai sudrabu un atklāt dūmakainā kvarca auskarus. Ar Glamira rotaslietām, Jūs nekļūdīsities!