x
 
   
CITRĪNA JUVELIERIZSTRĀDĀJUMI

CITRĪNA

Citrīna akmens ir dzeltenas nokrāsas kvarcs, tā krāsa rodas liela spiediena un augstas temperatūras rezultātā mangāna un titāna veidošanās laikā, tā var variēt no gaiši dzeltenas līdz tumši brūni oranžai.

IETEIKTIE PRODUKTI
boderApskati vairāk

CITRINE

Citrīna akmens ir dzeltenas nokrāsas kvarcs, tā krāsa rodas liela spiediena un augstas temperatūras rezultātā mangāna un titāna veidošanās laikā, tā var variēt no gaiši dzeltenas līdz tumši brūni oranžai. Dārgakmens ir reti sastopams, tas ir tīrs un spožs savā struktūrā. Ilgus gadus tas bija pazīstams kā ''Saules akmens'', kas atvasināts no grieķu un romiešu mītiem, kur tas bija zināms kā saules simbols. Citrīns tiek atrasts un iegūts Amerikā, īpaši dienvidu kontinenta daļā: Brazīlijā un Bolīvijā. Tas ir Dvīņu zodiaka zīmes un novembrī dzimušo akmens.

Glamira izvēlas AAA kvalitātes akmeņus, kas izmantoti citrīna rotaslietās - auskaros, gredzenos, kaklarotās un rokassprādzēs, piekariņos, saderināšanās gredzenos, aproču pogās un visu veidu bērnu rotaslietās. Mūsu e-veikalā Jūs varat izveidot dizainu citrīna rotaslietām, kas kalpos kā gabaliņš saules uz Jūsu apģērba. Kad tas ir ietverts baltajā zeltā, sudrabā un platīnā, Jūs ievērosiet, tas parāda tā spožāko pusi, un Jūs sajutīsiet augstas klases stilu.

Saistīts ar veiksmi un labklājību, citrīns atspoguļo saules spēku Glamira dizainparaugos. Tas ir veidots tā, lai sievietes varētu godināt savu sievišķību un mūsdienīgumu vienlaikus. Neparasts citrīna auskaru pāris dāvā to lietotājam mūžīgās jaunības sauli! Vai citrīna kaklarota, atsūtīta no paradīzes, liks Jūsu iekšējam spēkam virmot. Jūs varat pielāgot lielāko zvaigzni Visumā, un tā pārvērtīsies par citrīna gredzenu, vai varat būt zvaigzne tur, kur jau Jūs esat. Skaistums nav bijis tik pieejams un fenomenāls kā tas ir tagad.