x
 
   
Swarovski kristāla juvelierizstrādājumi

SWAROVSKI KRISTĀLS

Swarovski nāk no maziem kristāla gabaliņiem, kurus kopā veido silīcija oksīda pulveri un stikls, kas kūst kopā, un ar augstām tehnoloģijām tiek sagriezts cietās un gludās līknēs.

IETEIKTIE PRODUKTI
boderEXPLORE MORE

SWAROVSKI KRISTĀLS

Swarovski rotaslietas līnijā ir atrodami auskari, kaklarotas, gredzeni, rokassprādzes, aproču pogas un citi darinājumi tumši zilā, zaļā vai sarkanā krāsā. Jūs varat izveidot dizainu savam Swarovski gredzenam, kombinējot jebkuras krāsas Swarovski kristālus ar citiem dārgakmeņiem vai pusdārgakmeņiem, ievietojot zelta vai sudraba pamatnē. Turklāt Jūs varat izmainīt pat vismazākās detaļas Swarovski rokassprādzēs , tādejādi panākot īstu šedevru domātu sev vai kādam īpašam cilvēkam. Jūs varat atklāt neparastu krāsu un Swarovski kristālu skaistumu Jūsu izvēlētajos Swarovski auskaros.

Ar Glamira nekas nav neiespējams Jūsu radošajās izpausmēs! Swarovski ir mazs kristāla gabaliņš, veidots no sakausēta stikla un silīcija oksīda pulvera, tad izgriezts līdzenās un cietās līknēs ar augstas tehnoloģijas palīdzību. Kristāli parasti ir pārklāti tā, lai to virsma līdzinātos dimanta spīdumam. Slīpējuma, spožuma, tīrās konsistences un nevainojamās kvalitātes dēļ tas atšķiras no pārējiem kristāliem.