x
 
   
AMETISTA JUVELIERIZSTRĀDĀJUMI

AMETISTA

Ametists ir pusdārgakmens, kam ir dažādas krāsas - gaiši violeta, violeta un zaļa.

IETEIKTIE PRODUKTI
boderApskati vairāk

AMETISTA

Ametists ir pusdārgakmens, kam ir dažādas krāsas - gaiši violeta, violeta un zaļa. Tas ir ieguvis savu krāsu, pateicoties dzelzs piemaisījumu kristāliskajai struktūrai. Šis dārgakmens ir kvarca paveids. Tas tiek iegūts Minas reģionā Gerais štatā Brazīlijā, kā arī Madagaskarā, Šrilankā un pat Austrijas Maissau. Turklāt ametists ir oficiālais valsts dārgakmens Dienvidkarolīnā.

Ametists (nosaukums aizgūts no grieķu vārda "amethystos", tas nozīmē "neapreibis") ir aprakstīts jau sen senos laikos, tas ir minēts kristiešu, budistu un grieķu mitoloģijā. Ametists ir pazīstams ar savām dziedināšanas spējām sniegt mieru un skaidru prātu. Astroloģijā tas ir Zivs zīmes un februārī dzimušo akmens.

Glamira priekšnoteikums ir kvalitāte, tāpēc mēs piedāvājam tikai augstas kvalitātes akmeņus. Glamira izvēlas AAA kvalitātes ametistus, lai tie varētu rotāt Jūs pēc Jūsu gaumes.

Ametistam piemīt bagātīga un intensīva krāsa, kas var mainīties atkarībā no gaismas. Ametists ir viens no visvairāk apbrīnotākajiem akmeņiem, un tas ir izmantots Glamira dizainā. Iedomājieties brīnumzemes juvelierizstrādājumu ar jaunām krāsām, kas mainās atbilstoši Jūsu garastāvoklim! Lūk, kā Jūs varat pielāgot savus ametista gabaliņus ar Glamira - izveidojot dizainu savam ametista gredzenam. Jūs arī varat atrast ametista kaklarotu, kas izstaros apkārtējiem Jūsu sirds maigumu. Neparastā mijiedarbība starp akmeni un Glamira dizainu ar ametista auskariemkalpos kā neparasts stāsts un rotās Jūs jebkurā laikā! Ametists viens pats vai kombinācijā ar citiem dārgakmeņiem var tikt izmantots. Glamira vīriešu aproču pogās Nēsājot ametistu, Jūs iepazīsiet tā burvību un šarmu, kas ietverts šajā dārgakmenī.