x
 
   
Baltā safīra juvelierizstrādājumi

BALTAIS SAFĪRS

Baltais safīrs ir apbrīnas vērts akmens, kuram ar safīru ģimeni ir bezkrāsaina forma. Safīrs iegūst savas krāsas no magnija, titāna, vara, hroma un dzelzs mikroelementiem, kamēr tas veidojas.

SADERINĀŠANĀS GREDZENI AR BALTO SAFĪRU

SADERINĀŠANĀS GREDZENI
AR BALTO SAFĪRU

IETEIKTIE PRODUKTI
boderEXPLORE MORE

BALTAIS SAFĪRS

Baltais safīrs ir safīra paveida dārgakmens bezkrāsainā formā. Kad safīrs veidojas, tas iegūst savu krāsu no mikroelementiem: dzelzs, hroma, varša, titāna un magnija. Baltais safīrs ir brīvs no iepriekš minētiem mikroelementiem, līdz ar to tas ir rets un unikāls. Safīrs ir otrais cietākais dārgakmens pēc dimanta, un tas ir arī viens no dārgākajiem dārgakmeņiem, kas tiek iegūts Madagaskarā, Šrilankā, Kambodžā, Mjanmā un Taizemē. Senos laikos bija tradīcija kareivjiem dāvināt savām sievām Safīra kaklarotas, lai nodrošinātu uzticību. Grieķijā safīrs bija saistīts ar gaismas un saules dievu Apollonu. Šis septembrī dzimušo akmens tika uzskatīts kā aizsargs no ļaunuma un pāridarījumiem, jo tas piesaista svētību no debesīm. Izturīgs pret skrāpējumiem, nobrāzumiem ar caurspīdīgu toni, baltais safīrs ir lieliska izvēle baltā safīra rotaslietām.

Glamira izmanto augstas kvalitātes balto safīru ar AAA skaidrību dažādos karātos, lai gatavotu rotaslietas, auskarus, rokassprādzes sievietēm, gredzenus, kaklarotas, aproču pogas vīriešiem. Tā unikālais skaistums padara to ļoti iekārojamu dažādos Glamira juvelierizstrādājumos. Baltā safīra skaistums izceļas neatkarīgi no tā, vai tas ir viens pats vai kopā ar citiem akmeņiem. Iestrādāts karaliskos ornamentos baltais safīrs atbilst mūsdienu modei un stilam. Jūs varat iestatīt smaragda griezuma balto safīru uz zelta stīpiņas, lai izveidotu karaliskus un modernus baltā safīra gredzenus. To vislabāk papildina vēso toņu metālu uzstādījumi no baltā zelta un sudraba. Jūs varat to pielāgot ar balto zeltu baltā safīra auskaros. Varat savienot savu mīlestību ar debesīm un paust svētlaimīgas emocijas, izvēloties kādu no īpašajiem Glamira baltā safīra saderināšanās gredzeniem. Jūs varat arī nest Apollona gaismu ap kaklu, radot baltā safīra kaklarotu necklace. Ļaujiet, lai Glamira apskauj Jūs ar debesu mirdzumu un gaismu, kas nāk no saules!